ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кировец » 07 юни 2016 22:37

Още малко ви остана да си дрънкате глупостите за АД-тата! :lol: После идва селекцията, играчите с екипа започват да бият с резултат на Армията, феновете ще пеят песните на победата. Давайте! Сега ви се е паднало да леете крокодилски сълзи за фалиралото АД от 99-та. После ЦСКА ще играе за 32 титла!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 07 юни 2016 22:38

Teo написа:@ Мен лично ще ме бъде срам, ако феновете на "отбора на всички власти" ме поздравят за това, което правим и позицията, която имаме! :oops:


Първо, позицията ми не е въобще, за да се харесам на когото и да било. Жалко, ако ти наистина мислиш, че пиша, за да се харесам на левскарите. Или някои други.

Второ, аз също съм поздравявал фенове на други отбори, включително Левски, когато ми е харесвала дадена тяхна позиция. Не виждам нищо срамно в това.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 07 юни 2016 22:39

petko.h.markov написа:
CSKA 78 написа:Играчите от бившия Литекс ще са 4-5! Всички останали, са момчетата, които спечелиха финала за купата! Ще има още български трансфери от А група и няколко чужденци! Даже ще има едно доста голямо име-чужденец, централен нападател! ;)

Каза ви го в прав текст:
"Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион "Васил Левски". Разчитаме, че всички ще започнат на качествени терени, като ремонтите на някои места са започнали“, сподели Павел Колев.



Е,и?! Бай Петко, какво от това! Хубаво ще е да пускаш от време на време и собствена мисъл, а не само цитати, за да можем да те разбираме какво искаш да кажеш!? :shock: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 07 юни 2016 22:40

djd написа:Оттук нататък единственият ход на Гришата е оздравителен план, който кредиторите да приемат. След това колко вноски ще плаща, е друг въпрос.
Изтърве ли сегашното дружество ЦСКА, ще му стане доста по-трудно да се сдобие с атрибутите на ЦСКА и с договор за Армията.
А без тия неща, само със смяна на името няма да мине.


Старото АД не покрива абсолютно нищо по критерии в договора които има с ММС.
Новия договор е въпрос на време да се подпише и се започва мащабна реконструкция на Армията сектор по сектор!
Панчарево същата работа.
Старото АД а.к.а боклуктитанЕИК1914240514 е в колапс. Ако намериш някой баламурник да плаща чужди дългове в огромен размер! GL!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот гражданин от село » 07 юни 2016 22:40

eMs1 написа:
Teo написа:
Ново АД с нов ЕИК... нека бъдем точни и обективни!


То не се издържа, я кажи кое е новото АД и това ЕИК какво му е новото ??
Я отвори партидата в ТР по това ЕИК и му виж историята...но иначе да сме точни и обективни.

Защо, когато прецакаха мултака и регистрираха чисто ново дружество не се отказа от ЦСКА?Оригиналът беше на Павлов, но му отказаха регистрация в бфс.После и дело спечели с/у това, за което плачеш.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 07 юни 2016 22:41

eMs1 написа:
baraba написа:
eMs1 написа:Голями празненства се вихрят вече, освен да поздравя всички фенове на Литекс, а.к.а. новото ЦСКА друго не ми остава.
Само едно нещо ще ви помоля, че виждам често почнахте да наричате хората които не са съгласни с това пребоядисване, говеда и т.н., недейте, запазете поне малко достойнство, защото на 24.05 може да сме били един до друг на стадиона. Вие сте избрали в какво да вярвате или припознавате, други сме избрали различно нещо. В крайна сметка отборът заради който сме драли гърла, в дъжд и пек, все още е жив, може да е в изкуствена кома, но още мърда, а за някои от нас това е достатъчно за да не го отебеме. Когато умре, ако умре, ще решаваме.
Лека вечер.

отбора за който сме викали както се изрази е воден от Хр Янев и Владо Манчев , същият отбор е воден пак от тях , не от Зафето и Бучински , правиш ли разликата ;) Отново същия отбор започва подготовка на 13-и и вече почна селекцията , ти си решавай но не ни давай насока в живота ;)

Да има разлика и голяма, това че ти не виждаш си е лично твой проблем. Аз насока не съм давал на никой, само помолих за нещо, но явно не може да достигне до теб, жив и здрав.


За него, отборът от 1982, воден от Паро, не е същият, защото не е воден от Янев и не му е шеф Ганчев! Освен това, той е закрит през 1985-а, а през 1999-та пък е съвсем закрит.
Да го питаш на кого е фен тогава!?!?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 07 юни 2016 22:41

petko.h.markov написа:Каза ви го в прав текст:
"Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион "Васил Левски". Разчитаме, че всички ще започнат на качествени терени, като ремонтите на някои места са започнали“, сподели Павел Колев.



Потресаващо .... :mrgreen: :mrgreen: Това сигурно и в Зимбабве го няма ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот petko.h.markov » 07 юни 2016 22:42

Кировец написа:Още малко ви остана да си дрънкате глупостите за АД-тата! :lol: После идва селекцията, играчите с екипа започват да бият с резултат на Армията, феновете ще пеят песните на победата. Давайте! Сега ви се е паднало да леете крокодилски сълзи за фалиралото АД от 99-та. После ЦСКА ще играе за 32 титла!

Кировец написа:
Тази тема я отварям в името на доброто бъдеще за нашия любим клуб!

Поздрави за екипа на Васил Божков, който взе смело решение и не се поколеба да изиграе картите си до края! Важно решение за нашия клуб, който се нуждае от полагането на основи - модерни основи, като за 21 век! Да следваме целите си - нов стадион, модерна база!

Аз подкрепям!

Рано или късно, с натиск или без от всякакви етажи на властта - дойде този час. А група да диша въздух без 31 кратния шампион! Раната е голяма, но 3 години, 4 години или 5 са нищо време! Шампионът ще се върне по-гладен от всякога! Трибуните отново ще кънтят, а противниците пак ще се притесняват!

Успех, Армейци!

И не забравяйте - ЦСКА - това си ти!
Кировец това си ти!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 07 юни 2016 22:42

Nuke написа:
Кировец написа:
Nuke написа:
CSKA 78 написа:
Nuke написа:Ти от кой отбор от тия си?


По-добре ти кажи от кой отбор си? Щото лилаво-синия се разпада, а ти кесиш в този подфорум?! :lol: :lol: :mrgreen:


Като се разпадне, няма да имам отбор, който да подкрепям. Дотогава съм от Левски. А ти така и не ми отговори. От кой от изброените отбори си ти?

КАто се разпаднел...Аланко, Левскето и то е сменило дузина дружества, а за гарнитура държавата го е закривала. Да не говорим за обединението със Спартак и взимането на целия му отбор. Бахти наглите сте бе, и сте леко глупави. Научи си историята на клуба.


Сериозно ли, баце? Ма вие не се обединявате с никого, не чаткаш ли? ЦСКА фалира. Това е съвсем друг отбор.
И още нещо - как така не припознавате дълговете, ама припипознавате титлите, дето ви ги донесоха тия дългове? А? За наглост не отваряй дума!

Напълно сериозно , и чаткам , да ЦСКА НЕ СЕ ОБЕДИНЯВА с Литекс , чаткаш ли , засега дружество което не се занимава със спортно състезателна дейност ПФК ЦСКА 1948 АД ИЗКУПИ Литекс и образува ново АД известно като ПФК ЦСКА София ЕАД , чаткаш ли , това ЕАД за сега ще играе във новия формат на АГрупа , процеса още не е завършил ... чаткаш ли :roll: има още юридически ходове докато всичко приключи и ЦСКА заиграе футбол чаткаш ли ;) А това как титлите са ни донесли някакви дългове , нещо не го схванах , я опитай пак :roll: А за наглост , никога не е имало по нагли от Подуенци - факт :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот гражданин от село » 07 юни 2016 22:43

djd написа:Оттук нататък единственият ход на Гришата е оздравителен план, който кредиторите да приемат. След това колко вноски ще плаща, е друг въпрос.
Изтърве ли сегашното дружество ЦСКА, ще му стане доста по-трудно да се сдобие с атрибутите на ЦСКА и с договор за Армията.
А без тия неща, само със смяна на името няма да мине.

Това не трябваше да го пишеш тук, а да му го пратиш на ЛС! :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта