Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот LordVOODOO » 28 апр 2009 13:01

flashfreak написа:Като цяло за пореден път виждам тъпи пуберски мнения от лордове... Скоро четох и една тема за ел класико, където пак се пукнах от смях. Пич, не можеш да твърдиш разни неща и да ги налагаш за истина, когато и първокласник ще те опровергае за 5 минути. Спрете се малко с глупостите. И вземете си попрочетете малко за приемственост и т.н., защото Христолов не е собственик на идеята за Ботев, той е собственик на марката и когато той вече не е собственик - той не я затрива, така че може да бъде ПРЕрегистрирано, а не регистрирано наново :)


Пич много зависи как ще го затрие! За следпоследен път го казвам: проучете как стоят юредически нещата, преди да спорите! ПФК "Ботев" е акционерно дружество и като такова всички активи, и отлечителни значи са актив на АД-то!!! Затрие ли се АД-то, се затриват отличетелните знаци, т.е. клуба! Такъв е закона!!! Разберете го най-после!
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот mormona » 28 апр 2009 13:06

И са квоооо ше го бъде ли Ботев Пловдив ?
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
portokal
Мнения: 765
Регистриран на: 12 дек 2008 18:43
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот portokal » 28 апр 2009 13:08

Ботев винаги че го бъде :)
Katochimoto!

Причината, поради която „нищото" не може да се превърне в „нещо", се състои в това, че то не може да се трансформира, без да изостави състоянието си на „небитие", а не може да го направи и като го изостави .

Потребителски аватар
terro
Мнения: 471
Регистриран на: 29 авг 2008 11:22
Местоположение: Кючук Париж
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот terro » 28 апр 2009 13:21

ТОЙ НЕ УМИРА!!!



@LordVOODOO, когато използваш непознати за теб думи, за да си придадеш тежест, би трябвало да им научиш правописа!
- юрИдически
-отлИчителни
Аз ще направя ръцете си на чукове, кожата на тъпан и главата си на бомба, пък ще да изляза на борба със стихиите ... Христо Ботйов

ivoto1964
Мнения: 42
Регистриран на: 13 авг 2008 18:22
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот ivoto1964 » 28 апр 2009 13:27

Ако с Ботев Пд се случи най-страшното, то за пореден път ще се убедя в идиотщината на БГ-народа, чиято съставна част съм и аз! Казвам народ, а не нация, защото има с какво да се гордеем определено, но всячески принизяваме настоящето си с една-единствена цел: самосиндикално живуркане и вегетиращо оцеляване. Фен съм на ЦСКА, но това, което Ботев ми показа (без да претендирам да съм разбирач) на Армията в неделя, за кой ли път, че Ботев е традиция, име и школа. В такъв момент да изиграят мача по такъв начин си е във възможностите само на няколко отбора в БГ-Абсурдистан.
Не бих давал съвети, но ако феновете на Ботев предприемат каквото и да е, винаги ще ги подкрепям и ще им помагам според силите си. Защото сме много далеч от истинския футбол като отношение и игра, поне да се покажем като нормални хора, страдащи еднакво от тъпотията, безхаберието, цинизма и геноцида в тази прекрасна страна, приела идиотското име Абсурдистан.

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот trakia » 28 апр 2009 13:28

LordVOODOO написа:
flashfreak написа:Като цяло за пореден път виждам тъпи пуберски мнения от лордове... Скоро четох и една тема за ел класико, където пак се пукнах от смях. Пич, не можеш да твърдиш разни неща и да ги налагаш за истина, когато и първокласник ще те опровергае за 5 минути. Спрете се малко с глупостите. И вземете си попрочетете малко за приемственост и т.н., защото Христолов не е собственик на идеята за Ботев, той е собственик на марката и когато той вече не е собственик - той не я затрива, така че може да бъде ПРЕрегистрирано, а не регистрирано наново :)


Пич много зависи как ще го затрие! За следпоследен път го казвам: проучете как стоят юредически нещата, преди да спорите! ПФК "Ботев" е акционерно дружество и като такова всички активи, и отлечителни значи са актив на АД-то!!! Затрие ли се АД-то, се затриват отличетелните знаци, т.е. клуба! Такъв е закона!!! Разберете го най-после!


аве на тебе май ти е густо всичко тва дето става тук а? ти не си тук да даваш съвети ,а за да си просиш кофти отношение от хората .мръкнаш си нещо там и ти незнаеш кво . иска ти се да е на твоето да си готин пич ,да си БИГ ША хахахахахахахахахахаха .на всички компютърни терористи ви казвам ,че немам мяасто в тоя форум за вас. И като гледам кви жестоки побойници сте тръпки ме побиват. айде сега като на хората ви казвам идете си във вашият непосещаван форум после на непосещаваният ви стадион спрете да се занимавате с нас.аз непомня даже да съм си и помислял да ви стъпя във форума 1-во щтото там е опасно може да ме биете ,2-ро щото може да получа тежки мозачни увреждания подобни на вашите.

на селянина ,който се направи на тартора дето дава и взима права из София кой къде ще лепи плакати му благодаря много за това ,че ни е разрешол да си опънем платната срещу селския в София и го моля от сърце да не ме бие и той ,че ще ми дойде много вече.от такива побойници не ми останаха здрави кости.
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот 1912BOTEV » 28 апр 2009 13:33

Лорде, ти си бил голям христоловист! Много на отворен се правеш, давал селския пари от себе си за да издържа отбора!? Ти знаеш ли какъв отбор взе христолов, А? Или тогава още бозаеше? Феновете на Ботев никога няма да убият отбора си, напротив, той съществува благодарение на нас! Хайде виж на кой стадион по колко публика има и доколко тя е организирана! В Сливен, Ловеч, Мездра и разни други, ходят предимно семкаджии. Във Варна агитките на отборите са по около 10 човека (живял съм 6 години във Варна), така че, не можеш да твърдиш, че ние сме виновни, а не Селския! По-малко влизай в нашия форум, комплексарче! Нямаш работа тук!

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: Пресконференцията днес?...

Мнениеот 1912BOTEV » 28 апр 2009 13:36

По-полека с политиката! Не искам, а и не трябва ФК Ботев 1912 да се политизира! Така че, тези коментари си ги запазете за махалата!

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот Abbiati » 28 апр 2009 13:37

Хора, кво се занимавате с тоя "Лорд", само като му видите емблемите как ги е наредил като на мангалски Москвич на задното стъкло и трябва да ви е ясно, че няма смисъл... оставете го да си плюе и дайте да решаваме нашия си проблем!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
Gillan
Мнения: 9
Регистриран на: 17 окт 2008 14:31
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот Gillan » 28 апр 2009 13:39

Не зная защо обръщате внимавие на разни глупаци - лордове и подобни.Мерси на всички останали, които ни подкрепят относно войната ни със Селския.Аз съм напълно съгласен с мнението на форумист, който каза по- горе, че всичко е объркано в спорта ни още от Министерски съвет, Правителство и прочие.
А по въпроса кой е най- старият клуб в момента - това документално е доказано -БОТЕВ ПД 1912.Всичко друго е разтягане на локуми.
ВЕРНИ ДО ГРОБ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта