Локомотив Пловдив - Левски София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот alexveselinov » 31 окт 2013 10:02

Ако повторим играта от второто полувреме на мача с Ботев, сигурен съм че няма да имаме проблеми.
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот fen-fen » 31 окт 2013 10:20

Ще бъде интересен мач, жалко че ще се играе на празни трибуни и ще липсва еуфорията на публиката. Според мен Левски ще срещне един доста силен противник в лицето на Локо ПД. Не съм по прогнозите, но ми се струва, че Локо Пд ще запише поредната си победа!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот валкареджио » 31 окт 2013 10:32

СИН_ИМПЕРАТОР написа:Ами прогнози тоя път няма да давам от суеверие, но трябва да играем на принципа, че ако не можм да победим даден съперник, по-добре да не загубим.По -добре една точка отколкото нула.При всички положения трябва да сме готови за голяма битка и много здрави единоборства.И се надявам тоя път съдията да свири нормално, а не като палячовците от предишните кръгове които ни ощетиха брутално.Много стана вече- измислен червен картон на Гари в Пловдив в първия кръг, отменен редовен гол на Рамос срещу Локо ПД на "Герена", неотсъдена дузпа за Левски в Ловеч,плюс ЧК за Бодуров, отменен редовен гол срещу Локо СФ, измислен фаул при втория гол на ЦСКА, неотсъдено нарушение срещу на Марсиньо срещу Милиев при третия гол за ЦСКА, измислен червен картон на Цонев срещу Ботев ПД...
ще накажат ли престъпника станислав тодоров за своеволното и нагло водене на мача и вдигане на втори жълт картон на Боби Цонев?
само остава "червеното" БФС да накаже чернодрешковците заради ...ЛЕВСКИ.
много ще е правилно нали единия отбор е ЛЕВСКИ,нищо че отсъжданията са против "синия" отбор важното е какво пишат журналята.
"пак наказаха съдия заради "Левски".
до кога червеното БФС ще се подиграва с ЛЕВСКИ?

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот валкареджио » 31 окт 2013 10:42

fen-fen написа:Ще бъде интересен мач, жалко че ще се играе на празни трибуни и ще липсва еуфорията на публиката. Според мен Левски ще срещне един доста силен противник в лицето на Локо ПД. Не съм по прогнозите, но ми се струва, че Локо Пд ще запише поредната си победа!

фен-чо нали си имате тема за вашия отбор ,айде оди там !

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 31 окт 2013 10:50

валкареджио написа:
fen-fen написа:Ще бъде интересен мач, жалко че ще се играе на празни трибуни и ще липсва еуфорията на публиката. Според мен Левски ще срещне един доста силен противник в лицето на Локо ПД. Не съм по прогнозите, но ми се струва, че Локо Пд ще запише поредната си победа!

фен-чо нали си имате тема за вашия отбор ,айде оди там !


Да си пише в нея ама с кой, та те са има, нема 5 човека във форума? А нали знаеш хората дето си говорят (в случаят пишат ) сами със себе си, за къде са? :lol:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот XARHTNA » 31 окт 2013 11:33

Мачът ще е много труден за нас! Най-вече защото сме невероятно, излючително и тотално слаби като отбор. Може и някои от футболистите ни да имат качества, но отборната игра ни куца много. Левски играе като махленски отбор. Играчите често не се разбират по терена, а това става с много целенасочени тренировки, които няма как да ги има като смениш 5 треньора за 1 година. Да вземем Лудогорец! Ами те не че притежават кой знае колко класа, но играят много дисциплинирано и отборно...играчите им се намират с едно докосване играят остро, защото знаят кой къде седи и за какво се бори. Докато при нас е шок. Подаваме си, подаваме си и като няма какво да я правим я мятаме на Гари. Той от своя страна (понеже нямаме отборна игра) почва да се перчи и да прави безсмислени финтове уж прави нещо и накрая я центрира, което на няколко пъти донесе голове през сезона, но не достатъчно или стреля (което е донесло повече от 30-40 аута) . В мач с Локо (Пд) и то на празни трибуни би следвало да сме абсолютен фаворит, но в момента няма отбор Левски, а има просто едни футболисти, които носят този екип. В играта ни няма никаква идея, позиционирането ни във всички фази е ТРАГИЧНО! Изглеждаме жалко и би било истински успех ако вземем този мач! Дано отборната игра се подобри след зимата, но дотогава ми се струва, че ще си изглеждаме зле и само може да се надяваме да не запишем още позорни резултати до края на полусезона!

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот фифи перото » 31 окт 2013 14:08

Положението е сериозно.
Като Левскар, дълбоко в себе си тая надежда за победа.
Имайки предвид играта ни / ако може това което практикуваме да се нарече така/ и играта на локото, която е доста твърда, нашите балерини просто ще се "счупят".
А познавайки и съдията... :lol: , то за нашите ще има поне 1 червен картон, когато се изнервят-Гаджев, Генков или Гари.
Все пак-успех и само Левски!
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
Nojarq1914
Мнения: 33
Регистриран на: 30 окт 2013 01:06
Местоположение: Санкт-Петербург Русия
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот Nojarq1914 » 31 окт 2013 14:20

Очаква ни един много труден мач срещу Локо Плд те доказат че имат желание за игра и мисля че ние оттук нататък трябва да се мобилизираме повече да играем със сърце и душа няма да ни е лесно на Лаута без нас феновете Изображение 12 играч на терена но вярвам че ще се борим но вярвам че ще се борим до послено оптимист съм и мисля че мача ще 1:2 за НАС дано стане много добър мач Успех ... аз ще го гледам мача на вънка Люлин :D Ще пием, пеем НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ!!! (: пък и пържола ще удушим САМО ЛЕВСКИ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА

Изображение Изображение Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34877
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот MuFc1878 » 31 окт 2013 15:00

Линкове за мача :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Левски София

Мнениеот turbogena » 31 окт 2013 15:21

Титулярен състав:
Горан Блажевич ,Д.Мюлдер ,Даниел Димов ,Йордан Милиев ,Нуно Пинто ,Владимир Гаджев ,Пламен Димов ,Орлин Старокин ,Антонио Вутов ,Гари Родригес и Цветан Генков.
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта