Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Mathias_Coureur » 02 юли 2015 14:18

kapacitet написа:Аз не мога да разбера как футболисти като Романов, Даниел Генов, Цветанов и Пламен Крумов избраха безпаричието в Ботев Пд и Локо Пд, а някои избраха и да играят във В група с измисленото Цска на Ганчев?Сложи един Николай Костов за треньор, щеше да ти направи страхотен екип от хора, който да направи адекватна селекция, сигурен съм, че много от играчите, които ни отказаха сега щяха да са при нас. Един Романов беше абсолютно задължително да вземем(който отива в Цска В група или Ботев Пд - срам!), не може само чужденци да ти е селекция, да не сме отбор от Патагония, единственото ти българско попълнение да е от В група, за какво говорим?!

Ти обаче голям разбирач се извъди бе Мишо. Махаш АДМИРАЛ Никола Спасов , за да ми сложиш анонимника Николай Костов, че и селекции правиш!
Ти го караш по стария си начин - пишеш по 10 имена и ако на някой му тръгне играта пискаш защо не е дошъл. Ми то така и аз мога пиша 20 имена на млади футболисти и със сигурност ще улуча поне 2-3 играча. Ама то така селекция не се прави!
А щом Адмирала е харесал Васев, значи е преценил , че има качества в него!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот yavorescu » 02 юли 2015 16:17

Двама от Черно море „висят“ за старта в Лига Европа. Вижте колко футболисти ще бъдат картотекирани

Черно море ще картотекира 24 футболисти за старта в Лига Европа и "А" група. По правилник варненци имат право на 25 играчи за евротурнирите. В бройката влизат юношите Мартин Костадинов и Илиян Неделчев, както и чаканият от Никола Спасов десен бек от френската първа лига, който трябва да пристигне до края на седмицата. Крайният срок футболистите да получат права за Лига Европа е 10 юли, като преди това отборът трябва да бъде картотекиран в БФС за новия сезон.

Единственият играч, който е под въпрос за първата среща с Динамо (Минск), е Хуан Вареа. Аржентинецът все още има проблеми с документите. За да играе на 16 юли в Разград, на новото попълнение на варненци трябва да му бъде извадена работна виза. От клуба обаче са оптимисти, че ще успеят да уредят аржентинеца, който евентуално ще направи официален дебют срещу Динамо.

По-проблемен се оказва Мамуту Кулибали. Дефанзивният футболист ще е на линия за първата среща в евротурнирите, но за гостуването в Минск е под въпрос. Причината е, че тъмнокожият футболист разполага с малийски паспорт и за да вземе виза за влизане в Беларус, трябва да получи покана от Минск. По този начин участието на Кулибали във втория мач с Динамо зависи от добрата воля на домакините.


Толкова по въпроса с хърватския паспорт на Вареа -- просто няма такъв.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот bez-nick » 02 юли 2015 20:15

Тоя капацитет е голям негатив. Този същия след 5:1 над Локо Пд каза, че Локото играли по-добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ей този капацитет, ако Черно море спечели Шампионската лига пак няма да е доволен от Кольо и ще иска да сложат Николай Костов или Тенчо Тенев :mrgreen:

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Vladislav » 02 юли 2015 20:47

Ама задължително и Теодор Стефанов- перлата на Созопол.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Iceberg » 02 юли 2015 21:22

bez-nick написа:Тоя капацитет е голям негатив. Този същия след 5:1 над Локо Пд каза, че Локото играли по-добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ей този капацитет, ако Черно море спечели Шампионската лига пак няма да е доволен от Кольо и ще иска да сложат Николай Костов или Тенчо Тенев :mrgreen:


Нали знаеш, кои си говорят сами?! :mrgreen: Че то, ако включиш и другите си профили в самообсъждането, можеш да заформиш сам нов подфорум! То и най-добре така де, че да си пишеш и четеш сам простотиите, та да ни избавиш от този кошмар :evil: Оплюй сега от Руснака и Капацитета и Без-ник, а после от другите профили, пък ги защити, тц тц тц :twisted:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот bez-nick » 02 юли 2015 22:29

Iceberg написа:
bez-nick написа:Тоя капацитет е голям негатив. Този същия след 5:1 над Локо Пд каза, че Локото играли по-добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ей този капацитет, ако Черно море спечели Шампионската лига пак няма да е доволен от Кольо и ще иска да сложат Николай Костов или Тенчо Тенев :mrgreen:


Нали знаеш, кои си говорят сами?! :mrgreen: Че то, ако включиш и другите си профили в самообсъждането, можеш да заформиш сам нов подфорум! То и най-добре така де, че да си пишеш и четеш сам простотиите, та да ни избавиш от този кошмар :evil: Оплюй сега от Руснака и Капацитета и Без-ник, а после от другите профили, пък ги защити, тц тц тц :twisted:


Готов съм да се подложа на детектор на лъжата срещу известна сума пари като облог (ако ти стиска може ти да я определиш), че нямам общо с тази откачалка с никнейм ''капацитет'', човека може да иска да пише като мен, не го знам, забелязах, че се опитва да използва мои термини както и да е. Този капацитет е крайно негативен, намерете ми едно мнение, което да е негативно срещу Черно море?''Руснака'' беше мой ник - признавам, защото ме баннаха идиотите за почти месец, също другите ми бяха коментатор, сицилианеца и Дженаро Гатузо, всичките ги изтриха перманенто от IP, оставиха ми само този. Аз няма да се откажа срещу такижа несправедливостти, като кажа нещо срещу Левски и ме баннват, срещу цска го правят само ако е твърде крайно.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Iceberg » 02 юли 2015 22:59

bez-nick написа:
Iceberg написа:
bez-nick написа:Тоя капацитет е голям негатив. Този същия след 5:1 над Локо Пд каза, че Локото играли по-добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ей този капацитет, ако Черно море спечели Шампионската лига пак няма да е доволен от Кольо и ще иска да сложат Николай Костов или Тенчо Тенев :mrgreen:


Нали знаеш, кои си говорят сами?! :mrgreen: Че то, ако включиш и другите си профили в самообсъждането, можеш да заформиш сам нов подфорум! То и най-добре така де, че да си пишеш и четеш сам простотиите, та да ни избавиш от този кошмар :evil: Оплюй сега от Руснака и Капацитета и Без-ник, а после от другите профили, пък ги защити, тц тц тц :twisted:


Готов съм да се подложа на детектор на лъжата срещу известна сума пари като облог (ако ти стиска може ти да я определиш), че нямам общо с тази откачалка с никнейм ''капацитет'', човека може да иска да пише като мен, не го знам, забелязах, че се опитва да използва мои термини както и да е. Този капацитет е крайно негативен, намерете ми едно мнение, което да е негативно срещу Черно море?''Руснака'' беше мой ник - признавам, защото ме баннаха идиотите за почти месец, също другите ми бяха коментатор, сицилианеца и Дженаро Гатузо, всичките ги изтриха перманенто от IP, оставиха ми само този. Аз няма да се откажа срещу такижа несправедливостти, като кажа нещо срещу Левски и ме баннват, срещу цска го правят само ако е твърде крайно.


А, кому е нужно въобще да говориш против някого?! Почти винаги ти започваш пръв. Егати дребнавата, злоблива и заядлива душица, дето си! Докато се пръкнеш отнякъде и веднага плюеш, обиждаш, нареждаш, без време и мярка, все недоволстваш, все нещо ти е криво, заяждаш се със съфорумници, предизвикваш скандали и препирни, пускаш тъпи и нелепи теми, провокираш наляво и надясно, като ръсиш злоба и обиди. То не беше на спортна, политическа, икономическа и каква ли не други теми!? За тебе явно тук ти е като фронт, тук си не за да обмениш мнение с другите, не да поддържаш отбора си, не да спориш дори, но нормално, ами да водиш войни?! Що за згамърцано, злобно и комплексирано творение на природата си, не знам?! Някои каза : "Абе оставете го човека, да си изказва мнението..." Ами да го казва, въпреки, че ме дразни страхотно с неговия агресивен негативизъм, нека си пише, както всички (почти де) други го правим, ама той само злобее, нарежда и си вре тъпата гага къде ли не, и после "моряците били такива и онакива". Ами да се съобразява малко! :evil:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Iceberg » 02 юли 2015 23:05

bez-nick написа:
Iceberg написа:
bez-nick написа:Тоя капацитет е голям негатив. Този същия след 5:1 над Локо Пд каза, че Локото играли по-добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ей този капацитет, ако Черно море спечели Шампионската лига пак няма да е доволен от Кольо и ще иска да сложат Николай Костов или Тенчо Тенев :mrgreen:


Нали знаеш, кои си говорят сами?! :mrgreen: Че то, ако включиш и другите си профили в самообсъждането, можеш да заформиш сам нов подфорум! То и най-добре така де, че да си пишеш и четеш сам простотиите, та да ни избавиш от този кошмар :evil: Оплюй сега от Руснака и Капацитета и Без-ник, а после от другите профили, пък ги защити, тц тц тц :twisted:


Готов съм да се подложа на детектор на лъжата срещу известна сума пари като облог (ако ти стиска може ти да я определиш), че нямам общо с тази откачалка с никнейм ''капацитет''.....


Абе ти 3 лв не вадиш да си купиш билет за мача на Тича, тръгнал си тука фантасмагории да ми пишеш "известна сума" :mrgreen: И на децата им е ясно, че и "Капацитет" е твое изчадие! Ако си решил вече да се държиш прилично и се чудиш как да си откъснеш опашката, е друг въпрос, ама не ти вярвам! То да си кривак ти иде отвътре, ще се отървеш много скоро :mrgreen:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

kapacitet
Мнения: 218
Регистриран на: 04 юни 2015 13:27

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот kapacitet » 03 юли 2015 00:24

Дадохме им Божилов на герберите и ето го резулата, още някого няма ли да им подариме, а ние да вземем мухите


84' Божилов бележи за 0:2! Берое май реши всичко в този сблъсък?! Двама дебютанти с голове за старозагорци!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации - ЛЯТО 2015г.

Мнениеот Кролик » 03 юли 2015 09:35

kapacitet написа:Дадохме им Божилов на герберите и ето го резулата, още някого няма ли да им подариме, а ние да вземем мухите


84' Божилов бележи за 0:2! Берое май реши всичко в този сблъсък?! Двама дебютанти с голове за старозагорци!


Но. 14 що не си го взе вкъщи ? Можеше да вкара на .... комшийката .. ама 1 път на 5 месеца !!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта