Илиян Илиев и ръководството на Берое решават съдбата на отбо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levski_2708
Мнения: 40
Регистриран на: 22 юли 2009 19:50
Контакти:

Илиян Илиев и ръководството на Берое решават съдбата на отбо

Мнениеот levski_2708 » 05 яну 2010 13:58

Старши треньорът на Берое Илиян Илиев отрече информацията, че е получил предложение да поеме Черно море и отбеляза, че „моряците” имат добър наставник в лицето на Велизар Попов. Специалистът съобщи специално за Novsport.com, че днес в 15:00 часа ще се срещне с ръководството на старозагорския тим и заедно ще обсъдят съдбата на Берое.

„Няма нищо вярно в това, че съм получил предложение от Черно море да поема отбора. Тимът има добър треньор – макар и млад – в лицето на Велизар Попов”, отбеляза Илиев.

„Вярно е, че неотдавна изразих несъгласие с решенията на настоящото ръководство и заявих, че няма как да остана в Берое. Преди няколко дни обаче получих обаждане и насрочихме среща, на която да обсъдим нещата. В момента пътувам за Стара Загора, за да видим, какво са намислили. Ако предложат да си подадем ръце в името на отбора – ще се съглася. Ще ги изслушам и ще видим. Няколко футболисти бяха освободени без мое съгласие и затова реагирах по този начин. Ако върнат някои от тези момчета, ако изплатят задълженията си от миналата година, няма да има проблеми да завърша годината с Берое”, отсече специалистът.

„Имам желание да стигнем до споразумение, тъй като в продължение на две години с моите помощници градим нещо, което не искам така да се развали. Предвид всички тези обстоятелства сме закъснели с доста неща – със селекцията и с лагери, и с контроли. Твърдо бях решил да напусна отбора, затова няма почти нищо уточнено. След разговора с ръководството, ще се реши дали пътищата ни ще се разделят или ще продължим по начин, по който аз искам – ръководството да осигурява финансиране, а ние да си вършим работата като спортно-технически щаб”, каза още той.

„Колкото до Левски – никога не съм получавал официално предложение да поема отбора. Но ако толкова много ви интересува този въпрос, обърнете се към Георги Иванов”, завърши Илиян Илиев.

Потребителски аватар
Сектор Б
Мнения: 548
Регистриран на: 18 авг 2009 12:42
Контакти:

Re: Илиян Илиев и ръководството на Берое решават съдбата на отбо

Мнениеот Сектор Б » 05 яну 2010 14:05

Защо към Гонзо. Явно вече тои взе пакета акции от Батков! :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта