АНКЕТА: Искате ли Александър Томов в ЦСКА?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

АНКЕТА: Искате ли Александър Томов в ЦСКА?

Да
139
70%
Не
61
31%
 
Общо гласове: 200

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот mistreated » 09 юли 2013 11:01

Avanti_Ragazzi написа:
Red_Girl написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:от една страна, верно щеше да е голем кеф да ви пратят в окръжните или да ви закрият, но па от друга страна ме блазни мисълта че следващия сезон да речем, може да ви ошляпаме 3-4 пъти...мдам :mrgreen:

Тва малко ми прилича на приказката- " Левски шампион" ( или щампион) или "Купата е наша" :lol:


Разликата е там, че нас Славия ни спря да станем шампиони или щампиони за 2013, а преди тях Монтана, Пирин ГД и Черно Море!

Докато 2012 ЦСКА не стана шампион заради Лудогорец, Миньор и ЛЕВСКИ :lol: :lol: :lol: ! Защото именно тези три тима ви биха в последните 5 мача!

И докато нас ни спря Славия и Везелов да станем шампиони тая година, то ние спряхме вас миналата да станеше шампиони! :lol: Или не помните вече? :lol:


Аз ли съм с къса памет или ЦСКА и миналия сезон победи Левски?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот Red_Girl » 09 юли 2013 11:01

Avanti_Ragazzi написа:Разликата е там, че нас Славия ни спря да станем шампиони или щампиони за 2013, а преди тях Монтана, Пирин ГД и Черно Море!

Докато 2012 ЦСКА не стана шампион заради Лудогорец, Миньор и ЛЕВСКИ :lol: :lol: :lol: ! Защото именно тези три тима ви биха в последните 5 мача!

И докато нас ни спря Славия и Везелов да станем шампиони тая година, то ние спряхме вас миналата да станеше шампиони! :lol: Или не помните вече? :lol:

Разликата е там, че ако не бяха съдииските грешки или казано " другите начини", вие нито щяхте да играете финал за купата, нито шяхте да се изкарвате шампиони. ;) А относно ЦСКА- играхме мач срещу основния си съперник и ни победиха. Нищо ненормално. Но да се наричаш шампион и да не можеш да биеш 6-тия на собствения си стадион и да си вкараш автогол. Е тва само вие може да го направите. :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот POPCORN » 09 юли 2013 11:02

Avanti_Ragazzi написа:
Red_Girl написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:от една страна, верно щеше да е голем кеф да ви пратят в окръжните или да ви закрият, но па от друга страна ме блазни мисълта че следващия сезон да речем, може да ви ошляпаме 3-4 пъти...мдам :mrgreen:

Тва малко ми прилича на приказката- " Левски шампион" ( или щампион) или "Купата е наша" :lol:


Разликата е там, че нас Славия ни спря да станем шампиони или щампиони за 2013, а преди тях Монтана, Пирин ГД и Черно Море!

Докато 2012 ЦСКА не стана шампион заради Лудогорец, Миньор и ЛЕВСКИ :lol: :lol: :lol: ! Защото именно тези три тима ви биха в последните 5 мача!

И докато нас ни спря Славия и Везелов да станем шампиони тая година, то ние спряхме вас миналата да станеше шампиони! :lol: Или не помните вече? :lol:

Славия не ви спря не се прави на ударен.Славия нямаха един удар във вратата.Вие сами се спряхте и се бихте!Дори при гола Славия не можеше повярва какво се случва :)Така се бяха нагъзили,че ако бяхте отбор още първото трявбаше да ги отупате с 5 на 0 .
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот dreben23 » 09 юли 2013 11:05

Синя мъка от сутринта! :mrgreen:

Офтопик:
Хакнете пак някой сайт да напишете още някоя новина в наша полза. 8-)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот POPCORN » 09 юли 2013 11:06

danko_sot написа:В случая сините фенове са прави ;) А червените фенове, между които съм аз, очевидно се опитват чрез някави избирателни свойства на мозъка си услужливо да забравят миналия период на Лупи. Абсолютен факт е, че Лупи управлява отбора на лизинг така да се каже, осъдиха го на затвор поне на една инстанция съм сигурен на 100%. Не знам сега какво му е положението и защо не си излежава присъдата. възможно е и через купуване на клуба да се опитва да отърве решетките. Яд ме е че сините фенове във случая разсъждават много пхо трезво и като червени такива, а червените фенове се държат кат някви сополи. Оня Лупи се изгавври с отбора, докара го до фалит почти и ни отнеха евролиценза, а някви червени душички чета сега по сайтове и форуми пишат : Благодаря ти томов и не знам си какво. Вие сте идиоти бе! ЦСКА затва е на тоя хал, щото е пълно с фенове идиоти на червеният отбор. След 5 години Титан ще направят сделка с държавата или ссъс за сметопочиствене и пак ще купят ЦСКА и вие ще кажете: Добре дошли! Защото просто сте идиоти....и то с амнезия

Абе то нямаше да има ЦСКА той ми говори за Лупи!ЦСКА беше на часове от това да спре свойто съществуване ти ми говориш как Лупи ни затрил!По-добре всяка година да ставаме така шампиони отколкото 5 години мъки с Титан и управленските им глупости !Лупи нее балък и мога да ти кажа е много по-хитър и умен от Титаните , които са едни прости момчета и затова ни докараха на това дередже!По-добре да има ЦСКА , отколкото да няма пък ти си говори квото искаш :)
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот redman » 09 юли 2013 11:07

danko_sot написа:Вие луди ли сте, не ми хвалете Лупи бе! :evil: Аз съм бил черноглед и не знам си какъв. Аз тука от 3 години ви говоря: Вън боклуците, накрая шъ ни фалират и т.н. и пак ми пишеха - ти си луд, не знам си какъв и т.н. Томов е идиот, издържаше ЦСКА чрез някакво хранилище в Кремиковци ли кво беше. Дърпаше пари от там. Кои са тия бизнесмени беее??? Що не ги казват. Споменава се името единстевон на Томов. Това е някаква схема на Томов, според мен на 80-90% пак той ще дърпа конците в ЦСКА.
Да, аз предпочитам В група. Така или иначе може би ще ни изкарат от Европа за 1-2 години. Във В група е най-добрият вариант, но клубът да е със същия лиценз, но ако може да почне на чисто без дългове и т.н. Но май не може и дълговете остават, дори при фалит и започване от В група. И дори и да сменим лиценза май пак оставант дълговете ;)

Абе човек, ти си като някаква счупена латерна. Първо никой не иска Лупи, но пред угрозата да ни няма, той е единственото решение, само ти ли не разбра че вчера титаните бяха приготвили за пращане писмо към бфс за отказ от футбола изобщо! Стига с тая В група, няма такъв филм. Няма дори Б окръжна. Като се обяви фалит, трябва друго дружество, носещо името ЦСКА, както беше това на Паро, да вземе права примерно на Септември и да почне от В група. Иначе може и от Б окръжна да стартира ЦСКА 1923. Малоумниците които повтарят като счупен грамофон, че трябва да минем през чистилището В група като Ботев, трябва да са наясно че няма такова чистилище, всички дългове които Митьо селския и неговия Ботев НЕ СА ПЛАТЕНИ, това означав че всички кредитори са изгоряли. Ако Титан обявят фалит на ЦСКА 1948 АД, това ще означава че почти всички кредитори на този клуб ще изгорят. Евентуално НАП щеше да прибере всички пари от Тонев и Делев и толкова. Това ли е чистилище и справедливост? Това е чиста измама. В момента, схемата която предлагат новите, ако се осъществи, ще бъдат погасени всички задължения към кредитори, а някои ще бъдат предоговорени. Стига с тия заучени фрази, мислете малко. Феновете на отборите различни от Левски, нека се замислят колко пари ще загубят техните отбори само от това че няма да играят мач с ЦСКА. Само от Тв ще изгорят с по 150 000 лв, което за клубове като Черноморец са си животоспасяващи пари!
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот mistreated » 09 юли 2013 11:09

redman написа:Феновете на отборите различни от Левски, нека се замислят колко пари ще загубят техните отбори само от това че няма да играят мач с ЦСКА. Само от Тв ще изгорят с по 150 000 лв, което за клубове като Черноморец са си животоспасяващи пари!


Кво ги е.е, важното е ЦСКА да го няма. До оня ден ревяха, че ЦСКА няма да си плати на държавата, сега почнаха да реват, че ЦСКА може пък и да си плати на държавата.
На Данко не му обръщайте внимание, той е от друга планета.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
bayo
Мнения: 29
Регистриран на: 17 юни 2013 14:04
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот bayo » 09 юли 2013 11:10

Някой може ли да каже с колко дългове ни остави Томов? И колко от тях са създадено по негово време, а не наследени от преди?
Щото тука всички обясняват, че едва ли не Томов ни е фалирал?
А в елита-Синя симфония!
ЛЕФСКИ.ЦИКЛИ.КАКАФОНИЯ.

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот pasaden » 09 юли 2013 11:12

Този, който не помни историята е обречен да повтаря грешките на миналото.
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Искате ли Томов в ЦСКА????

Мнениеот POPCORN » 09 юли 2013 11:13

bayo написа:Някой може ли да каже с колко дългове ни остави Томов? И колко от тях са създадено по негово време, а не наследени от преди?
Щото тука всички обясняват, че едва ли не Томов ни е фалирал?

Абе тука всички разбират много от всичко !Знаят всяка една подробност :)Така е в България каже някой нещо и всички почват да го повтарят като латерна, дори да е най-голямата измишлиотина.ако си мислите,че по времето на Васил Божков всичко е било изрядно и чисто много се лъжете :) Особенно задълженията към стадиона 100% са от времето на Божков , ако не и по-отдавна
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта