ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 02 фев 2019 10:27

През последните дни в много от спортните сайтове се появи информация за вероятно завръщане на Димитър Бербатов в родното първенство , като играещ помощник треньор на Берое . Интересно е , след като през миналия век в Берое са играли Петър Жеков и Петко Петков , дали и най - големият през настоящия век ще облече този екип . Според мен това е малко вероятно , но дали ще се случи - ще разберем съвсем скоро .

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 фев 2019 11:13

Ако се върне, със сигурност ще бъде по-добър от повечето свои колеги-футболисти. Освен това, ще получи възможност да направи нещо, което никога не му се е удавало досега - да вкара гол на "Левски"!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 02 фев 2019 11:58

Captain Stottlemeyer написа:Ако се върне, със сигурност ще бъде по-добър от повечето свои колеги-футболисти. Освен това, ще получи възможност да направи нещо, което никога не му се е удавало досега - да вкара гол на "Левски"!... 8-)

Бербатов е вкарвал голове на далеч по - големи отбори от Левски , в това число и обявеният за най - майсторски хеттрик в историята на английската висша лига ( този срещу Ливърпул ) . Едва ли най - големият му проблем е че не е вкарал гол на Левски , причината за което вероятно е фактът , че напуска България едва 20 годишен и е играл малко мачове срещу този съперник . Пък и футболистът отбелязал най - много голове във вратата на Левски ( Мартин Камбуров ) в момента е футболист на Берое , така че в това отношение няма проблем . Все пак въпреки многото публикации , мисля че вероятността футболист с такава визитка да заиграе в нашето първенство е много малка и по - скоро клони към нула .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот kiril.a.d » 02 фев 2019 12:12

Не мисля че ще му е проблем да поиграе, ако наистина го молят горещо за това. Но, пред вид как БФС, че и шефовете на Берое се гаврят с отбора, със задължителни загуби от отбора на БФС - Лудогорец, както и недопускане на отбора по-високо от 4-то място, мисля че Бербо много бързо ще се откаже да играе в нашето първенство!
Той отказваше да играе тук, точно по причина БФС и предварително нареденото класиране...Така отказаха на Гришата и Ериксон, и Матеус, да дойдат за треньори на ЦСКА...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот bsz1916 » 02 фев 2019 12:52

kiril.a.d написа:Не мисля че ще му е проблем да поиграе, ако наистина го молят горещо за това. Но, пред вид как БФС, че и шефовете на Берое се гаврят с отбора, със задължителни загуби от отбора на БФС - Лудогорец, както и недопускане на отбора по-високо от 4-то място, мисля че Бербо много бързо ще се откаже да играе в нашето първенство!
Той отказваше да играе тук, точно по причина БФС и предварително нареденото класиране...Така отказаха на Гришата и Ериксон, и Матеус, да дойдат за треньори на ЦСКА...

Наистина БФС се изложи много вкарвайки административно няколко отбора в създадената за целта така наречена " ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА " , нарушавайки всякакви правила и закони , но едва ли това ще е причината Бербатов да не заиграе в България . Не мисля че шефовете на Берое карат отбора " ЗАДЪЛЖИТЕЛНО " да губи мачове , но ако има нещо такова , то едва ли е в мачовете срещу Лудогорец - мачовете на Берое , които будят съмнение са срещу съвсем друг отбор и всички в България знаят за кой отбор става дума .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот kiril.a.d » 02 фев 2019 13:13

bsz1916 написа:
kiril.a.d написа:Не мисля че ще му е проблем да поиграе, ако наистина го молят горещо за това. Но, пред вид как БФС, че и шефовете на Берое се гаврят с отбора, със задължителни загуби от отбора на БФС - Лудогорец, както и недопускане на отбора по-високо от 4-то място, мисля че Бербо много бързо ще се откаже да играе в нашето първенство!
Той отказваше да играе тук, точно по причина БФС и предварително нареденото класиране...Така отказаха на Гришата и Ериксон, и Матеус, да дойдат за треньори на ЦСКА...

Наистина БФС се изложи много вкарвайки административно няколко отбора в създадената за целта така наречена " ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА " , нарушавайки всякакви правила и закони , но едва ли това ще е причината Бербатов да не заиграе в България . Не мисля че шефовете на Берое карат отбора " ЗАДЪЛЖИТЕЛНО " да губи мачове , но ако има нещо такова , то едва ли е в мачовете срещу Лудогорец - мачовете на Берое , които будят съмнение са срещу съвсем друг отбор и всички в България знаят за кой отбор става дума .

:) извинявай, но ако искаш, можеш да изтриеш този си коментар, защото звучи по левскарски, а не по беройски! А е лошо, когатго човек от един град, поддържа два отбора!!! - те и в Разград са така ;)...
Та, БФС не се изложи с това, което си написал, а просто се реваншира, за предишни си пропуски и нищо не правене ;)...Не знам защо, в провинцията сте толкова далеч, дори от БФС...
Ти "не мислиш" за шефовете на Берое, но аз го виждам и то не от днес! - ако не бяха БФС да нареждат и вашите шефове да се съгласяват, още Хубчев щеше да направи Берое шампион!!!
НО, няма как - трябва да се служи на Домуса, който плаща заплатите на БФС ;)...
:) А мачовете на Берое, "със съвсем друг отбор" будят съмнение само в левскари и...не бих искал да го повторя, но хора от провинцията, които са доста далеч от БФС ;)
Та момче - сори за обръщението, но винаги за такъв се представяш тук, в коментарите си...дори от Стара Загора изтече информация - някакъв си шеф във Верея - още миналата година, че мачовете на Лудогорец, с Верея, Берое и Ботев Пд, са предварително спечелени, поради тесни бизнес връзки на Домуса, с ръководствата на тези отбори!!!
Та не е лошо да мислиш по-малко, а да четеш повече и чак тогава да се опитваш да мислиш ;)....
Щото и втория отбор на сърцето ти - "Левски" е в същата схема с Домусчиев, от как Домуса успя да ликвидира стария ЦСКА! - ето че сега се задава и друга ликвидация ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 фев 2019 15:17

bsz1916 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Ако се върне, със сигурност ще бъде по-добър от повечето свои колеги-футболисти. Освен това, ще получи възможност да направи нещо, което никога не му се е удавало досега - да вкара гол на "Левски"!... 8-)

Бербатов е вкарвал голове на далеч по - големи отбори от Левски , в това число и обявеният за най - майсторски хеттрик в историята на английската висша лига ( този срещу Ливърпул ) . Едва ли най - големият му проблем е че не е вкарал гол на Левски , причината за което вероятно е фактът , че напуска България едва 20 годишен и е играл малко мачове срещу този съперник . Пък и футболистът отбелязал най - много голове във вратата на Левски ( Мартин Камбуров ) в момента е футболист на Берое , така че в това отношение няма проблем . Все пак въпреки многото публикации , мисля че вероятността футболист с такава визитка да заиграе в нашето първенство е много малка и по - скоро клони към нула .

Колега, това с "Левски" беше закачка, не че за някои футболисти някой гол, отбелязан срещу "Левски", не отбелязва връх в тяхната кариера и подвиг, за който те ще разказват на деца и внуци!... :lol: Със сигурност това не важи за Бербатов, фактът, че не е вкарвал гол на "Левски" беше проблем за него преди време, когато феновете на ЦСКА (да почива в мир) го псуваха и наричаха майка му "ку**а"!... 8-) А иначе освен Мартин Камбуров и вторият най-добър голмайстор срещу "Левски" и български голмайстор за всички времена - Петьо Жеков (да е жив и здрав) е бил футболист на "Берое", но в това също няма проблем! Лично аз искрено ще се радвам, ако Бербатов (засега най-добрият български футболист през този век - жалко, че се отказа преждевременно от националния отбор) заиграе в България, защото покрай него младоците (пък и не само те) има какво да научат, стига разбира се да влага повече жар в играта, а не се прави на регулировчик на движението, какъвто беше случаят във Фулъм... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот Kotooshu » 02 фев 2019 15:39

kiril.a.d написа::) извинявай, но ако искаш, можеш да изтриеш този си коментар, защото звучи по левскарски, а не по беройски! А е лошо, когатго човек от един град, поддържа два отбора!!! - те и в Разград са така ;)...
Та, БФС не се изложи с това, което си написал, а просто се реваншира, за предишни си пропуски и нищо не правене ;)...Не знам защо, в провинцията сте толкова далеч, дори от БФС...
Ти "не мислиш" за шефовете на Берое, но аз го виждам и то не от днес! - ако не бяха БФС да нареждат и вашите шефове да се съгласяват, още Хубчев щеше да направи Берое шампион!!!
НО, няма как - трябва да се служи на Домуса, който плаща заплатите на БФС ;)...
:) А мачовете на Берое, "със съвсем друг отбор" будят съмнение само в левскари и...не бих искал да го повторя, но хора от провинцията, които са доста далеч от БФС ;)
Та момче - сори за обръщението, но винаги за такъв се представяш тук, в коментарите си...дори от Стара Загора изтече информация - някакъв си шеф във Верея - още миналата година, че мачовете на Лудогорец, с Верея, Берое и Ботев Пд, са предварително спечелени, поради тесни бизнес връзки на Домуса, с ръководствата на тези отбори!!!
Та не е лошо да мислиш по-малко, а да четеш повече и чак тогава да се опитваш да мислиш ;)....
Щото и втория отбор на сърцето ти - "Левски" е в същата схема с Домусчиев, от как Домуса успя да ликвидира стария ЦСКА! - ето че сега се задава и друга ликвидация ;)...


Пробита комунистическа кратуна , пробита ! Все някой му е длъжен за нещо , винаги .
И щом Домусчиев е ликвидирал ЦСКА ... той преди това ги изнасилваше където ги хване(защо пък трябва да ги закрива ) ... по тази ненормална логика се оказва че ЦСКА (лека им пръст) са били в схема с Домуса , което означава че ЦСКА са били кОрвите на Дормуса .
Пийте ги тези хапчета !
Заради подобни червени петолъчки няма вече ЦСКА !

п.п. Все едно тази дришня е писал , немития манаф !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Вълчан
Мнения: 4313
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот Вълчан » 02 фев 2019 16:06

Бербо заедно със Камбуров ще направят много красиви неща.Има нужда от такива футболисти във първенството.

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ БЕРБАТОВ В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО С ЕКИПА НА БЕРОЕ ?

Мнениеот deaf » 02 фев 2019 16:09

Бербатов не става за (помощник) треньор. Ама хич! В Гърция се опитваше да командва съотборниците си на терена с отривисти и смешно-заканителни команди,но само ги изнервяше и рушеше хармонията в играта. Държеше се подобно на неврозния Тити Папазов... :roll:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта