Берое-Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 29 ное 2009 16:22

Alex написа:
aisogludingfioler написа:Ицо Янев се опита да спечели дузпа с нагъзване като Бадема преди време. :mrgreen:

А бе имаше си дузпа.

иначе поздрави за берое и за всичко, което правят през тоя шампионат (някой от манекените ни могат да се поучат от това).


И нашите пиянки да гледат как се играе футбол,честито Беройци страхотен мач направихте :)

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот CSKA ME » 29 ное 2009 16:23

Честито Беройци. Убиец на големи :) След локо СФ., левски сега и ловеч паданаха. Без ЦСКА естествено :)
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 29 ное 2009 16:24

Урок по футбол.Браво на Берое!
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот parvanoff » 29 ное 2009 16:25

Браво на Берое! Играха невероятно!
Убаво е първенството тази година ;)
само Левски
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот comandosa1 » 29 ное 2009 16:26

Искам да честитя победата на всички беройци и да се извиня на привържениците на Литекс, че изказах съмнения относно редовността на мача. Ако няма уговрки, първенството тази годин се очертава да е доста интересно.

Потребителски аватар
goalkeeper
Мнения: 502
Регистриран на: 24 мар 2008 21:50
Skype: dockyy
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот goalkeeper » 29 ное 2009 16:31

Няма твое, няма мое, всичко е Берое :lol:
Евалата, второто полувреме сокчетата едвам минаваха центъра.
Изображение

Потребителски аватар
blue_wind
Мнения: 194
Регистриран на: 21 май 2009 13:58
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот blue_wind » 29 ное 2009 16:36

Поздравление за добрата игра и победата над Литекс.Въпреки финансовите проблеми играчите показаха много мотивирана игра,за което заслугата е на Илиан Илиев.
Пожелавам ви да намерите финансова стабилност и да постигате много подобни приятни изживявания!

Потребителски аватар
Ki Cho
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 10:46
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Ki Cho » 29 ное 2009 16:49

Леле, колко смешно на този фон звучат всички приказки на Левски за лошия съдия и злото БФС.
А папагалите са птиците с доказано най-силен клюн.

Бираманиак
Мнения: 79
Регистриран на: 25 ное 2009 12:49
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Бираманиак » 29 ное 2009 16:56

Ki Cho написа:Леле, колко смешно на този фон звучат всички приказки на Левски за лошия съдия и злото БФС.


По лоша участ ги чакаше на Герена при нетенденциозно съдийство. Но мисля темата е друга и не е уместно да се заяждаш с шампионите.
Поздрави за Берое!
[wrapimg=]http://kachi-snimka.info/images/cqs1253642290x.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Alex » 29 ное 2009 16:57

Едно нещо много ме впечатли ( и мисля, че е характерно за всички мачове на бг отбори)
Ако Литекс си бяха вкарали дузпата, това щеше да е една безпроблемна и ЛОГИЧНА победа (което е в малък конфликт с крайния резултат). Защо нашите футболисти нямат грам характер и решават, че мача свършва при първия гол? всички говорим, че ни липсва класа - еми точно така е!!! имаше един период по време на който като станеше 2:0 за ЦСКА във вечното дерби и всеки знаеше, че Левски няма как да загуби. очевидно е, че разликите в отборите не са толкова големи (миньор 3-0 цска)

Справка купата на УЕФА. еми аз като гледах Левски да се мъчи с Дебрецен и бях отписал мача доста рано (което е много по-късно от повечето левскари), а в други мачове по европа имаше по-големи обрати като резултати.
Италия губеше до 75 мин от Кипър (та и го бях играл х2) и ..... 3:2. ние получихме 3ти гол срещу Кипър в момент когато бяхме оцелили втора греда и.... мача свърши за наще.

и друга справка (сори, че я правя в форума на берое) проверете кога през последните 10 години Левски (не знам как е с другите отбори) е печелил мач в европа след като е бил изоставащ след първата среща. Замислете се какво стана след Оксер...

дали на нашите отбори не им трябват психолози, а?
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта