Левски - Берое - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот сини богове » 09 авг 2013 16:24

levskii написа:
сини богове написа:
levskii написа:трудна победа за левски с 1-0 много тегав мач се очертава

Лесна победа за Левски с минимум 2 на 0.

дано да е така ама не вярвам добър отбор извадиха берое от зимата насам

Ние сме просто по- добри, Берое не тръгнаха добре в шампионата, имаме да им връщаме. Тези три фактора са достатъчни да ги смачкаме. Трябва ни малко повече позитивно мислене. В неделя всички на стадиона.


Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот fen-fen » 09 авг 2013 17:13

santiliana написа:поне 12-13 000 ще сме. Постъпките на мразещите ни през тази седмица така ни надъхаха,че можем само да сме им благодарни. Успяха да ни обединят отново. Момчета, нека бъдем заедно и отново да сме едно цяло срещу онези, които ни мразят. Когато всички ние с вас сме единни- няма сила, която да спре синята лавина! ДУПЕ ДА ИМ Е ЯКО!


Никой не ви мрази, вие мразите всички. Да отстояваш някаква позиция не значи, че мразиш някого. Но когато ругаеш и плюеш по някого няма как това да не остане незабелязано! Това го правят много твои колеги, фенове на Левски. Аз не вярвам никой нормален фен на футбола да се радва на неуспехите на другите, нормално би било да се радваш на своите успехи, без да се злорадсва. За жалост в България всичко е изкривено. Голяма част от така наречените "феновете" ( за мен те не са фенове) а човечета, които търсят къде да си излеят комплексарщината, по вече мразят, надничат в чуждия двор, вместо да обичат и да гледат в своята градинка. Винаги съм гледал принципно на нещата и съм се старал да бъда обективен. Пожелавам на Левски и ЦСКА да си стъпят на краката, за да има един оспорван шампионат. Да гледаме по вече футбол с по голяма класа. Това е в интерес на всички и най вече за българския футбол.
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот Без име » 09 авг 2013 17:31

fen-fen написа:
Никой не ви мрази, вие мразите всички. Да отстояваш някаква позиция не значи, че мразиш някого. Но когато ругаеш и плюеш по някого няма как това да не остане незабелязано! Това го правят много твои колеги, фенове на Левски. Аз не вярвам никой нормален фен на футбола да се радва на неуспехите на другите, нормално би било да се радваш на своите успехи, без да се злорадсва. За жалост в България всичко е изкривено. Голяма част от така наречените "феновете" ( за мен те не са фенове) а човечета, които търсят къде да си излеят комплексарщината, по вече мразят, надничат в чуждия двор, вместо да обичат и да гледат в своята градинка. Винаги съм гледал принципно на нещата и съм се старал да бъда обективен. Пожелавам на Левски и ЦСКА да си стъпят на краката, за да има един оспорван шампионат. Да гледаме по вече футбол с по голяма класа. Това е в интерес на всички и най вече за българския футбол.

Глупост след глупост. "Червените" фенчета научиха цялата "А" група да викат кзл, когато играят с Левски. После ние ви мразим! Много ясно, че ще мразим всеки, който се гаври с името на Апостола!!!
Да не говорим, че когато Левски отпадне от Европа цяла седмица форума вдига тържества. :roll:
[center]1914[/center]

allez_les_blues
Мнения: 1012
Регистриран на: 20 юли 2011 23:16
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот allez_les_blues » 09 авг 2013 20:42

Без да иска, микренския гном ни направи огромна услуга с тази своя анти-Левски интифада, в която се включиха останалите отборчета.Тъкмо когато Левски беше на дъното,публиката разединена, настроението минорно- с тази война която започнаха срещу нас ни амбицираха жестоко.Когато някой те напада, естествено е да се мобилизираш.А е излишно да ви казвам какво ще се случи в Ловеч след седмица- ще бъде АРМАГЕДОН- ловчалии, заключвайте домовете си, затваряйте заведенията си, най-добре се евакуирайте, защото идва СИНЯТА ОПАСНОСТ! :mrgreen:
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/cec5bbba9156abab3f8f0b9f09e3104b/tumblr_mvqczbeEU11sr39gto1_500.gif#_=[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sofia_1914
Мнения: 166
Регистриран на: 22 дек 2012 12:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот Sofia_1914 » 10 авг 2013 11:45

1ви домакински мач след бойкота и 1ви мач след декларацийката на13те ревльовци-пълен сектор Б и победа за сините.Само ЛЕВСКИ!

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот zlobul » 10 авг 2013 18:05

Грозен "хикс" според мен , останалото е добре дошло.
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

vaceole1914
Мнения: 6
Регистриран на: 04 дек 2012 12:58
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот vaceole1914 » 10 авг 2013 18:59

]Ще поискам от Т. Русев,персонално извинение,за насмешката с която коментираше в"Пред банята" изявите на публиката и футболния отбор на"ЛЕВСКИ"СОФИЯ.Нека бъде сигурен, въпросния господин,ако не иска да стане като бившия"левскар"к.савов,разбира се,ако не излезе прав-персона нон грата.Ако излезе прав,в което дълбоко се съмнявам,обещавам му лично извинение.Познаваме се и ще му се извиня-недай Боже!!!Валери Владимиров.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски - Берое

Мнениеот Sardukar » 10 авг 2013 19:24

Жалко, че нямаме фенска етика, но иначе разбираме от всичко и сме с големите претенции. Аз утре мога да ида и ще го направя. Не ми пука на кое място сме, кой е съперникът и какво ни е нивото на играта. Иначе, сега трябва да се ходи на стадиона (ако имаш тази възможност), а не, когато си на 90/180мин от титлата! Нямам търпение да стане утре.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта