2019 NBA Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20371
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ЛеБрон Джеймс

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2019 22:19

pill написа:Груба игра? Тия играят ръгби срещу него. Спъвания, блъскане, тръшване и кво ли не. Не само срещу него, а и Пипън го отнася. Това за мен е всичко друго, но не и мъжко. А начина, по който напускат като п.тки след побоя, ги прави още по-жалки. Джордан все пак го бият 3 пъти и той се връща 4 пъти. Това твоята кралица не може да го направи никога.

След като се издъни срещу Далас през 2011-та, се изправи и в следващите две години спечели две титли с две награди за "MVP на финалите". Малко ли е ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот pill » 14 май 2019 22:26

Не е същото. На финали с подобно представяне... голяма трагедия беше. Джейсън Тери по-добър от него, славни дни.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20371
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Пау Гасол

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2019 22:49

Центърът на Милуоки Пау Гасол няма да играе за испанския национален отбор на световното първенство в Китай. 38-годишният баскетболист ще пропусне останалата част от сезона заради счупен крак.
"Пау е много важен за нашия отбор. Загубата му е ужасна. Той е лидер и легенда на отбора. Ние го подкрепяме и сме уверени, че той е взел най-доброто решение в тази ситуация. Ще се опитаме да спечелим билет за Олимпийските игри 2020 и да се надяваме, че Гасол ще може да се присъедини към нас", заяви старши треньорът на Испания Серджо Скариоло.
Световното първенство ще се проведе от 31 август до 15 септември в Китай. Испанският национален отбор в груповата фаза на турнира ще играе с отборите на Иран, Тунис и Пуерто Рико.

Уф... :(
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот Kamisha » 14 май 2019 23:12

Larsenn написа:Я да видя какво ви е мнението за финала на Изток (на Запад се смята за предопределен). Мен в прогнозите много не ме бива (признавам си сам :lol: ), но си мисля, че това ще са плейофите на Куай...ГСУ - Торонто.


Според мен ТрейлБлейзърс няма да се дадат без бой на Уориърс. Деймиън Лилард е родом именно от Оукланд и ще е амбициран да се докаже срещу шампионите. Кевин Дюрант пропуска 1-вите две срещи в серията, което едва ли ще е фатално все пак. Уориърс не могат да разчитат и на Къзънс, който ако се завърне ще стъжни живота на Кантер, от когото не очаквам да е фактор в тази серия. ,,Пионерите'' са традиционно удобни на Уориърс и очаквам да няма изненада във финала на Запад. Ще е любопитно да видим Сет
с/у Стеф Къри :)
Прогноза: 4:2 за Уориърс

На Изток серията е непредвидима, но за мен Бъкс са фаворити. Раптърс се класираха с луд къмет на финала, докато Бъкс помитат всичко по пътя си. Като цяло Бъкс разполагат с по-класен състав и имат по-добра пейка и си мисля, че Адетокумбо ще съумее да лимитира Ленард. Ако ,,тревопасните'' искат да пишат история 1 Кауай Ленард няма да е достатъчен :!:
Прогноза: 4:2 за Бъкс
P.S: Ако предвижданията ми се осъществят Ни чака яка пукотевица от 3-ката на големия финал :lol: :lol:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот rhaegar » 14 май 2019 23:38

И аз мисля, че ГСУ ще минат през Портланд в 5 или 6 мача макс.

Преди няколко месеца дадох финал Уориърс-Раптърс, сега не съм толкова сигурен. При всички случаи, Янис срещу Кауаи ще е епична битка. И двата отбора ми харесват, със сигурност ще съм за победителя от тази серия и във финала, но трудно мога да се ангажирам с прогноза. За мен са равностойни и серията ще се реши от малките детайли. Казвам 4:3 за Торонто, пък каквото стане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 15 май 2019 06:31

Очаквано никакъв шанс за Портланд... Както казах само помогнаха на ГС с отстраняването на Денвър
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Larsenn
Мнения: 886
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот Larsenn » 15 май 2019 07:01

Напълно съм съгласен, че Милуоки - Торонто е непредвидима серия и ще се решава от малките детайли и спортен шанс. Като плюс за Торонто аз виждам по-големия плейофен опит на Ленърд, Дани Грийн, Гасол...Сиакам е откритието на сезона и е важно дали ще издържи психически. А колкото за Кауай и Янис, за мен този сезон двамата са топ 3 (плюс КД), ако гледаме и двете фази на играта. Ако няма неочаквани контузии на ключови играчи, аз предполагам че отива към 7 мача тази серия...за Торонто.

Larsenn
Мнения: 886
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот Larsenn » 15 май 2019 07:22

Камиш, верно че Бъкс дотук са бърз влак в плейофите, надявам се ще се съгласиш обаче, че Детройт (колкото и да ми е мъка да призная) въобще не са класа (отделно, че Блейк беше контузен). Колкото до Бостън, там Кайри и компания, май повече мислеха за нови дестинации, трейдове и подобни...

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот rhaegar » 15 май 2019 07:27

Пелс с първи избор в драфта. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 15 май 2019 09:00

хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта