Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот rump_shaker » 28 апр 2009 11:40

CSKASUCK написа:Ботев отдавна беше бита карта, въпроса беше кой щеше да я изиграе.. Тоя "селяк" е типично олицетворение на Томов и Батковият. Иначе успех срещу Христолов, и незабравяй че деца и майки нямат нищо общо с него, че чак смърт да им пожелаваш..

Как може да говорите такива глупсоти бе. При батков играхте четвъртфинал за УЕФА и групи на ШЛ. Няколко пъти шамппиони и два-ти провала 2-ро място. Наред ли сте да сравнявате Батков и селския. Слексия заличава клуба в момента а вие чак се чудите дали не е по-голямо зло от Батков. МАЛЕ МАЛЕ
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот Abbiati » 28 апр 2009 11:42

LordVOODOO написа:Следя с интерес случващото се около отбора ви и мнението на феновете ви. Преобладава една идея: Да се направи чисто нов отбор, който да почне от 0-та. Лично за мен това е добра идея и дано успеете да я реализирате.

Имам обаче един въпрос към това: Ако се създаде нов футболен отбор "Ботев" Пловдив коя емблема ще използвате (старата, или ще сте с нова) и пак ли ще твърдите, че сте създадени 1912 година, т.е. че сте най-старият отбор в страната?


За емблемата не знам, но иначе мога да ти кажа: ДА< ПАК ЩЕ СМЕ НАЙ_СТАРИЯТ отбор в страната, защото ние ще сме продължители на традициите на славния Ботев! Доволен ли си?
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот rump_shaker » 28 апр 2009 11:43

Създаването на нов клуб за мен е ЕРЕС. Предпочитам 2 години да несъществува, но после да сме си оригиналният Ботев. Школата да напусне Ад-то, но да се намери спонсорство за тях да продължт да работят и един ден да се върнат в отбора когато се отървем от селския!
ИзображениеИзображение

lumpen
Мнения: 188
Регистриран на: 23 фев 2009 22:34

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот lumpen » 28 апр 2009 11:44

Мноо яко!!!!! Аре ся и онва централното АФД да умре и да почваме лека полека да си градим футбола....

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот LordVOODOO » 28 апр 2009 11:48

Добре де едно нещо не разбирам. Никой не купува нещо, за да го унищожи, защото така се набутва с парите! Да последните 2 години селският не дава пари за отбора ви, да отбора се издържа сам, с продажбата на играчи излезли от школата. Но това е така последните 2 години, а Христолов е собственик от преди това. Преди това той даваше пари за отбора! Та защо му е да си вкарва такъв автогол? Защо му е да се набутва така с парите? Т.е. какво го е накарало да намрази толкова много клуба ви, че да пожелае да ви затрие? Трябва да има все някаква причина и се чудя дали и вие феновете не сте виновни затова! Ок искахте отбора да е силен и да бие наред, ок селския ви лъга години наред с обещания за големи селекции и силен европейско "Ботев", но все пак той отначало издържаше клуба! И ако не се бяхте настроили така към него, а бяхте по-умерени и малко поне благодарни, че благодарение на него клуба ви съществува, сега нямаше да се стигне до тук и клуба ви да умира!!! Така че замислете се дали не сте сами виновни за съдбата на любимият ви клуб!
Вие започнахте тая война и това сега са последствията от нея! За мен лично не Димитър Христолов уби ПФК "Ботев" Пловдив, а феновете на отбора го убиха!!!
Изображение

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот LordVOODOO » 28 апр 2009 11:54

Abbiati написа:
За емблемата не знам, но иначе мога да ти кажа: ДА< ПАК ЩЕ СМЕ НАЙ_СТАРИЯТ отбор в страната, защото ние ще сме продължители на традициите на славния Ботев! Доволен ли си?


Няма такъв филм! Когато се създаде нещо ново, то е с ново начало! Т.е. няма как да сте чистно нови създадени през 2009/2010 година, но в същото време да претендирате, че сте основани през 1912-та!!! Това е смешно! Все едно някоя изба да е създадена през 1900-та година и затова всичките вина излезли от тая изба да се твърди, че са от 1900-та година!!! Просто няма такъв филм! А и Христолов като собственик на АД-то е собственик на всички символи на отбора в това число и на емлемата! Така че докато той не продаде правата, няма как да сте със старата емблема и да твърдите, че сте наследници на отбора създаден през 1912-та година! Има си правови казуси и тях не можете да ги заобиколите! Създадете ли нов отбор, той ще е нов и толкова! Не феновете правят един отбор стар, а документите, в които се записва дата на създаване!!! А според тях ще сте отбор създаден през 2009/2010-та година! ;)
Последна промяна от LordVOODOO на 28 апр 2009 11:55, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот ktulu. » 28 апр 2009 11:54

Феновете на Ботев (Пд) се срещнаха тази сутрин с шефа на Националната агенция по приходи (НАП)Красимир Стефанов. Пред държавния служител ултрасите от Пловдив са поставили въпроса дали президентът и собственик на "канарчетата" Димитър Христолов се ползва с политически чадър.
Красимир Стефанов е отговорил, че ревизията при "жълто-черните" е към своя край и са констатирани редица нарушения.

"Попитахме го дали има укрити данъци, какъв е произходът на парите на Христолов, защото съпругата му, той и неговите роднини живеят в разкош. Стефанов обеща, че ще пусне нова ревизия по тези наши сигнали", заяви пред Топспорт.бг Румен баланджиев, един от шефовете на фенклуба.

В 12:00 часа пред парламента привържениците на пловдивския клуб ще се срещнат с политика Яне Янев от "Ред, законност и справедливост", след което ще се отправят към главния прокурор Борис Велчев.

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот trakia » 28 апр 2009 11:56

LordVOODOO написа:Следя с интерес случващото се около отбора ви и мнението на феновете ви. Преобладава една идея: Да се направи чисто нов отбор, който да почне от 0-та. Лично за мен това е добра идея и дано успеете да я реализирате.

Имам обаче един въпрос към това: Ако се създаде нов футболен отбор "Ботев" Пловдив коя емблема ще използвате (старата, или ще сте с нова) и пак ли ще твърдите, че сте създадени 1912 година, т.е. че сте най-старият отбор в страната?

а то на вас тва ви е грижата ,че сме 1912 ...и ако може да се направи нов отбор с друга дата та вие да станете служебно по стари а??? Селянино, и утре да регестрираме нов отбор ИСТОРИЯТА си е история ще си бадем основани през 1912 а вие 2 години по-късно. Па ти се пукни от яд цървуле!!! Щтото зад вашето 1914 има доста преобразявания в исторически план ,така де ако вие си го промените на 1990 пък ние може да помислим за нещо друго ГОВЕДО
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот Sagittarius » 28 апр 2009 11:58

Един футболен клуб е перфектен параван за пране на пари,за печалби от залози,от комисионни от трансфери,така,че Селския надали е на загуба.Абсурд да е на минус,повярвай ми.Иначе,макар и,че с канарчетата си имаме дълбоки разногласия аз ги уважавам като отбор,фенове и традиции(макар и далечни в миналото).Надявам се на положително развитие,защото малко или много-А група ще посивее доста,ако Ботев отпадне по един или друг начин.Най-малкото няма да го има най-якия мач в първенството-Локо Пд-Ботев.Не разбирам защо държавата не помогне на Ботев,както помогна на ЦСКА например.ЦСКА имаше 13-14 пъти по-големи дългове от ботевци и ми се струва,че като цялото дъжавните органи трябва да закрилят спортните клубове в такива случаи,нищо,че са АД-та.
Последна промяна от Sagittarius на 28 апр 2009 12:01, променено общо 1 път.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Днес умира ФК Ботев Пловдив

Мнениеот LordVOODOO » 28 апр 2009 12:00

ktulu. написа:
"Попитахме го дали има укрити данъци, какъв е произходът на парите на Христолов, защото съпругата му, той и неговите роднини живеят в разкош. Стефанов обеща, че ще пусне нова ревизия по тези наши сигнали", заяви пред Топспорт.бг Румен баланджиев, един от шефовете на фенклуба.


Пич това, че тоя кретен не дава пари за отбора ви, не означава, че няма пари за него! Просто не иска! Всеки си решава сам за себе си, кое е по-важно за него и за кое колко пари ще даде! За Христолов е важно да живее в ракош и дава много пари за това, не му пука за "Ботев" и не дава пари! Но той има това право като собственик! Разбираш ли? Не можеш да си съибия на чуждите пари и да казваш кой как да си ги харчи! Все едно аз да ти кажа няма да караш примерно Опел, а задължително ще караш Мерцедес! Или пък няма да живееш в къща 500 квадрата, а ще живееш в панелка 60 квадрата, за да може да даваш кинти и на мен! Няма такъв филм! Така че това, че Христолов не дава пари за отбора и че живее в разкош не означава, че крие данъци! ;)
Разбирам ви, че ви боли, но мислете трезво! Вниквайте поне малко в нещата!
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта