Полицейски произвол на мача Левски-ЦСКА. Ще има ли оставки?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот POPCORN » 27 фев 2011 11:43

iori написа:От такива изцепки на ултрасите спрях да ходя на мач, защото здравето ми е по-ценно. На толкова много мачове съм виждал псевдо фенове- ултраси как пребиват случайно преминаващ човек. Видях как нахлуват в Мездра, Ловеч и да не изреж дам другите изцепки и на другите ултраси. Кажи ми как да си отведеш детето на такова мероприятие, какво ще научи? Футболни срещи посещавам от преди 89 та така че мога да направя разликата, ти ако не можеш гледай испания и англия, там просто хората се бият извън терена и не пречат на футбола.

ама ти сега за какво ми спориш?Аз съм на твойто мнение!И казвам, че тия където правят глупости се задържат и мача продължава, а не ей така да налагаш произволно!Ами тоя полицай не се ли замисля,че неговото дете може да е на мача и да го убие сам?Как така бият произволно?Тия хора сърца нямат ли?Аз ако съм няма да мога да направя такова нещо без да съм видял кой какво прави![/quote]

Добре бе човек нали виждаш какво става като влязат полицаите - масов отпор. От веднъж ставате единни и се съпротивлявате криете идиотите между вас и нападате полицията после тя пак виновна. Споняш ли си преди няколко години какво стана като нахлуха в сектор Б същата простотия, само че тогава не изгониха сините стада от стадиона.[/quote]
е да криеме идиотите са това ас глупости!Не е моя работа аз да казвам кой мята и кой е чупил!Аз съм фен на ЦСКА!Има си полицай там да гледат , кой чупи , кой хвърля бомбички и така!Аз ще ходя при полицая и ще му казвам братле ей тоя мята!Това са простотии!Не си прав не ги защитавай!90% от случайте полицайте са виновни за всичко!Те просто незнаят какво да правят!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
bufer
Мнения: 39
Регистриран на: 01 дек 2008 08:56
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот bufer » 27 фев 2011 11:44

:) :) :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gowkuRLl5x0[/youtube]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот POPCORN » 27 фев 2011 11:44

За теб липса на ексцесии ли е да мяташ бомби и ракети по главите на полицаите???


Нормално полицаите да са при вас, вие почупихте всичко, не секор Б, да си видял нещо счупено от сектор Б?? :)[/quote]
Ами не е нормално бе , ама защо не ги прибраха преди мача?Айде отговори ми на това като си голям отворко?Защо преди мача когато виждат кой чупи и мята камъни и така натътка те не ги прибраха?А си седяха спокойно и гледаха какво става?Айде отговори ми ти на тоя въпрос, защото много ми е интересно какво ще кажеШ?
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Avenger
Мнения: 408
Регистриран на: 20 сеп 2009 23:24
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот Avenger » 27 фев 2011 11:47

POPCORN написа:
iori написа:От такива изцепки на ултрасите спрях да ходя на мач, защото здравето ми е по-ценно. На

е да криеме идиотите са това ас глупости!Не е моя работа аз да казвам кой мята и кой е чупил!Аз съм фен на ЦСКА!Има си полицай там да гледат , кой чупи , кой хвърля бомбички и така!Аз ще ходя при полицая и ще му казвам братле ей тоя мята!Това са простотии!Не си прав не ги защитавай!90% от случайте полицайте са виновни за всичко!Те просто незнаят какво да правят!


Напротив знаят, ама не искат да го правят, защо???!!! необяснимо....и като ги погледнеш в очите озверяли и пълни с енергия за мъст...ма не може та нямаш никакъв респект от тях с какво са доказали това.....всеки ги мрази тия комплексирани мишки работещи като овце без капка мисъл у тая тъпа глава.....200 кила и тръгнали да гонят...пфффф то като ги погледнеш какъв респект бее.... То тука полицай стават като нищо не е станало от тебе и айде......3 гънки у главата какво няма да бие като е пълен с комплекси чакат с нетърпение да стане нещо и да си ги изкарат мишки.....
When you are good---->NO-ONE REMEMBERS WHEN YOU ARE BAD---->NO-ONE FORGETS!!!

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот POPCORN » 27 фев 2011 11:53

Avenger написа:
POPCORN написа:
iori написа:От такива изцепки на ултрасите спрях да ходя на мач, защото здравето ми е по-ценно. На

е да криеме идиотите са това ас глупости!Не е моя работа аз да казвам кой мята и кой е чупил!Аз съм фен на ЦСКА!Има си полицай там да гледат , кой чупи , кой хвърля бомбички и така!Аз ще ходя при полицая и ще му казвам братле ей тоя мята!Това са простотии!Не си прав не ги защитавай!90% от случайте полицайте са виновни за всичко!Те просто незнаят какво да правят!


Напротив знаят, ама не искат да го правят, защо???!!! необяснимо....и като ги погледнеш в очите озверяли и пълни с енергия за мъст...ма не може та нямаш никакъв респект от тях с какво са доказали това.....всеки ги мрази тия комплексирани мишки работещи като овце без капка мисъл у тая тъпа глава.....200 кила и тръгнали да гонят...пфффф то като ги погледнеш какъв респект бее.... То тука полицай стават като нищо не е станало от тебе и айде......3 гънки у главата какво няма да бие като е пълен с комплекси чакат с нетърпение да стане нещо и да си ги изкарат мишки.....

ем като не можеш да станеш друго и ставаш полицай!после тия хора не осъзнават ли , че тяхното дете може да е на мача?И примерно ако убият някой как ще живеят с тая мисъл?Това е идотия за мене така да налагаш хората с палки!Това не са предмети , това са живи същества!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот delpi » 27 фев 2011 11:53

POPCORN написа:Ами не е нормално бе , ама защо не ги прибраха преди мача?Айде отговори ми на това като си голям отворко?Защо преди мача когато виждат кой чупи и мята камъни и така натътка те не ги прибраха?А си седяха спокойно и гледаха какво става?Айде отговори ми ти на тоя въпрос, защото много ми е интересно какво ще кажеШ?


Не съм много добре запознат, но полицаите едва ли гарантират, че могат да хванат всички простотии дето се опитват феновете да вкарват в сектора, това теоретично не е възможно... малко е глупаво да изкарваш, че полицая е виновен за това, че не е хванал бомбичката на входа, а лумпена дето се опитва да я внася е невинен... не мислиш ли??? Малко глуповато ми звучи това....

п.с. и личен въпрос към теб... колко мнения във форума трябва да изпишеш и колко години ти трябват та да се научиш да цитираш мнения като хората??? Погледни, че е пълна боза във всеки твой цитат...
Последна промяна от delpi на 27 фев 2011 11:54, променено общо 1 път.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...


Потребителски аватар
iori
Мнения: 1011
Регистриран на: 19 май 2009 16:30
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот iori » 27 фев 2011 11:55

е да криеме идиотите са това ас глупости!Не е моя работа аз да казвам кой мята и кой е чупил!Аз съм фен на ЦСКА!Има си полицай там да гледат , кой чупи , кой хвърля бомбички и така!Аз ще ходя при полицая и ще му казвам братле ей тоя мята!Това са простотии!Не си прав не ги защитавай!90% от случайте полицайте са виновни за всичко!Те просто незнаят какво да правят![/quote]
Просто ти пожелавам някой твой близък да стане полица и редовно да охранява Левски - ЦСКА , недай боже да го оскатят за едната мижава заплата на месец и тогава пак ще си говориме . В щатите за това че си паркирал на чуждо място ще те натопи съседа ти и ще го отнесеш пред собсвената ти къща той не можел да каже на полицията кой хвърля камъни и бомби. Извинявай ама явно и на тебе не ти се гледа мач и ти си дал 15 лв да си гледащ сеира.
[wrapimg=]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuXQZcGXjvSnqBZOZRo_xvL7OsSlqmCWs1xvstjpwB7sN32tJn[/wrapimg][wrapimg=]http://sporta.bg/pictures/3988285_160__[/wrapimg]

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот peterx » 27 фев 2011 11:56

Ей, това е простотията. Отборът ти да побеждава, а ти да се правиш на олигофрен (какъвто явно си).
Браво на полицията!
Тук няма значение от кой отбор си. Подобно поведение от един футболен запалянко е недопустимо.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

Потребителски аватар
iori
Мнения: 1011
Регистриран на: 19 май 2009 16:30
Контакти:

Re: Мнение за полицията и за Батков!

Мнениеот iori » 27 фев 2011 11:58

peterx написа:Ей, това е простотията. Отборът ти да побеждава, а ти да се правиш на олигофрен (какъвто явно си).
Браво на полицията!
Тук няма значение от кой отбор си. Подобно поведение от един футболен запалянко е недопустимо.

А като губи трябва ли да си идиот или да гледаш напред и да се радваш на футбола?
[wrapimg=]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuXQZcGXjvSnqBZOZRo_xvL7OsSlqmCWs1xvstjpwB7sN32tJn[/wrapimg][wrapimg=]http://sporta.bg/pictures/3988285_160__[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта