"Първа професионална футболна лига" 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот кристи3 » 29 юли 2016 23:52

Като гледам как феновете на Динамо-София са се изсипали под статия за ЦСКА, нямам никакви съмнения, че сме на прав път. Благодаря, сини другарки, вашата омраза е много ценна за нас, защото катализира нашата идентичност. Очевидно, мозъците ви са твърде плоски, за да го осъзнаете и продължавата да леете злобата си. Но дерзайте, както казах, това само налива вода в нашата воденица, в тези, няма спор, трудни за нас времена.
И сега по темата - всеки сам може да направи справка с българското Патентно ведомство и да види, че емблеми (марки) на ЦСКА, подобни на тази (има дребни разлики в детайлите), която се показва по тв, има регистрирани 5-6 (може да не съм прецизен в бройката, но са там някъде), като само 2 от тях са на ПФК-то. Т.е. ЦСКА спокойно може да ползва емблема, държана от друго търговско дружество, различно от ПФК-то. А пък и сами могат да си регистрират такава (кажи-речи същата) с един средно грамотен в областта на IP-rights адвокат
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5220
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот koisa » 29 юли 2016 23:54

Къде видяха 11 000 не знам... :mrgreen: Толкова нагло не съм виждал някой да лъже. :mrgreen:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

krumeto
Мнения: 3796
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот krumeto » 29 юли 2016 23:55

ivo55 написа:Айдеее, първите бяха посечени. Да се готвят сините и зелените :))))

Само ЦСКА!


Не си спомням да сте посекли Зелените!!! :)
Скоро няма да ви сполети това щастие.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
John_Player
Мнения: 15
Регистриран на: 18 дек 2015 17:37
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот John_Player » 30 юли 2016 00:02

кристи3 написа:Като гледам как феновете на Динамо-София са се изсипали под статия за ЦСКА, нямам никакви съмнения, че сме на прав път. Благодаря, сини другарки, вашата омраза е много ценна за нас, защото катализира нашата идентичност. Очевидно, мозъците ви са твърде плоски, за да го осъзнаете и продължавата да леете злобата си. Но дерзайте, както казах, това само налива вода в нашата воденица, в тези, няма спор, трудни за нас времена.
И сега по темата - всеки сам може да направи справка с българското Патентно ведомство и да види, че емблеми (марки) на ЦСКА, подобни на тази (има дребни разлики в детайлите), която се показва по тв, има регистрирани 5-6 (може да не съм прецизен в бройката, но са там някъде), като само 2 от тях са на ПФК-то. Т.е. ЦСКА спокойно може да ползва емблема, държана от друго търговско дружество, различно от ПФК-то. А пък и сами могат да си регистрират такава (кажи-речи същата) с един средно грамотен в областта на IP-rights адвокат

Готови сте да продадете майките и бащите си, само и само да сте отгоре.Що за модели сте вие бе ? Тръгнал да разправя врели некипели.Гледайте си кочината(Армията) и не намесвайте Синия отбор.Жалка ДЪРЖАВА,жалък футбол,жалки ФЕНОВЕ.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот g3_ev2 » 30 юли 2016 00:03

bobo_13 написа:
g3_ev2 написа:Нека да сме обективни! Че има нередности в цялата тази история около участието на ЦСКА - София в новата А-група, има, и разбирам възмутените фенове. Но дайте да погледнем и нещата чисто футболно. ЦСКА - Литекс - Етрополе спечели срещу Славия, а и срещу Интер, както и в равенството с Удинезе, в чист стил ЦСКА от миналата година, а не със соладжийско разпокъсаната и небалансирана игра на Литекс.
Мисля, че трябва да уважаваме усилията и добрата работата на треньорското дуо Христо Янев - Владо Манчев, засега показват можене и ако някой не е съгласен, съм любопитен да чуя аргументите му.
Има много лесна рецепта, по която Левски би разнищил административната измама, която възмущава, не без основание, толкова хора днес - бие ЦСКА - София с една тройка на терена (хайде, да не са седем) и нещата бързо ще си дойдат на мястото.


Не забравяй, че това беше стила на Литекс, който миналата година си беше сред водачите и имаше много приятен стил, сосбено този Виана си беше супер. Няма как да имаш 6-ма човека от Литекс-титуляри и да ми обясняваш, че стила на ЦСКА :) Той Галчев още в 40-тата минута нямаше вътък и при всяко докосване гледаше да полегне.
Не съм гледал днешния мач,, ама чета че Славия изтървали 2-3 гола и дузпа 50:50 не дал(демек ако е била в полето на ЦСКА-София е щял да я даде)


Братле, много абстрактна логика, хубаво е да се дават аргументи конкретно от терена. Приятният стил на Литекс за мен е субективно понятие, а и нищо не говори за успеваемостта, има си фази в играта, има отиграване на стандартни положения, движение по терена и пр., направи паралел и обори това, което казвам, като си наложиш тезата. Не такива като "няма начин щом 6 играчи..." Има начин за всичко, стига да има можене.
Поначало има един чисто футболен пункт, в който това обединение не е съвсем коректно - ЦСКА - София така получава една дълга пейка от равностойни и обиграни играчи, които другите отбори няма как да получат толкова евтино.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Още в първия кръг си пролича кого ще тикат съдиите

Мнениеот Вал » 30 юли 2016 00:12

Само така. Трябва да се повдига самочувствието на младите таланти от Португалия. Пред очите на съдия при вратата чернокожият бранител на ЦСКА препъна безсрамно играч на Славия. Горкият Димитров даже не разбра какво е станало. Христо Янев също се прави че не разбира, но може би най-добре знае как да се справя с подобви задачи г-н Гриша Ганчев. През останалото време не се виждаше как ЦСКА ще вкара гол докато другия водещ Португалец не показа класа.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Първа професионална футболна лига" 2016/17

Мнениеот 1982 » 30 юли 2016 00:24

Jürgen написа:Логото на новата лига и аматьор сигурно може да го направи по-добре :o


Аз си поиграх днес и имам много по-добро предложение за лого на новото първенство - Първа Дриша Лига:

Achtung: не отваряй, ако току-що си ял ....

[offtopic]Изображение[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

fghj
Мнения: 13
Регистриран на: 24 апр 2015 18:29
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот fghj » 30 юли 2016 00:27

Малко увърташ темата ;) Нищо не каза за публиката на мача. Столично "дерби" със Славия, първи кръг след "завръщането" в елита, Христо Стоичков агитираше за пълен стадион и преди мача се кълчеше като мажоретка...
Защо имаше само 3-4 хиляди? Медиите не могат да ме излъжат мен. Пишат ги 11, ама ти знаеш ли колко е посещаемостта на "Българска Армия" и колко сектора трябаха да пращят до краен предел, за да има толкова зрители?

______________________

Въобще нищо не увъртам! Виж заглавието на темата, а аз се опитвам да обясня, че след евентуален фалит на ПФК ЦСКА, следва заличаване от Търговски регистър и никой вече не може да създаде "истинско" ЦСКА, наследник на фалиралото и заличеното, та дори и феновете на ЦСКА! :roll: Единственият начин да се наследи история, емблеми и т.н. е приемане оздравителният план на ГГ! Всичко останало са празни приказки, изпълнени с глупави емоции.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: "Първа професионална футболна лига" 2016/17

Мнениеот James Beattie » 30 юли 2016 00:29

1982 написа:
Jürgen написа:Логото на новата лига и аматьор сигурно може да го направи по-добре :o


Аз си поиграх днес и имам много по-добро предложение за лого на новото първенство - Първа Дриша Лига:

Achtung: не отваряй, ако току-що си ял ....

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Аз пък огладняха, като го отворих :mrgreen:
Много ми прилича на това
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Новото първенство ще е вкусно! Ще има доста интриги и интересни моменти.

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Защо ЦСКА София използва емблемата на оригиналното ЦСКА.

Мнениеот Adrian Monk » 30 юли 2016 00:32

кристи3 написа:...И сега по темата - всеки сам може да направи справка с българското Патентно ведомство и да види, че емблеми (марки) на ЦСКА, подобни на тази (има дребни разлики в детайлите), която се показва по тв, има регистрирани 5-6 (може да не съм прецизен в бройката, но са там някъде), като само 2 от тях са на ПФК-то. Т.е. ЦСКА спокойно може да ползва емблема, държана от друго търговско дружество, различно от ПФК-то. А пък и сами могат да си регистрират такава (кажи-речи същата) с един средно грамотен в областта на IP-rights адвокат

Това изобщо не е вярно - лъжеш най-нахално като циганин (а може и да си такъв)!... :lol:
"ЗМГО Чл. 12. (1) (Изм. - ДВ, бр. 19 от 2010 г., в сила от 10.03.2011 г.) Когато е подадена опозиция съгласно чл. 38б, не се регистрира марка:
1. (доп. - ДВ, бр. 19 от 2010 г., в сила от 10.03.2011 г.) която е идентична на по-ранна марка, когато стоките или услугите на заявената и на по-ранната марка са идентични;
2. (доп. - ДВ, бр. 19 от 2010 г., в сила от 10.03.2011 г.) когато поради нейната идентичност или сходство с по-ранна марка и идентичността или сходството на стоките или услугите на двете марки съществува вероятност за объркване на потребителите, която включва възможност за свързване с по-ранната марка;..."
П.П. Точно това е смисълът на правната норма: Да защити притежателя на търговската марка (словна, образна, или комбинирана) от недобросъвестни имитатори. Тези басни, които си изредил по-горе, може да ги разправяш на бабите пред блока, ама и те няма да ти повярват... 8-)
Последна промяна от Adrian Monk на 30 юли 2016 00:36, променено общо 2 пъти.
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта