Дискусии и Резултати: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот doktora25 » 25 дек 2014 17:24

Класацията е интересна, но основният проблем при нея е, че тези които не искат да отличават някого пред останалите, защото се разбират еднакво добре с много от форумниците всъщност оставят на тези, които нямат подобни притеснения да определят победителя. Може да се помисли по въпроса за следващите години (примерно да се разпределя при гласуването определен набор от точки между произволен брой потребители, за да гласуват повече хора).

И така:
1. Модератор на годината: TodorT. Позитивно настроен потребител, добре върши работата си като модератор, може би единственият, с когото имаме сходни възгледи по повечето въпроси (от тези, с които съм контактувал), не се е случвало да заключи тема, която представлява интерес за мен и особено в началото на годината, често се включваше в темите, създадени от мен с интересна информация.

2. Потребител на годината:
Аз лично имам желание да гласувам за много потребители. Всеки от тях напълно заслужава да спечели. Гласът ми ще отиде за MCMXIII, най-вече с оглед събраните до момента от него гласове, но те са напълно заслужени. Той, заедно с Robbery, Neron, HoUs4oOL, Der Führer, matador1, germibobi и още много много други, които дори и да се опитам да изброя все ще изпусна някого са превърнали подфорум Байерн в едно изключително приятно място, в което може да се информираш за всичко, случващо се около отбора и да проведеш стойностни дискусии без нападки, без обиди и без простотии. MCMXIII е може би най-активният в подфорума и може да ни служи за пример как да реагираме на малкото провокации от потребители-привърженици на други отбори, търсещи единствено заяждане. Убеден съм, че същото го прави и в подфорум Славия, макар че аз го посещавам значително по-рядко. Както каза и един колега по-горе, едно от най-ценните му качества е че никога не изпада в крайности.
Понеже виждам, че някои посочват по двама модератори или по два подфорума много ми се иска ако е възможно да дам и един глас за FLANKER. Потребител, с когото имаме изключително много общи виждания, който активно отстоява позициите си, но никога не търси конфликта, не търси нападките, провокациите и също може да ни служи за пример.
Добри думи също така заслужават: един от най-колоритните потребители dreben23; неповторимият shumkar_44, който винаги може да ти оправи настроението и да ти даде полезен съвет; цветята на форума: emi_cska, ralka_levskarka, Laetitia, Red_Girl, vladitol и др., които правят форума, а и не само красиво и уютно място; борците срещу статуквото: СТАНКО, sin4ec, fcb_bg, viali69, в които виждам светлия лъч, който може да пробуди позаспалия народ; потребители като Betchualeng Arnaikem, daniel875, Captain Stottlemeyer, W84Me, с които винаги ми и било приятно да дискутираме и обсъждаме различни неща и накрая ще завърша с Tommi, с който макар да сме на противоположни позиции по повечето въпроси тази година в спорове с него съм изписал може би най-много страници, в които той нито за момент не наруши добрия тон.
Сигурен съм че съм изпуснал много още, които не е трябвало и се надявам да ме извинят, но е по-добре всички тези, които съм изброил да бъдат отбелязани на това място и им пожелавам да вземат още много гласове, както и весело посрещане на Коледните и Новогодишните празници.

3. Форум/Подфорум на годината. Байерн.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Жозе Моуриньо
Мнения: 443
Регистриран на: 15 сеп 2011 14:38
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот Жозе Моуриньо » 25 дек 2014 18:32

1. Модератор ЛокоПД
2. mark1926
3. World Cup 2014

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот sin4ec » 25 дек 2014 21:48

1. Modor
2. Тук е сложно...има 20-30 човека, които с колорит и позиции правят впечатление. Сред тях има и мои противници по тим, виждания и политика, има и хора със сходни на моите позиции. А някои съчетават различното. Няма да ги изброявам, те си знаят кои са. Давам моя глас за потребител, който израстна доста в последната година-dunavfc.
3. Свободна зона
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот dunavfc » 25 дек 2014 22:50

Страшно много потребители има, които заслужават да бъдат отбелязани и похвалени за приносът си в форума, изпитвам огромни симпатии и уважение към почти всички потребители в форума, без никакво значение дали имаме общи виждания или сме крайни идейни противници.
Бих казал, че потребителят, който заслужава най-много признание е Tommi, защото съумява да дискутира по дипломатичен, културен и нормален начин. Няма грам агресия и простащина в него, което за мен е много рядко срещано явление. Аз знам, че неговото поведение е за пример, но не мога да го следвам, защото не мога да избягам от първичната си простащина :mrgreen: Прекалено много ми кипи кръвта понякога и ми е трудно да бъда културен и дипломатичен, както би трябвало.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот ninjata » 25 дек 2014 23:01

1.paceto - Няма нужда от обосновка.
2.dreben23 - Само той се опълчи на онези там с измислената игра за серия а :lol:
3.Игри и забавления

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот Foreigner » 27 дек 2014 15:01

1. Поради липсата на номинации в класацията, като доказателство за поредната зле свършена работа от страна на модераторите, гласувам за г-н администратора (рибата се вмирисва откъм главата).
2. Има един с около десетина акаунта, та не знам кой му е истинският за да го посоча. Ако се окаже, че Любо Пенев има скрит акаунт във форума задължително гласувам за него - символът на българската просвета!
3. "Архив" ("Заключена тема").
...

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот TEDIMAR99 » 27 дек 2014 15:28

1.Gil-galad
2.dreben23
3.Ливърпул
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот dreben23 » 27 дек 2014 20:20

Мафия :lol: , поне да ми бяхте казали да разширя чата и да им вземем наградата.
Всички сте свестни от моя чат и много готини и точни пичове- за вас влизам в огъня и излизам, щото не всеки може да излезе от там, но моят глас ще отиде за един човек, който ме впечатлява много и се гордея, че е горд армеец- the big boss THE RED SNAKE, който е образец за подражение в целия форум и с когото никой никога не се е карал, убеден съм на сто процента, защото той има страхотната дарба да общува без проблем с всеки, а и се оправя с лошите само някое с майтапче. Имам доста впечатления за всеки един потребител, знаете, че ви знам и добродетелите и кусурите на всеки, но змията е номеро уно за мен като качества- тва било прогнози, организации на игрички, уникално чувство за хумор и човек, който може да сплоти всеки един колектив и да не обърне внимание на нито един скандау. :) :P

На другите пичове от двата ми чата (да, някои може би не знаете, но аз още членувам в два едновременно и се боря с недостатъчната РАМ памет като се почне с тоя ми ти ентер). В тези дискусии дето съм няма да правя четки на никого, не е нужно и те да ми правят, няма да разкривам и кои са - адски печени момчета са, разбират от всичко свързано с футбола, но ако държат ще ги изброя един по един, не ми е проблем.

Тедимар, нинджата, моят най-първи авер от форума - Криско и с който минахме отдавна втора фаза- след домашните едно време вече пишем курсовите работи. :lol:, двете васенца- по едно във всеки чат, и жорковците са така, Иво, Симонка, Искренчо, Никола, момчетата, с които бяхме у третия чат- Дани, Иво и който дойде..

За жалост отборните различия помежду Ви, щото аз нямам такива мисля с никой, освен с боро :mrgreen: , не позволяват единият чат да бъде обединен с другия и те самите са наясно и са виждали, че не е много удачно всички да сме под един покрив, но през Новата година нищо чудно някой да получи повиквателна за националния отбор.
Виждам доста общи интереси и теми за разговор- спорт, компютри, филми, музика, забавление, спам и т.н., но има едно изключително важно нещо, което е водещият слоган и в двете дискусии- хейтването по синята загубена и натрапвана на хората през годините идея! :) Въпреки това, и в двата има по един заклет левскар, единият сменил си боята дори за цвят. :)

Извън хората от споменатите чатове, от форума ще отлича и някои интересни и най-важното, чаткащи това животинче футболчето като- колегите артилеристи и цесекари udoji, boabb, jorka7aa, левскарите - tevez, miti4nia, joro_barca, Losche, реджи дори, който е светен мод, но се влияе много от синьото покварено съсловие, а това си е бариера в общуването, kingofpop също е пич, но и той го е отнасял заради други синигерчета. Ако съм забравил някой, моля да ме извини, но той не може да се мери с тези пичаги във футболните игри с прогнози! :)

За модератор не знам за кого да гласувам честно казано, трябва доста да си помисля, че не следя тяхната дейност в детайли, това са черноработниците в един отбор -рядко ги забелязва някой, а свършената от тях работа е много голяма.
Знам кво ви е, щото няколко месеца и аз съм минал по вашия път с админ панела в друг изцяло неспортен форум.

Колкото до форума, ще ми се един ден да гласувам за форума на Арсенал, но там даже темите са повече от потребителите, не знам защо всички са се сврели в тоя фейсбук, сигурно щото наскоро стана ясно, че Арсенал има най-много потребители във фейсбук по цял свят, но аз и друг път съм ви споменавал, че най-много сме феновете на артилеристите по света, ама кой ми вярва! :lol:
Номинацията за форум на годината отива за пореден път и категорично за "Форум ЦСКА"!

И да обобщим есенцията накратко:

1.Модератор- нямам кандидат
2.Потребител- THE RED SNAKE
3.Форум - ЦСКА

П.П. Всякакви имена с реални събития и лица не могат да бъдат случайни! :) Радвам се, че есенцията от целия разумен форумен свят е събрана само в две мънички, но изключително стойностни дискусийки!

И един апел към някой по-главен - на мен никога не ми стигат десетте емотиконки за един пост, ако ги поувеличите бих бил много благодарен. Емотиконките са най-голямата ценност в общуването между нас, а невинаги стигат само десет да изразиш себе си!
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот zlato1234 » 27 дек 2014 21:32

1.Модератор на година : modor/rhaeger - да се отчете за единия от двамата с по-малко гласове в крайното класиране ако може...
2.Потребител на година : ralka_levskarka
3.Форум/Подфорум на година : Левски
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
dominos
Мнения: 188
Регистриран на: 11 дек 2014 12:56

Re: Годишни класации на Gong.bg 2014 г.

Мнениеот dominos » 27 дек 2014 21:40

Модератор: Васконти
Потребител: Я 8-)
Подфорум: ЦСКА 8-)
[rimg]http://i.imgur.com/Z8wudHV.jpg[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта