Как сте беройци?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот BEROE_StZ » 25 апр 2011 15:25

Вчера изпълзяха от дупките си-по цял сезон ги няма на стадиона-идват веднъж в годината да гледат уж Берое, а са фенове на някакви други отбори. .......Ако попитаме господинчото (Layne Staley), дали може да изброи 5 футболисти от Берое съм сигурен, че ще се затрудни.......
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
irriducibile1936
Мнения: 188
Регистриран на: 29 авг 2010 14:24
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот irriducibile1936 » 25 апр 2011 15:25

Нямам сили да споря с теб. Обади се в Канал3 да си поговорите малко.
NON MOLLARE MAI !

Потребителски аватар
Layne Staley
Мнения: 651
Регистриран на: 19 юли 2010 15:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот Layne Staley » 25 апр 2011 15:26

BEROE_StZ написа:
Layne Staley написа:Бях вчера на мача и ме е яд че си развалих празника. Защото Берое за мен не игра. За втора поредна година, пак срещу Левски! Най тъпото е че Берое стават к*рви на Левски, а тва е жалко с оглед историята!!! :|

.....
Колко пъти в годината си на стадиона? Колко от мачовете на Берое гледаш на живо? Или ей така да напишем нещо, защото вероятно и на стадиона не си бил, а си гледал Канал 3 в късните часове? Общо взето слушам думите на Сашо Диков и нищо повече.....


Хах, не бях ходил от година, познай кой ми беше последния мач тогава - пак с Левски, май пак се случи подобно нещо ;) . А и честно, фен съм на друг отбор в БГ. А иначе дават ли мач на Берое по Тв ги гледам. Вчера нищо общо с истината. Нищо общо с това което беше срещу Славия, Миньор... Направих си труда сега да видя дали се радват след дузпата, :lol: колегата по горе май е прав. А иначе при гол знаем каква радост е и сред играчите, а и на пейката.
Дано все пак съм заблуден, от Стара Загора съм и не искам да се навеждаме на рогатите. Ама май за жалост тва е истината..
ЦСКА не е литекс!!!

tolbuhinskiq
Мнения: 40
Регистриран на: 04 май 2009 09:39
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот tolbuhinskiq » 25 апр 2011 15:26

Borisov_90 написа:nqkoi znae li otkade moga da si izteglq ma4a beroe-levski?
от сайта на HUSTLER...:)

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот nikita33 » 25 апр 2011 15:27

irriducibile1936 написа:Нямам сили да споря с теб. Обади се в Канал3 да си поговорите малко.

не е и нужно,аз очи си имам

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: Как сте беройци?

Мнениеот blue_lagoon » 25 апр 2011 15:30

nikita33 написа:
blue_lagoon написа:Оставете ги момчетата. Нека събират сили за другия си мач на века....Срещу Левски другия Шампионат. А на Никитка и Млечицето,пардон Пармалат отдавна никой нормален не обръща внимание! Само Левски! ;)

Твоето мнение изобщо не ме вълнува,честито ви купено второ място,макар че и то ви е много!!!

Както казах,няма нужда от мастило ,за да ти се отговаря. Освен това не знам мъж ли си жена ли си?!? С този ник :lol: Обаче е цинично точно заводчиците да говорят за нещо купено. Пък било и къщичка за пиленца в която да се крият кокош :lol: карите

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот ZARAA » 25 апр 2011 15:31

Освен като подкрепа от трибуните,друга база за сравнение с Левски нямаме,нито финансови средства,нито играчи,играчите им взимат 10 пъти по-големи заплати,имат класни чужденци,национали на България,базата им няма какво да я сравнявам с нашата..Айде наистина както е казал колегата ацмилан,да мислите преди да говорите!Момчетата се раздадоха,но детински грешки в защита срещу класен отбор се наказват и няма какво да очакваме при това положение.Ако догодина искаме да направим нещо сериозно,ни трябват класни защитници и вратар.

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот nikita33 » 25 апр 2011 15:34

blue_lagoon написа:
nikita33 написа:
blue_lagoon написа:Оставете ги момчетата. Нека събират сили за другия си мач на века....Срещу Левски другия Шампионат. А на Никитка и Млечицето,пардон Пармалат отдавна никой нормален не обръща внимание! Само Левски! ;)

Твоето мнение изобщо не ме вълнува,честито ви купено второ място,макар че и то ви е много!!!

Както казах,няма нужда от мастило ,за да ти се отговаря. Освен това не знам мъж ли си жена ли си?!? С този ник :lol: Обаче е цинично точно заводчиците да говорят за нещо купено. Пък било и къщичка за пиленца в която да се крият кокош :lol: карите

Визираш вашият отбор,нали?На доносниците и милиционерите
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Как сте беройци?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 апр 2011 15:36

Най-напред към автора на темата: Колега, да не се заяждаме с колегите от "Берое" и да не се радваме толкова, сякаш сме победили "Барселона". Имаме доста трески за дялане в нашия отбор и това се видя ясно вчера.
Лично на мен мачът много ми хареса (с оглед нивото на нашия футбол). "Левски" спечели заслужено, но можеше и да загуби. ;) Може би грешката на футболистите на "Берое" (съответно на Илиан Илиев) беше, че тръгнаха да се надиграват, вместо да играят по-прибрано в защита, но за това като причина може да са посочи негативният за тях резултат през по-голямата част от мача.
Иначе беройци играха футбол (за разлика от други отбори, които играят срещу "Левски"), за което заслужават поздравления. :) А нецензурните скандирания на част от местната публика в някои моменти от мача не правят чест на футболен град като Стара Загора.
Който смята, че мачът е бил уговорен или не разбира нищо от футбол, или търси под вола теле като Сашо Диков, но него можем да го разберем - човекът търси аудитория за смешното си предаване. :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
irriducibile1936
Мнения: 188
Регистриран на: 29 авг 2010 14:24
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот irriducibile1936 » 25 апр 2011 15:39

Captain Stottlemeyer написа:Най-напред към автора на темата: Колега, да не се заяждаме с колегите от "Берое" и да не се радваме толкова, сякаш сме победили "Барселона". Имаме доста трески за дялане в нашия отбор и това се видя ясно вчера.
Лично на мен мачът много ми хареса (с оглед нивото на нашия футбол). "Левски" спечели заслужено, но можеше и да загуби. ;) Може би грешката на футболистите на "Берое" (съответно на Илиан Илиев) беше, че тръгнаха да се надиграват, вместо да играят по-прибрано в защита, но за това като причина може да са посочи негативният за тях резултат през по-голямата част от мача.
Иначе беройци играха футбол (за разлика от други отбори, които играят срещу "Левски"), за което заслужават поздравления. :) А нецензурните скандирания на част от местната публика в някои моменти от мача не правят чест на футболен град като Стара Загора.
Който смята, че мачът е бил уговорен или не разбира нищо от футбол, или търси под вола теле като Сашо Диков, но него можем да го разберем - човекът търси аудитория за смешното си предаване. :lol:

+1 ...Точно !
NON MOLLARE MAI !


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта