Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

lumpen
Мнения: 188
Регистриран на: 23 фев 2009 22:34

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот lumpen » 28 апр 2009 12:01

ktulu. написа:Феновете на Ботев (Пд) се срещнаха тази сутрин с шефа на Националната агенция по приходи (НАП)Красимир Стефанов. Пред държавния служител ултрасите от Пловдив са поставили въпроса дали президентът и собственик на "канарчетата" Димитър Христолов се ползва с политически чадър.
Красимир Стефанов е отговорил, че ревизията при "жълто-черните" е към своя край и са констатирани редица нарушения.

"Попитахме го дали има укрити данъци, какъв е произходът на парите на Христолов, защото съпругата му, той и неговите роднини живеят в разкош. Стефанов обеща, че ще пусне нова ревизия по тези наши сигнали", заяви пред Топспорт.бг Румен баланджиев, един от шефовете на фенклуба.

В 12:00 часа пред парламента привържениците на пловдивския клуб ще се срещнат с политика Яне Янев от "Ред, законност и справедливост", след което ще се отправят към главния прокурор Борис Велчев.

Оффф - вие луди ли сте??? Кви напове, прокоратури, политици и т.н. - я си спретнете една скромна панахида и готово....
ООО забраих, че комунистите не вярват в Господ и не прават панахиди, извинявам се идеята беше тъпа :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот v.r.s. » 28 апр 2009 12:04

Съжалявам,че отбор като Ботев е в това положение.Дано нещата се оправят по бързо и Христолов освободи отбора от присъствието си в него.Зная какво изпитват феновете на Ботев,защото го изпитахме и ние,когато Миньор беше по долните групи години наред,заради алчността и безхаберието на Перо и другите около него.Жалко е,че отбори с традиции и публика като Ботев-Враца,Дунав,Етър и Спартак-Плевен са в това състояние,защото Българският футбол има нужда от такива отбори,а не от еднодневки.Защото за да се развива,има нужда от силни-ЦСКА,Левски,Ботев,Локомотив-Пловдив,Миньор и другите отбори с традиции,които да върнат публиката по стадионите със здрави и оспорвани срещи по между си в които израстват и добри футболисти,които да ни радват с успехи,както в евротурнирите така и на ЕП и СП.Желая ви успех в борбата за Ботев с поредният безхаберник във футбола ни.
Последна промяна от v.r.s. на 28 апр 2009 12:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот LordVOODOO » 28 апр 2009 12:06

trakia написа:
LordVOODOO написа:Следя с интерес случващото се около отбора ви и мнението на феновете ви. Преобладава една идея: Да се направи чисто нов отбор, който да почне от 0-та. Лично за мен това е добра идея и дано успеете да я реализирате.

Имам обаче един въпрос към това: Ако се създаде нов футболен отбор "Ботев" Пловдив коя емблема ще използвате (старата, или ще сте с нова) и пак ли ще твърдите, че сте създадени 1912 година, т.е. че сте най-старият отбор в страната?

а то на вас тва ви е грижата ,че сме 1912 ...и ако може да се направи нов отбор с друга дата та вие да станете служебно по стари а??? Селянино, и утре да регестрираме нов отбор ИСТОРИЯТА си е история ще си бадем основани през 1912 а вие 2 години по-късно. Па ти се пукни от яд цървуле!!! Щтото зад вашето 1914 има доста преобразявания в исторически план ,така де ако вие си го промените на 1990 пък ние може да помислим за нещо друго ГОВЕДО


Първо не съм говедо, а моряк!!! И второ Черно Море е по-стар от вас!!! Вие като спортен клуб се създадени пре 1912-та, но тогава не е имало футболен отбор в града ви!!! Научи малко футболната история! И може на болния ти инфантилен мозък даму се иска да остане стар клуб след съзадването на новия, но както казах се гледат документите, а не болните амбиции на феновете! Така че айде със здраве и научи правните казуси, преди да спориш с мен :!: :!: :!:

П.П. Заради такива смешници, като тоя дето го цитирах се радвам, че клуба ви отива в небитието! Както казах сами си го направихте клуба ви да е в тази ситуация!!! Вие започнахте тая война, и това са последиците от нея!!! Да ви е честито, че убихте "любимият" си клуб!!! Не Христолов уби ПФК "Ботев" Пловдив, а болните канари!!! Има една поговорка "каквото си надробиш, това ще сърбаш"! През цялото време на войната ви с Христолов не се сетихте за нея... е приятно ви сърбане!
Изображение

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот ktulu. » 28 апр 2009 12:08

lumpen написа:Оффф - вие луди ли сте??? Кви напове, прокоратури, политици и т.н. - я си спретнете една скромна панахида и готово....
ООО забраих, че комунистите не вярват в Господ и не прават панахиди, извинявам се идеята беше тъпа :evil: :evil: :evil:


Абе циганин, отивай да правиш свирки на батковците ти левент и зеки, турска подлого миризлива и си измитай черния задник от тук.

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот ktulu. » 28 апр 2009 12:11

LordVOODOO написа: П.П. Заради такива смешници, като тоя дето го цитирах се радвам, че клуба ви отива в небитието! Както казах сами си го направихте клуба ви да е в тази ситуация!!! Вие започнахте тая война, и това са последиците от нея!!! Да ви е честито, че убихте "любимият" си клуб!!! Не Христолов уби ПФК "Ботев" Пловдив, а болните канари!!! Има една поговорка "каквото си надробиш, това ще сърбаш"! През цялото време на войната ви с Христолов не се сетихте за нея... е приятно ви сърбане!


Селско гомно, ти нали щеше да идваш в Пловдив бе, цървул?! Сега ако обичаш се измети от нашия форум, морска медузо слузеста.
Не мен ще ми пишеш само на лични, ясно ли е,а?

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот MORSKI » 28 апр 2009 12:12

Не е точно сега моментът да спорим за това кой е по-стар.Този спор не е от вчера Лорде сотави ги хората няма как да се разберем на атзи тема и без това хич не им е леко сега като ги знам колко са фанатизирани и как живеят за тоиз отбор,представи си ние,ако бяхме на тяхно място...Ние всъщност бяхме преди 5 години(смъртта на Павлов),така че аз лично няма да се заяждам с Ботев сега!!!
Дано се отървете от този прекалено стана неговото!!!!!!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот Blue_Lion » 28 апр 2009 12:12

trakia написа:
LordVOODOO написа:Следя с интерес случващото се около отбора ви и мнението на феновете ви. Преобладава една идея: Да се направи чисто нов отбор, който да почне от 0-та. Лично за мен това е добра идея и дано успеете да я реализирате.

Имам обаче един въпрос към това: Ако се създаде нов футболен отбор "Ботев" Пловдив коя емблема ще използвате (старата, или ще сте с нова) и пак ли ще твърдите, че сте създадени 1912 година, т.е. че сте най-старият отбор в страната?

а то на вас тва ви е грижата ,че сме 1912 ...и ако може да се направи нов отбор с друга дата та вие да станете служебно по стари а??? Селянино, и утре да регестрираме нов отбор ИСТОРИЯТА си е история ще си бадем основани през 1912 а вие 2 години по-късно. Па ти се пукни от яд цървуле!!! Щтото зад вашето 1914 има доста преобразявания в исторически план ,така де ако вие си го промените на 1990 пък ние може да помислим за нещо друго ГОВЕДО


Айде да оставим "говедата" на мира поне веднъж,а ?! Пича е от Варна и е фен на Черно Море,но е по-голям фен на Барса !(до колкото знам и виждам) Ние,сините фенове никога не сме претендирали да сме фенове на най-стария отбор в България ;) Найстина е жалко,това което се случва с Ботев ! Яд ме е затова,че едно от най-зрелищните български дербита,това м/у Ботев (Пд) и Левски (Сф) загуби чара си ! Майната му на това,но беше съсипан един от големите български отбори от един боклук,който и затвор и смърт не заслужава,а нещо по-лошо !!! Дано скоро се оправят нещата ! Харесвам ви заради феновете ви,а и имам приятели ботевисти и знам как се чустват ! Докато ви има вас, ТОЙ НЕ УМИРА !

П.П. Искам да ти задам въпрос,Lord Voodoo (без да се заяждам) : ФК Тича е основан през 1913 г. но основаването на ФК Черно Море е през 1945г. след като се обединяват Тича,Владислав и по-късно и Приморец,като първоначалното име на клубът е било ТВП-45 (първите букви на трите отбора и годината на основаване) следователно годината на учредяване е 1945-та по твойта логика ;) А защо тогава всички фенове на Черно Море смятат,че клубът е основан 1913 ?
Изображение

Потребителски аватар
terro
Мнения: 471
Регистриран на: 29 авг 2008 11:22
Местоположение: Кючук Париж
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот terro » 28 апр 2009 12:12

LordVOODOO написа:Добре де едно нещо не разбирам. Никой не купува нещо, за да го унищожи, защото така се набутва с парите! Да последните 2 години селският не дава пари за отбора ви, да отбора се издържа сам, с продажбата на играчи излезли от школата. Но това е така последните 2 години, а Христолов е собственик от преди това. Преди това той даваше пари за отбора! Та защо му е да си вкарва такъв автогол? Защо му е да се набутва така с парите? Т.е. какво го е накарало да намрази толкова много клуба ви, че да пожелае да ви затрие? Трябва да има все някаква причина и се чудя дали и вие феновете не сте виновни затова! Ок искахте отбора да е силен и да бие наред, ок селския ви лъга години наред с обещания за големи селекции и силен европейско "Ботев", но все пак той отначало издържаше клуба! И ако не се бяхте настроили така към него, а бяхте по-умерени и малко поне благодарни, че благодарение на него клуба ви съществува, сега нямаше да се стигне до тук и клуба ви да умира!!! Така че замислете се дали не сте сами виновни за съдбата на любимият ви клуб!
Вие започнахте тая война и това сега са последствията от нея! За мен лично не Димитър Христолов уби ПФК "Ботев" Пловдив, а феновете на отбора го убиха!!!

Да го духа*ш, смотаняк!
Дей*ба и аксаковския селянин :evil:
Мижитуркооооооооооооооо, ти също започваш война и ще си носиш последствията :!:
Аз ще направя ръцете си на чукове, кожата на тъпан и главата си на бомба, пък ще да изляза на борба със стихиите ... Христо Ботйов

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот tprodanov » 28 апр 2009 12:13

Лорде, грешиш малко в теорията си. Питаш кой купува, за да се самонабута? Ами всички, които перат кинти. И като им поумре незаконния бизнес и перачницата няма какво да пере. И виждаме ботев. Някой по-нагоре каза, че батков, томов, аз бих включил и титан - са същата работа - да, вярно е, разликата е, че просто техния незаконен бизнес не е приключил към момента- Все още...

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот v.r.s. » 28 апр 2009 12:14

Престанете с тези дребнави заяждания,защото темата е много сериозна и всеки клуб може да изпадне в това положение,пример е и ЦСКА,никой не е застрахован от това.Няма значение на кой отбор се случва,важно е,че е в ущърб на футбола ни като цяло.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта