Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот acmilan » 27 яну 2010 20:41

deepblue1963 написа:Не съм си мислил,че моят коментар ще доведе до 3-та световна война.Ако съм засегнал крехките нерви на някого-извинявам се.Знам кои играчи се подвизават в Русия.Въпросът ми беше:те развиха ли своите качества или кариера след отиването си там?

Определено Пеев,Кушев и Сираков направиха добра кариера в Амкар,Благо Георгиев в Терек.Като цяло не съм изобщо фен на руския футбол и,разбира се,че не е това първенството,в което искам да се развива най-добрият ни футболист,но,пак казвам(на кого напомня тази реплика :lol: )желанието на футболиста е най-важно.А и къде да отиде момчето,грандовете нещо не го искат май :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
burnstz
Мнения: 410
Регистриран на: 31 май 2009 13:46
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот burnstz » 27 яну 2010 20:47

Доколкто разбирам Сатурн имат финансови проблемич които не им позволяват да закопуват нови играчи!
1916'

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот deepblue1963 » 27 яну 2010 21:02

acmilan написа:
deepblue1963 написа:Не съм си мислил,че моят коментар ще доведе до 3-та световна война.Ако съм засегнал крехките нерви на някого-извинявам се.Знам кои играчи се подвизават в Русия.Въпросът ми беше:те развиха ли своите качества или кариера след отиването си там?

Определено Пеев,Кушев и Сираков направиха добра кариера в Амкар,Благо Георгиев в Терек.Като цяло не съм изобщо фен на руския футбол и,разбира се,че не е това първенството,в което искам да се развива най-добрият ни футболист,но,пак казвам(на кого напомня тази реплика :lol: )желанието на футболиста е най-важно.А и къде да отиде момчето,грандовете нещо не го искат май :)

Нито един от изброените не стана по-добър футболист след преминаването си в Амкар или Терек.А,ако добавим и провала на Генков в Динамо М,както и на Ричард в Химки,на Темиле в Криля Советов и на безличната игра на В.Илиев в Терек,картинката хич не е розова.Освен Георгиев,да си видял някой от другите в националния?Просто забрави!Що се отнася до "желанието" на футболиста,доколкото си спомням,в една друга тема ме убеждавахте какъв предан "бероец" е Иванов.Това е последният ми коментар по темата,защото си е ваша работа,в края на краищата.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот acmilan » 27 яну 2010 21:33

Deepblue,къде съм написал,че желанието на Иво е да премине в Сатурн?Аз казвам,че най-важното е неговото желание,като аз не знам какво е то,просто защото не го познавам лично.Няма нужда във всяка тема да се заяждаш,човек,напиши поне веднъж едно позитивно мнение,ако искаш за своя отбор,ако искаш за каквото и да било.Много мрачен ми се виждаш в този форум ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот _RoKi_ » 27 яну 2010 21:43

От Берое казаха,че Иво няма да бъде продаван на БГ отбор,а само на такъв от чужбина...Но не мисля,че точно Сатурн е подходящ за него 8-) 8-)

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот deepblue1963 » 28 яну 2010 17:30

"Ръководството на Берое отряза мераците на руския Сатурн за националния защитник Иво Иванов.
Руският клуб проявява сериозен интерес към бранителя и искаше да го вземе на пробен период по време на престоя на Берое в Турция.
Шефовете на Берое обаче не са се съгласили да пуснат Иванов на проби в Сатурн.
Очаква се 25-годишният футболист да играе до края на сезона в Берое и след това да бъде продаден"
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот bigfish » 28 яну 2010 17:43

Положението е следното: Представители на Сатурн са били в хотела на нашите. Обяснили са, че имат интерес към Иво и са поискали да играе в контролата им вчера срещу Хазар (Азербайджан). Иво обаче има лека контузия и Илиан Илиев е отказал да го пусне, за да не се усложни. Сега са се разбрали, че ще им пратят записи от мачове и пак ще се говори. Никой не им е отказвал проби, но не върви да пробваш контузен играч.

За горното съм сигурен, за това не:
Между другото май вече има оферта от Левски, която обаче ще бъде отказана по искане на треньора.

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот ZARAA » 28 яну 2010 19:07

По-добре в Русия,отколкото в някой от столичните отбори..

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот acmilan » 28 яну 2010 20:40

bigfish написа:Положението е следното: Представители на Сатурн са били в хотела на нашите. Обяснили са, че имат интерес към Иво и са поискали да играе в контролата им вчера срещу Хазар (Азербайджан). Иво обаче има лека контузия и Илиан Илиев е отказал да го пусне, за да не се усложни. Сега са се разбрали, че ще им пратят записи от мачове и пак ще се говори. Никой не им е отказвал проби, но не върви да пробваш контузен играч.

За горното съм сигурен, за това не:
Между другото май вече има оферта от Левски, която обаче ще бъде отказана по искане на треньора.

А знаеш ли какво е желанието на Иво?Много интересно би ми било да разбера ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот 4oKuTo » 28 яну 2010 20:57

Най-нормалното е да иска да взима повече пари без значение къде. Няма какво да се лъжем.
П.С.: Важното е, че не прави цигании, за да си тръгне без пари и така отборът ще вземе немалка сума за него.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта