Тема за Станимир Стоилов (Ботев Пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот El Grande Capitan » 19 мар 2014 18:32

Не,няма.
ОК?
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

GAVAO
Мнения: 184
Регистриран на: 10 мар 2014 21:36
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот GAVAO » 19 мар 2014 18:33

Все едно от умрял писмо,те се имат за нещо грандиозно-ти извинения очакваш?

Потребителски аватар
F_Alonso
Мнения: 7
Регистриран на: 29 сеп 2012 20:00
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот F_Alonso » 19 мар 2014 18:33

Взривен стадион!
Аут от Европа!
Съблечен треньор!
Напикан треньор!
паткофф в уеске - БЕЗЦЕННО!
Да илядиш на подуене, Тодореееееее!!!
Муахахахахахахахахахахахах!
оБора не става ,стадиона взривен що е то ?

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот nikoko » 19 мар 2014 18:35

Ще се усетят, че не са били прави, ама ще е късно и няма и да си го признаят.
Ама то и при Левскарите е така, повече от половината мислят, че Мъри не е никакъв треньор...
Мъри със сигурност не е най-добрият български треньор, но е добър треньор, разбира от футбол и отборите му играят футбол

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот botev_1912 » 19 мар 2014 18:35

Ботев играе грозно, и само индивидуални футболни качества ни носят победите. Мъри днес игра цяло първо полувреме само с едно крило и държа безобразния Мариан цяло първо полувреме да ни къса нервите.

Това твърдоглавие и непризнаване на собствените грешки ще му изяде главата.

За нас няма проблем да не спечелим нищо тази година, но да играем атрактивно с мисъл и желание за победа!!!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот MoNteSo » 19 мар 2014 18:35

liliputchica написа:
rabex написа:знам че ще бъда нападнат за темата но все пак след днешния мач ми се струва че е редно да бъде зададен и този въпрос а именно -трябва ли мъри да получи извинение?
защо предварително му прочетохте присъсдата ? ......смеехте се на правилния футбол ........е остави ви на полуфинал и в борбата за третото мястото на няколко пъти победи левски победи литекс не загуби от цска и лудогорец..........бихте в градското дерби ..........и не на последно място напуснахте ЕКТ без загуба !
не искам да му бъда адвокат но смятам че трябва да му се отдаде нужното уважение!

Според мен той трябва да се извини, че със селекция за 3 млн, Ботев е едва на 4 място и класирането за купата стана след много грозен и бавен футбол, просто изкараха късмет, че Левски е един свършил отбор и сам се вкарва в кризи


Абсолютно. Ботев днес беше трагичен, и ако ония чужденец(не им знам имената на тия от подуене) се беше върнал с две крачки при едно от двете положения, така че да не е в засада, нямаше да се мъчиш да пускаш тая тема. Мен ми направи впечатление, че Стоилов си е подал оставката сутринта, което ме навежда на мисълта, че е очаквал след края на срещата да го изпреварят и уволнят! Нямам идея какво точно става в Ботев, но правейки сравнение на това, което видях срещу Лудогорец първия кръг, и играта на отбора в последните 3 мача ми изглежда, че футболистите го наредиха. А за това пък хептем нямам обяснение защото именно той е довел по-голямата част от тях на Колежа.
Последна промяна от MoNteSo на 19 мар 2014 18:37, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот glarus_ds » 19 мар 2014 18:36

liliputchica написа:
rabex написа:знам че ще бъда нападнат за темата но все пак след днешния мач ми се струва че е редно да бъде зададен и този въпрос а именно -трябва ли мъри да получи извинение?
защо предварително му прочетохте присъсдата ? ......смеехте се на правилния футбол ........е остави ви на полуфинал и в борбата за третото мястото на няколко пъти победи левски победи литекс не загуби от цска и лудогорец..........бихте в градското дерби ..........и не на последно място напуснахте ЕКТ без загуба !
не искам да му бъда адвокат но смятам че трябва да му се отдаде нужното уважение!

Според мен той трябва да се извини, че със селекция за 3 млн, Ботев е едва на 4 място и класирането за купата стана след много грозен и бавен футбол, просто изкараха късмет, че Левски е един свършил отбор и сам се вкарва в кризи

А кога са били дадени тези 3 млн?
CHELSEA

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот veseo » 19 мар 2014 18:37

rabex написа:знам че ще бъда нападнат за темата но все пак след днешния мач ми се струва че е редно да бъде зададен и този въпрос а именно -трябва ли мъри да получи извинение?
защо предварително му прочетохте присъсдата ? ......смеехте се на правилния футбол ........е остави ви на полуфинал и в борбата за третото мястото на няколко пъти победи левски победи литекс не загуби от цска и лудогорец..........бихте в градското дерби ..........и не на последно място напуснахте ЕКТ без загуба !
не искам да му бъда адвокат но смятам че трябва да му се отдаде нужното уважение!


Чак извинение не. Постигна победа над Левски - отбор, който има една-единствена точка в А група напролет, и то със съдийски "грешки" срещу Славия. Не мисля, че победа на свой терен срещу такъв отбор е кой знае какъв успех, особено със селекция за 3 милиона. Истинското изпитание беше на 12 март - възможност да победиш и унижиш кръвния враг, на неговия терен, на своя рожден ден. Е, това не го направи.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ботевисти ще се извините ли на мъри ???

Мнениеот DarkPsy » 19 мар 2014 18:41

rabex написа:знам че ще бъда нападнат за темата но все пак след днешния мач ми се струва че е редно да бъде зададен и този въпрос а именно -трябва ли мъри да получи извинение?
защо предварително му прочетохте присъсдата ? ......смеехте се на правилния футбол ........е остави ви на полуфинал и в борбата за третото мястото на няколко пъти победи левски победи литекс не загуби от цска и лудогорец..........бихте в градското дерби ..........и не на последно място напуснахте ЕКТ без загуба !
не искам да му бъда адвокат но смятам че трябва да му се отдаде нужното уважение!


Ти пък кой беше, да търсиш сметка от феновете на Ботев?

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Това ли е краят на Мъри в Ботев?

Мнениеот botev_1912 » 19 мар 2014 18:42

Синият Болярин написа:Стоилова да си ходи, проваля Ботев, да изчезва и да не се появява повече....

Гореизброеното се пишеше с повод и без повод, ама нешо след мача няма подобни коментари :)

Ще ме подсети ли някой кога за последно сте имали по-добър треньор от Стоилов?

П.С.
Мисля, че оставката му няма да бъде приета.


Ние никога не сме имало по-слаб треньор от него :lol:
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта