Ще има ли Берое?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Ще има ли Берое?

Мнениеот vladomin_ » 02 дек 2009 22:14

Трябва да има отбор. Така ли, аз работя в Марица-изток, ние не можем да им станем един спонсор и по-малко да се краде при нас. И да станем поподобие на Баер Леверкузен в Германия. И те се спонсорират от минодобивна промишленист. Или поне ако не на сто то поне да се притежават контролния пакет акции. Не знам но ми е жал. Илиан Илиев толкова хубави неща направи за този отбор. Мисля, че в сравнение с Мъри Стоилов и Краси Балъков е на доста по добро ниво от тях. Никога не съм виждал отбора на Берое да играе така организирано. Като движение, като препокриване, като организиране на атаки. Но няма достатъчно качествени играчи. Говоря за да бъдем страшилище не само в България, но и в Европа. Все пак съгласете с мен, но когато бях в 4-ти избягахме от училище за да гледаме Берое-Ювентус 1:0!!! А иначе сега което гледах Левски- Вилереал просто тъжна картина. БГ футбола трябва да мине на аматьорски начала.
ВДинев

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще има ли Берое?

Мнениеот metodito » 03 дек 2009 10:11

Дано да се оправят финансите и Илиев да остане треньор. Мен ме кефи много, че играят без чужденци.

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 350
Регистриран на: 22 ное 2009 19:15
Контакти:

Re: Ще има ли Берое?

Мнениеот VesMil » 07 дек 2009 08:04

Берое го има и ще го има.
http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=304885


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта