Литекс - Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот Жоржиньо » 16 авг 2013 02:05

Могилката написа:Каквото и да стане в Ловеч, не трябва да спираме да искаме едно. Никога повече АНОНИМНИЦИ в Левски София. Или играеш като Далибор, Томашич, Бардон, Жо, Гарата, Гари или си ебавай капаците.

По-добре Попадин да ми къса нервите и да гледам как се гърчи по терена от колкото Дъсти или некой друг супер добър анонимник постигнал само нищо с Левски.

Именно,Дъстли за тия пари дето ги взима тревата трябва да изяде,а той 3,4 години нищо съществено не прави.А Попадийн който взима не повече от 3000 ще играе същото като него,че даже и по-добре ;)
Нали искахме юноши?Ето сега ще ги гледаме и ще видим дали стават или не.

Потребителски аватар
neverbackdown
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот neverbackdown » 16 авг 2013 11:06

Никога не съм бил по-скептичен към нашия отбор....надявам се на късмет , но май няма как да стане....В национала до 19 имаме 4ма национали....Какво да ви кажа повече...Радвам се ,че махнаха тия 4мата тапанара , но сега кой ще играе ?Както и да е ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !

Потребителски аватар
neverbackdown
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот neverbackdown » 16 авг 2013 11:16

Забравих да кажа , че днес чакаме 2-3 сърби да ни вдигнат класата...измислен египтянин и някакъв от Швейцария..Просто прекрасно....

danchobara
Мнения: 148
Регистриран на: 14 яну 2009 12:58
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот danchobara » 16 авг 2013 12:46

3:1,силно се надявам да греша.Само ЛЕВСКИ!!!

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот drvasko98 » 16 авг 2013 14:16

Могилката написа:Каквото и да стане в Ловеч, не трябва да спираме да искаме едно. Никога повече АНОНИМНИЦИ в Левски София. Или играеш като Далибор, Томашич, Бардон, Жо, Гарата, Гари или си ебавай капаците.

По-добре Попадин да ми къса нервите и да гледам как се гърчи по терена от колкото Дъсти или некой друг супер добър анонимник постигнал само нищо с Левски.


Тогава си пускай всеки ден мача в Гент и гледай десния ни бек преди и след като Дъстли се контузи. Аман от специалисти

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Литекс - Левски

Мнениеот donDiego » 16 авг 2013 15:45

Преди да освободите четиримата,може би имахте нелоши шансове за победа.Сега обаче нямате никакви,а и резерви нямате...12 играчи,един да се контузи и няма кой да го замени.Ако Литекс атакуват Гари по-твърдо,невиждам с какво ще ги изненадате.Твърда единица според мен е мача и отивате на резултат.
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот Sardukar » 16 авг 2013 16:43

Като цяло сме с малко точки, в лошото психическо и физическо състояние. Липсват много футболисти (по различни причини). Играе се прекалено индивидуално и липсва завършващото подаване/гол. Футболистите се опитват да приложат идеите на Йоканович, но на някои липсват физически възможности да го правят 90 мин, на други тактическа грамотност и класа, а на повечето всичко на куп. Въпреки това, очаквам хубав мач за нас и с няколко добри контри да ги излъжем. Притеснява ме, че ще стане като с Берое и няма да има кои да влезе, за да ги натиснем и победим.


ПП ОТ досегашните мачове на Вутов в България ми направи впечатление, че целенасочено е атакуван изключително грубо и мръсно от съперниците му. Дано съдията не позволи на "Ловеч" да се ритат като спънати коне, защото в миналия кръг старозагорските бичета минаваха границите на твърдата игра (особено ония с бронзовия тен).
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот sslevski » 16 авг 2013 17:03

Вижте трансферите в Лудогорец и вижте тези в Левски.Така сега ми кажете какви са ви очакванията за сезона?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Бекъма
Мнения: 826
Регистриран на: 05 май 2011 20:06
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот Бекъма » 16 авг 2013 17:34

blac_black_cat написа:Не искам да злорадствам по адрес на подуенци, ама това гонене ми напомня тия в ЦСКА.
С тази разлика, че и тримата футболисти Ви са доказани. Силва е младо и преспективно момче.
Какво искате от него да вкарва, като Дембеле и да го изгонят ли? Между другото Силва има 7-8 гола.
За млад футболист това е нормално. При положение, че е изиграл 25 мача, повечето от който като резерва с по 20 минути.
Рамос е също мн. качествен, ама "Вълка" се надява отново да има Calciòpoli и евентуално да му се падне да играе с Падуа или Фоджа квалификации за влизане в групова фаза !!!!
А за Мулдер, който е мн. добър футболист- това изгонване е смешно

С новия ръководител се смениха и критериите за това дали си добър или не.Явно ако заплатата ти е по-висока от тази на Наско не ставаш за Левски.След загубата в Ловеч очаквам Раев да си подаде оставката.
СПУКАНОГЪРНЕ

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Литекс - Левски

Мнениеот drvasko98 » 16 авг 2013 18:25

sslevski написа:Вижте трансферите в Лудогорец и вижте тези в Левски.Така сега ми кажете какви са ви очакванията за сезона?



Имаме всички шенсове да оглавим класирането в края на сезона ... по-вероятно във втората седмица ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта