ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 08 юни 2016 23:08

Кашчей написа:
CSKA 78 написа:
Е, какво да вниквам като това са пълни глупости! Литекс е изкаран от бившата А група и може да играе в Б група, останалото са лилави тъпизми! :shock:


И няма право да играе в А група през сезон 2016-2017, а вие, припознавачите, искате чрез него да сте в А група, или нещо съм сбъркал?! А може и хонда да е сбъркал, само ти да си прав?!?


Кашуй, започваш да ми лазиш по нервите! Наистина ли си толкова тъп или само се правиш?!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10916
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2016 23:09

CSKA 78 написа:
ivan56 написа:Същят този Колев каза съвсем друго.А точно: Литекс има подаден документи за лиценз за Б група, и същият Литекс който променя седалището си в София и става ЦСКА е подал за лиценз за А група.И лайв студиото на спортал заби. :lol:



Ми... Литекс не е подал документи за новата лига, а ЦСКА-София! Защото няма вече Литекс! :mrgreen: :mrgreen:


Е да де, и аз това казвам.Прекръстеният Литекс който става ЦСКА е подал и за А група. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 08 юни 2016 23:11

ivan56 написа:
CSKA 78 написа:
ivan56 написа:Същят този Колев каза съвсем друго.А точно: Литекс има подаден документи за лиценз за Б група, и същият Литекс който променя седалището си в София и става ЦСКА е подал за лиценз за А група.И лайв студиото на спортал заби. :lol:



Ми... Литекс не е подал документи за новата лига, а ЦСКА-София! Защото няма вече Литекс! :mrgreen: :mrgreen:


Е да де, и аз това казвам.Прекръстеният Литекс който става ЦСКА е подал и за А група. :mrgreen:

И това някакъв проблем ли ти е :roll:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 08 юни 2016 23:12

CSKA 78 написа:
Кашчей написа:
CSKA 78 написа:
Е, какво да вниквам като това са пълни глупости! Литекс е изкаран от бившата А група и може да играе в Б група, останалото са лилави тъпизми! :shock:


И няма право да играе в А група през сезон 2016-2017, а вие, припознавачите, искате чрез него да сте в А група, или нещо съм сбъркал?! А може и хонда да е сбъркал, само ти да си прав?!?


Кашуй, започваш да ми лазиш по нервите! Наистина ли си толкова тъп или само се правиш?!


КлонДьо, ти в състояние ли си да отговориш нормално на неудобен за теб въпрос, без да обиждаш задалият го.. всъщност, не, не си! Досега нито веднъж не си отговорил.. само безсмислен коментар на личността и няколко идиотски тиквона-това ти е интелекта на теб, Клон Дьо
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 08 юни 2016 23:12

CSKA 78 написа:
1982 написа:

, написал е съвсем коректно мнението си, без да обижда никого, а ти веднага с обидите .....



Ха, кой го казва! Удри една битулка уиски и се не бой! Ако коректно е написал мнение, тогава е трябвало да провери колко глупости е написал! :lol: :lol:


Първо ми обясни какво е "битулка", после може и да я ударя ??! :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 08 юни 2016 23:13

baraba написа:
ivan56 написа:
CSKA 78 написа:
ivan56 написа:Същят този Колев каза съвсем друго.А точно: Литекс има подаден документи за лиценз за Б група, и същият Литекс който променя седалището си в София и става ЦСКА е подал за лиценз за А група.И лайв студиото на спортал заби. :lol:



Ми... Литекс не е подал документи за новата лига, а ЦСКА-София! Защото няма вече Литекс! :mrgreen: :mrgreen:


Е да де, и аз това казвам.Прекръстеният Литекс който става ЦСКА е подал и за А група. :mrgreen:

И това някакъв проблем ли ти е :roll:


Да, проблем е!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот honda » 08 юни 2016 23:13

baraba написа:
honda написа:Пичове може ли един въпрос?
Някой продължава да ви лъже,че най-лесното и законно нещо на този свят е когато едно дружество закъса , да се създаде ново дружество ,което да поеме активите на старото , а пасивите- ДГД кредиторите.
Интересно явно адвокатите на ВР явно не са знаели за подобни лесни и законни процедури ,че предпочетоха след катастрофата с Deep Water Horizon да платят десетки милиарди долари(до момента около 15 ,като делата все още се водят и се очакват общо да платят над 20 млрд).
Същото и с Exxon след катастрофата с Exxon Valdez да плати преди близо 30 години няколко млрд долара,по онова време беше сума съизмерима с БВП на България.
Според мен или адвокатските екипи на ВР и Exxon или са абсолютни некадърници в сравнение с адвокатските екипи на ГГ и ЮИ или някой сериозно ви баламосва.
На този свят законите и правилата са писани от кредиторите ,а не от длъжниците и съвсем естествено защитават интересите на кредиторите ,а не длъжниците.
Приятно или не е така.
Има и още нещо относно въпроса дали Литекс има право да играе във ППЛ ?
По казуса вече се произнесоха ДК и АК- според техните решения няма право. В БФС няма орган имащ правомощия да отменя решенията на АК. Както няма процедура според ,която ДК или АК да променят собственото си решение.
Така ,че при едно евентуално допускане на Литекс до ППЛ всеки един отбор ще има право да претендира за служебни победи от мачовете си с Литекс. Това е все едно ,ако пуснеш в игра футболист ,който е ЛСП. В този случай другия отбор просто печели мача служебно. Само тук не говорим за един футболист ,а за цял един клуб.

Добре , верваме ти , сега забрави да кажеш и за Глазгоу , Фиорентина ...... бла , бла , бла .... 23342 страници назад :arrow:

В интерес на истината съм вече коментирал случаите с Глазгоу и Фиорентина и двата нямат нищо общо със случая с ЦСКА.. При ЦСКА задълженията са в огромата си част към държавата и към контролирани лица(ФЛ или ЮЛ лицензирани от УЕФА).
При Глазгоу и Фиорентина задълженията са към финансови институции и свързани лица. Аз лично не съм запознат с опити на Глазгоу или Фиорентина да "закупят" друг клуб от най-високото ниво на футбола съответно в Шотландия или Италия.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 08 юни 2016 23:14

baraba написа:Бекалка , между нас ЦСКА-рите може си се пцуваме , може да се сбиеме , ама да преминеш в лагера на лилавите венци си е най-долното предателство :idea: Още повече , че се предъвкват неща от няколко стотин страници все едно и също :idea:


Нито смятам да се псувам с вас, нито да преминавам в нечий лагер. Това е моята лична позиция. Няма да я променя само заради това, че съвпада с тази на левскарите. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кировец » 08 юни 2016 23:16

honda написа:Пичове може ли един въпрос?
Някой продължава да ви лъже,че най-лесното и законно нещо на този свят е когато едно дружество закъса , да се създаде ново дружество ,което да поеме активите на старото , а пасивите- ДГД кредиторите.
Интересно явно адвокатите на ВР явно не са знаели за подобни лесни и законни процедури ,че предпочетоха след катастрофата с Deep Water Horizon да платят десетки милиарди долари(до момента около 15 ,като делата все още се водят и се очакват общо да платят над 20 млрд).
Същото и с Exxon след катастрофата с Exxon Valdez да плати преди близо 30 години няколко млрд долара,по онова време беше сума съизмерима с БВП на България.
Според мен или адвокатските екипи на ВР и Exxon или са абсолютни некадърници в сравнение с адвокатските екипи на ГГ и ЮИ или някой сериозно ви баламосва.
На този свят законите и правилата са писани от кредиторите ,а не от длъжниците и съвсем естествено защитават интересите на кредиторите ,а не длъжниците.
Приятно или не е така.
Има и още нещо относно въпроса дали Литекс има право да играе във ППЛ ?
По казуса вече се произнесоха ДК и АК- според техните решения няма право. В БФС няма орган имащ правомощия да отменя решенията на АК. Както няма процедура според ,която ДК или АК да променят собственото си решение.
Така ,че при едно евентуално допускане на Литекс до ППЛ всеки един отбор ще има право да претендира за служебни победи от мачовете си с Литекс. Това е все едно ,ако пуснеш в игра футболист ,който е ЛСП. В този случай другия отбор просто печели мача служебно. Само тук не говорим за един футболист ,а за цял един клуб.

Пич, кой плати дълговете на Левски БК? Ъ?

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 08 юни 2016 23:17

1982 написа:Първо ми обясни какво е "битулка", после може и да я ударя ??! :mrgreen:



По-голяма бутилка, може би?! :lol: :lol: :lol: Трябва да проверя Гугъл! :lol: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта