"Първа професионална футболна лига" 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот kremi82 » 23 юли 2016 18:35

Истинските фенове ги няма, обаче всичките 5000 припознавачи са там. На Гришон му се искаше поне десетак да удари, че и апели пускаше у нета, ама те са си 5К, как да станат 10К?
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.

krumeto
Мнения: 3787
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот krumeto » 23 юли 2016 18:37

nikivarna написа:Левскар съм ,но не мога да не каже едно голямо БРАВО на истинските фенове на ЦСКА ,за това ,че НЕ са на стадиона и не гледат онова недоразумение от Етрополе и Ловеч срещу Удинезе. Още веднъж БРАВО момчета!!!

Изглежда, че няма такива! :)
Всички са на стадиона.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот nikivarna » 23 юли 2016 18:40

krumeto написа:
nikivarna написа:Левскар съм ,но не мога да не каже едно голямо БРАВО на истинските фенове на ЦСКА ,за това ,че НЕ са на стадиона и не гледат онова недоразумение от Етрополе и Ловеч срещу Удинезе. Още веднъж БРАВО момчета!!!

Изглежда, че няма такива! :)
Всички са на стадиона.

Гришко сега ще обясни ,че са на плаж отсъствашите и другия мач под строй от Ловеч до София иначе съкращения в завода :)
Изображение

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот toristo » 23 юли 2016 18:45

Нормалните хора знаят за какво става въпрос, и не са на стадиона. За съжаление в нашта държава си има продажници.

to6ko_toki4a
Мнения: 130
Регистриран на: 16 авг 2008 10:52
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот to6ko_toki4a » 23 юли 2016 18:46

Някои платени медии като Седем дни упорито казваха че ще се напълни армията. Е не познаха истинските хора и фенове никога няма да припознаят този клуб. Но Ганчев е свикнал да играе отборът му без публика.

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот skorpinoks » 23 юли 2016 18:52

кой БГ отбор за приятелски мач може да докара около 7 000 зрители . Мисля че авторчето търси някаква дребна конфронтация (интрига )
Към автора -Би ли ми казал кога твоето отборче за приятелски мач е събрал около 7 000 зрители ?
пп- добре е всеки да си гледа в собцтвената паница ...или ...
Обичам времето, когато след евромачовете на Герена, единственото, за което могат да говорят сините е: ЦСКА... три дена назад беше време за европодвизи, походи, вяра в победата, вчера беше агресия и синя лавина, а след мача псуване на Фортуната, която видиш ли, отново обърнала гръб на сините. С половин положение Марибор били спечелили мача. Нищо, че Йорго извади положения дето и вездесъщия Буфон би му завидял, нищо че Марибор опитаха да счупят гредите, а изтърваха и дузпа... Нищо... важно е да плюем! Ако не по Фортуна, то поне по червения отбор. Не оранжевия, такъв вече няма, ПО ЧЕРВЕНИЯ!!! Защото ЦСКА това е не ЕАД или ЕОД, това е идея, това е червена религия. И когато червените пак започнат да пълнят Армията, няма да ви остане нищо друго освен да си разбивате кухите кратуни по новите бетони на Герена, там, където започнаха новите ви европодвизи, за които нито ФИФА, нито УЕФА няма как да се обърка при изписването на името ви.
Последна промяна от skorpinoks на 23 юли 2016 18:55, променено общо 1 път.

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот kremi82 » 23 юли 2016 18:53

skorpinoks написа:кой БГ отбор за приятелски мач може да докара около 7 000 зрители . Мисля че авторчето търси някаква дребна конфронтация (интрига )
Към автора -Би ли ми казал кога твоето отборче за приятелски мач е събрал около 7 000 зрители ?


7000 ???
OMG
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот nikivarna » 23 юли 2016 18:55

skorpinoks написа:кой БГ отбор за приятелски мач може да докара около 7 000 зрители . Мисля че авторчето търси някаква дребна конфронтация (интрига )
Към автора -Би ли ми казал кога твоето отборче за приятелски мач е събрал около 7 000 зрители ?

https://www.youtube.com/watch?v=ie95_ITyWVM
2066 и ти може да присъстваш на 50 годишен юбилей на .... онзи отбор
Изображение

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот kremi82 » 23 юли 2016 18:59

nikivarna написа:
skorpinoks написа:кой БГ отбор за приятелски мач може да докара около 7 000 зрители . Мисля че авторчето търси някаква дребна конфронтация (интрига )
Към автора -Би ли ми казал кога твоето отборче за приятелски мач е събрал около 7 000 зрители ?

https://www.youtube.com/watch?v=ie95_ITyWVM
2066 и ти може да присъстваш на 50 годишен юбилей на .... онзи отбор


Каква е тази 2066г?
Литекс направиха дебют в ЕКТ през 1998г. Значи юбилеят на онзи отбор трябва да е 2048г.
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Браво на феновете на ЦСКА!

Мнениеот skorpinoks » 23 юли 2016 19:06

nikivarna написа:
skorpinoks написа:кой БГ отбор за приятелски мач може да докара около 7 000 зрители . Мисля че авторчето търси някаква дребна конфронтация (интрига )
Към автора -Би ли ми казал кога твоето отборче за приятелски мач е събрал около 7 000 зрители ?

https://www.youtube.com/watch?v=ie95_ITyWVM
2066 и ти може да присъстваш на 50 годишен юбилей на .... онзи отбор


това не ви ли беше юбилея ?? :roll: който 2 месеца рекламираха всички сини телевизии и радиа ...май има разлика ?
Хващам бас с всеки че най посетения мач през другата седмица (1-ви кръг ) ще е ЦСКА -Славия ... :idea: от сега ви го казвам та да видим какви ще ги пишете ...
пп-Приятно гледане на 2-рото полувреме ...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта