ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16908
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот Udoji90 » 04 ное 2011 15:58

[offtopic]
mistreated написа:
Udoji90 написа:Аз поне не видях нежелание на Славия да вкарат трети гол. Видях неумение, което е различно. Ако наистина не желаеха да вкарат трети гол, тогава защо изобщо продължиха да създават положения?

Едва ли е нужно голямо "умение", за да решиш да ритнеш топката във вратата, вместо да се чудиш как да подадеш на твой съотборник. Моля те, пусни си пак положенията и гледай поведението на Божов при едно от тях, както и на другите играчи на Славия при останалите им положения след 0:2.

Udoji90 написа:И не съм съгласен, че К. Стоянов е бил толкова добър срещу Левски - поне от трибуните не ми изглеждаше толкова стабилен.

И аз бях на трибуните и мога да ти кажа, че К. Стоянов и Галчев бяха най-добрите на терена за ЦСКА в дербито. Какво точно направи Арс за времето, през което беше в игра? Освен да се бута и да вземе една-две топки, успя ли да създаде голово положение? Понеже аз не си спомням даже да имаха такова Левски, освен 2-3 удара извън пеналта. Това не е ли признак на добре свършена работа от нашите защитници?

ОК, това си е твое мнение, но моето е друго и нямам намерение да споря 100 години по въпроса. Според мен Божов в онази ситуация не стреля, защото топката му беше на по-слабия десен крак, затова подаде.
Колкото до мача с Левски, ако нашите защитници си бяха свършили работата добре, Арс изобщо нямаше да пипне топката, тъй като е тромав и му липсва техника. В действителност обаче той игра с топката доста пъти, като 1 път стреля доста опасно, един път стреля в обсега на Мболи, няколко пъти раздаде топката към другите офанзивни играчи на Левски, а един път даже беше изпуснат да се откъсне сам отдясно в наказателното поле, но тъй като беше почти на аутлинията и ъгълът му беше малък, не се получи нищо по-опасно. Извинявам се много, ама Арс нито срещу Миньор, нито срещу Черно море, нито срещу Славия, нито срещу Търнава беше оставен толкова често да играе с топката, отколкото в дербито срещу нас.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот mistreated » 04 ное 2011 16:45

Udoji90 написа:[offtopic]Колкото до мача с Левски, ако нашите защитници си бяха свършили работата добре, Арс изобщо нямаше да пипне топката, тъй като е тромав и му липсва техника. В действителност обаче той игра с топката доста пъти, като 1 път стреля доста опасно, един път стреля в обсега на Мболи, няколко пъти раздаде топката към другите офанзивни играчи на Левски, а един път даже беше изпуснат да се откъсне сам отдясно в наказателното поле, но тъй като беше почти на аутлинията и ъгълът му беше малък, не се получи нищо по-опасно. Извинявам се много, ама Арс нито срещу Миньор, нито срещу Черно море, нито срещу Славия, нито срещу Търнава беше оставен толкова често да играе с топката, отколкото в дербито срещу нас.[/offtopic]

[offtopic]Но пък в споменатите мачове, другите играчи на Левски успяваха да създадат положения, а в мача срещу нас - не. В крайна сметка, колкото и да са слаби, нали и те играят футбол. Искаш да ти кажа, че защитата се е справила добре, само ако противниковия отбор не е стигнал до наказателното ни поле ли? Та те и Светкавица имаха чисто положение срещу нас.
Щом не си допуснал противника да направи добри атаки и да стреля в близост до вратата, то значи си се справил добре в защита. Аз поне така мисля.[/offtopic]
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот vaskonti » 04 ное 2011 17:05

[offtopic]Няколко пъти напомням, но пак ще го напавя - има спам тема, не знам защо така я подценявате. Пишете тия неща в нея колкото ви душа иска, не е нужно да затормозяваме другите теми. Не, че и аз не съм го правил понякога де... :oops:[/offtopic]
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

ПАБЛО_МОЛЧЕ
Мнения: 29
Регистриран на: 25 окт 2011 20:46
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот ПАБЛО_МОЛЧЕ » 05 ное 2011 12:49

резонно 2:0 за Славия, с голове на Ники Божов и автогол на Мъ'Боли :mrgreen:

Потребителски аватар
cskao1948
Мнения: 224
Регистриран на: 23 яну 2011 16:32
Skype: stani_56_1996
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот cskao1948 » 05 ное 2011 14:03

ПАБЛО_МОЛЧЕ написа:резонно 2:0 за Славия, с голове на Ники Божов и автогол на Мъ'Боли :mrgreen:

Внимаваите,че Делев не е вкарвал няколко мача а срещу вас има успех момчето! :)

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот Viktor4o_Rs » 05 ное 2011 14:26

cskao1948 написа:
ПАБЛО_МОЛЧЕ написа:резонно 2:0 за Славия, с голове на Ники Божов и автогол на Мъ'Боли :mrgreen:

Внимаваите,че Делев не е вкарвал няколко мача а срещу вас има успех момчето! :)

Това е вярно за съжаление :roll: Интересно ще ми дали Райс ще играе срещу нас или отново няма да иска да се изправи срещу клуба, който му помогна да играе на световно първенство. Аз лично очаквам разликата в резултата да е минимална, дузпи никак не са изключени :roll: Абе много непредсказуем и напрегнат мач ще е, жалко и че един много добър отбор ще отпадне рано-рано, но това е положението ;)
Изображение

Потребителски аватар
cskao1948
Мнения: 224
Регистриран на: 23 яну 2011 16:32
Skype: stani_56_1996
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот cskao1948 » 05 ное 2011 15:23

Viktor4o_Rs написа:
cskao1948 написа:
ПАБЛО_МОЛЧЕ написа:резонно 2:0 за Славия, с голове на Ники Божов и автогол на Мъ'Боли :mrgreen:

Внимаваите,че Делев не е вкарвал няколко мача а срещу вас има успех момчето! :)

Това е вярно за съжаление :roll: Интересно ще ми дали Райс ще играе срещу нас или отново няма да иска да се изправи срещу клуба, който му помогна да играе на световно първенство. Аз лично очаквам разликата в резултата да е минимална, дузпи никак не са изключени :roll: Абе много непредсказуем и напрегнат мач ще е, жалко и че един много добър отбор ще отпадне рано-рано, но това е положението ;)

+1 Иначе пази ли Караджов е по-вероятно да ни биете ;)

granfor
Мнения: 301
Регистриран на: 07 май 2011 16:11
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот granfor » 07 ное 2011 09:15

Viktor4o_Rs написа:
cskao1948 написа:
ПАБЛО_МОЛЧЕ написа:резонно 2:0 за Славия, с голове на Ники Божов и автогол на Мъ'Боли :mrgreen:

Внимаваите,че Делев не е вкарвал няколко мача а срещу вас има успех момчето! :)

Това е вярно за съжаление :roll: Интересно ще ми дали Райс ще играе срещу нас или отново няма да иска да се изправи срещу клуба, който му помогна да играе на световно първенство. Аз лично очаквам разликата в резултата да е минимална, дузпи никак не са изключени :roll: Абе много непредсказуем и напрегнат мач ще е, жалко и че един много добър отбор ще отпадне рано-рано, но това е положението ;)


От кога Славия, станаха много добър отбор????????????????? :) :) :) СМЯХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Потребителски аватар
etgecata1
Мнения: 374
Регистриран на: 29 ное 2009 13:38
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот etgecata1 » 22 ное 2011 20:20

По коя програма ще предават мача?
То не беше Мтел, КГБ, Гъзпром, Булгартабак, ГЕРБ що пари се изляха и тия фанаха коча за мъдете. А стадиона с формата на полумесец най им отива на 31 кратните сребърни медалисти.
Европодвизи на Еврогранда от Подуене:
http://vbox7.com/play:5e0c8033

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: ЦСКА за купата на България , Сезон 2011 / 2012

Мнениеот ***cska*** » 22 ное 2011 21:31

etgecata1 написа:По коя програма ще предават мача?

Изображение
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта