Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот BEROE_StZ » 22 окт 2019 22:29

razbira4 написа:
BEROE_StZ написа:
razbira4 написа:Тъжна картина гледах вчера по телевизията.
Фенове със силен акцент обясняваха на футболна легенда как те командвали, уволнявали и казвали какво ще ставав Берое... Чух един, че му плащал заплатата... Щеше да е смешно, ако не беше жалко.
Докато така разсъждавате, хората ще избягват и стадионите. Да не говоря, че заради такива бягат и от България...

......................
Защо не си гледаш твоето отборче (Лок Пд)? Колко години да се чака АТ да се учи на занаят на гърба на Берое?
За тази легенда с оранжевия елек какво знаеш?
Бързичко забравяте какво се случваше и при вас, как хулехте Крушарски?
Стадионите отдавна са празни, вашият кога се понапълни?

Тъжна картина...вместо да сведете срамно главица пред истината, нападате...

..............................
Зададох въпроси, не нападам никого. Картинката в българския футбол е такава. Затова попитах за твоя отбор. И в посочения отбор се изредиха какви ли не благодетели и там имаше кризи. Не се развиват стбилно клубовете. Кого идеализираш?
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот razbira4 » 23 окт 2019 07:53

Една от капиталните грешки в нашия футбол е феновете да командват. Работата на един фен е да ходи на мач и подкрепя отбора си. Вие бяхте от малкото отбори, които бяхте на правия път. Но вече и при вас крайните фенове взеха властта. И при нас е имало такива “проблясъци”, но все пак сме и доста по-голям клуб в исторически план.

Иначе Томаш е ясно, че не става. И аз не го харесвам. Дървен философ с голямо его. Но пък да го свалят 50 човека, дето дали по 5 лева и да крещят на селски, че плащали заплатата на Грудев, смешно си беше. Тоест жалко.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот bsz1916 » 23 окт 2019 09:15

razbira4 написа:Една от капиталните грешки в нашия футбол е феновете да командват. Работата на един фен е да ходи на мач и подкрепя отбора си. Вие бяхте от малкото отбори, които бяхте на правия път. Но вече и при вас крайните фенове взеха властта. И при нас е имало такива “проблясъци”, но все пак сме и доста по-голям клуб в исторически план.

Иначе Томаш е ясно, че не става. И аз не го харесвам. Дървен философ с голямо его. Но пък да го свалят 50 човека, дето дали по 5 лева и да крещят на селски, че плащали заплатата на Грудев, смешно си беше. Тоест жалко.

Вие по - голям клуб от Берое в исторически план ???!!! Тук вече наистина ставаш смешен . Берое е все още българският отбор с най - много трофеи от официалните европейски клубни турнири по футбол ( виж " ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ ПО ФУТБОЛ - УИКИПЕДИЯ ) . Виж и баланса на Берое в Европа и какви отбори е побеждавал и елиминирал . Локомотив Пд какви успехи има в Европа ? Да не говорим , че и БИТКАТА ЗА ТРАКИЯ ( между 2 - та големи в тоя регион ) винаги е била и ще бъде двубоите между Берое и Ботев - за вас върхът е местното пловдивско дерби . А САШКО ПЪТЯ не го изгониха 50 - те човека които викаха " ОСТАВКА " на стадиона , а хилядите които заради него спряха да ходят на мачовете на Берое . Защото само преди 4 години Берое беше отборът с най - висока посещаемост на домакинските си мачове у нас . И тук пак ще те препратя към официалната статистика ( виж : " А футболна група - сезон 2014 - 2015 година - УИСИПЕДИЯ ).
Последна промяна от bsz1916 на 23 окт 2019 09:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14387
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот damyanov1963 » 23 окт 2019 09:32

Всички искат(м)е светът вън от в(н)ас да се оправи. Светът вътре във в(н)ас трябва да се оправи!
Петър Дънов
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот G_I_G » 23 окт 2019 09:56

razbira4 написа:Една от капиталните грешки в нашия футбол е феновете да командват. Работата на един фен е да ходи на мач и подкрепя отбора си. Вие бяхте от малкото отбори, които бяхте на правия път. Но вече и при вас крайните фенове взеха властта. И при нас е имало такива “проблясъци”, но все пак сме и доста по-голям клуб в исторически план.

Иначе Томаш е ясно, че не става. И аз не го харесвам. Дървен философ с голямо его. Но пък да го свалят 50 човека, дето дали по 5 лева и да крещят на селски, че плащали заплатата на Грудев, смешно си беше. Тоест жалко.


Абсолютно си прав!
Бях на мача. Направи ми впечатление как десетки фенове започват в определени моменти на мача да ОСВИРКВАТ много силно футболистите и самите играчи се паникьосваха и просто стреляха без никаква полза от това, вместо да изиграят ситуацията на 100%.
Извинете, но за мен това не е подкрепа,а излагация!
Ясно е ,че всички искаме Берое да върви напред, да побеждава, гладни сме за победи и голове, но , пичове, не е това начинът!
Това само вреди на играчите.
В момета , в който наш играч наближава наказателното, вместо да викате като ненормални и с цяло гърло "УУУУУУУУ", "АРИ УААААА, БИЙ УААААА", "АРИИИ УАААА", "УУУУУУУУУ" по-добре замълчете и след като вкараме гол, ако вкараме-ИЗБУХНЕТЕ, ако не-просто ръкопляскайте.
Да крещиш като чобанин в момента , в който играчите наближават противниковата врата и се изисква пълна концентрация и най-правилното изиграване на ситуацията-това е най-лошото и вредно нещо, да вкарваш излишно напрежение!
А точно така пропуснахме да изиграем не една или две ситуации. Ясно е ,че Томаш беше пътник и имаше прекалено напрежение, но пак казвам-оставете спокойно играчите ни да играят и ги подкрепяйте като хората, пляскайте им, а не крещете по тях като наближават чуждата врата!
Сега най-малко имаме нужда да крещим по играчите си!
Точно сега имат нужда от най-много подкрепа!

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот bsz1916 » 23 окт 2019 11:07

G_I_G написа:
razbira4 написа:Една от капиталните грешки в нашия футбол е феновете да командват. Работата на един фен е да ходи на мач и подкрепя отбора си. Вие бяхте от малкото отбори, които бяхте на правия път. Но вече и при вас крайните фенове взеха властта. И при нас е имало такива “проблясъци”, но все пак сме и доста по-голям клуб в исторически план.

Иначе Томаш е ясно, че не става. И аз не го харесвам. Дървен философ с голямо его. Но пък да го свалят 50 човека, дето дали по 5 лева и да крещят на селски, че плащали заплатата на Грудев, смешно си беше. Тоест жалко.


Абсолютно си прав!
Бях на мача. Направи ми впечатление как десетки фенове започват в определени моменти на мача да ОСВИРКВАТ много силно футболистите и самите играчи се паникьосваха и просто стреляха без никаква полза от това, вместо да изиграят ситуацията на 100%.
Извинете, но за мен това не е подкрепа,а излагация!
Ясно е ,че всички искаме Берое да върви напред, да побеждава, гладни сме за победи и голове, но , пичове, не е това начинът!
Това само вреди на играчите.
В момета , в който наш играч наближава наказателното, вместо да викате като ненормални и с цяло гърло "УУУУУУУУ", "АРИ УААААА, БИЙ УААААА", "АРИИИ УАААА", "УУУУУУУУУ" по-добре замълчете и след като вкараме гол, ако вкараме-ИЗБУХНЕТЕ, ако не-просто ръкопляскайте.
Да крещиш като чобанин в момента , в който играчите наближават противниковата врата и се изисква пълна концентрация и най-правилното изиграване на ситуацията-това е най-лошото и вредно нещо, да вкарваш излишно напрежение!
А точно така пропуснахме да изиграем не една или две ситуации. Ясно е ,че Томаш беше пътник и имаше прекалено напрежение, но пак казвам-оставете спокойно играчите ни да играят и ги подкрепяйте като хората, пляскайте им, а не крещете по тях като наближават чуждата врата!
Сега най-малко имаме нужда да крещим по играчите си!
Точно сега имат нужда от най-много подкрепа!

И в кое е абсолютно прав ? Че Локомотив Пд е " ДОСТА ПО - ГОЛЯМ КЛУБ ОТ БЕРОЕ В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН " ??? В предния си коментар съм цитирал някои официални документи ( единият съдържа и официалната ранглиста на УЕФА ) - прочети ги за да разбереш на какъв отбор си привърженик и кой отбор е " ДОСТА ПО - ГОЛЯМ КЛУБ В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН " между 2 - та .

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот shoma » 23 окт 2019 13:09

Какво си го мерим с Локо Пд не мога да разбера, нито защо толкова яростно се защитава треньор, който за 2 години и половина в Берое остави една ясна следа. Следата на посредствеността, на пиковете срещу Левски и безизходицата срещу отборите от и под нашето ниво. Още миналия сезон, ако не бяха няколко ключови мача, в които съдиите ни удариха 2 рамена, щяхме да сме извън топ 6. И този същият хубавец, след последният му мач срещу Славия, накрая пак недоволен от съдиите. Две години и половина едно и също, менталност, искане, мечти, манталитет. След като за този период не си успял да промениш манталитета, след като всяка година се повтаря едно и също, и няма стъпки в правилната посока, след като и 7 годишните са наясно как да подредят отбора си срещу теб, нямаш право, най-малко морално, да седиш, като патладжан и да нямаш смелостта да си подадеш оставката. Стигне ли се до събиране на хора зад стадиона, резултата винаги е един и същ. И защо прати Кючуков и Грудев, излез като мъж, чуй гнева на хората, кажи "подавам оставка" и се прибери. Само че, за това се искат топки, каквито Томаш не показа да притежава, в нито един момент от периода му начело на Берое. И ако някой си мисли, че този "стратег", ще постигне велики резултати някъде другаде, след като в Берое при целия комфорт на света, за 2 години не показа нищо, значи не разбира грам от футбол.

Във всеки друг отбор, Томаш щеше да е пътник още след отпадането от Ботев за купата миналия сезон, само че ние сме толкова търпеливи фенове, а и ръководството грам не им се занимава сериозно, че ако не беше случката зад стадиона, този велик специалист щеше да си изкара и 3та година.

Очертава се Херо да поеме Берое. Далеч не съм му фен, но той поне има няколко предимства пред Томаш, дисциплина, тактическа грамотност и опит зад граница. И ако той не пасна в Лудогорец, където се очакваха разгромни резултати всеки мач, то при нас има реален шанс да повтори ерата Хубчев, защото няма да се опитва да имитира стила на игра на Ман Сити, когато разполага с играчи от калибъра на тези в Шефилд Юнайтед.

Всичко най-добро на Томаш и екипа му. Понякога да работиш само с желание не е достатъчно, необходими са и други качества.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот bsz1916 » 23 окт 2019 13:50

И какво не му се е получило на Херо в Лудогорец ? Той стана убедително шампион , дори мисля че беше с някакъв рекорд като точков актив . Успя да излезе от групата в ЛЕ въпреки много силните съперници. Да , на няколко пъти намекна че Лудогорец се нуждае от свежа кръв и на някои това не им хареса , но и тук беше абсолютно прав защото никой не е вечен и с толкова много ветерани в състава няма как да се очакват добри резултати в дългосрочен план . Да не забравяме че той е единият от общо двамата български треньори , печелил титлата с 3 различни отбора . Аз лично не вярвам че можем да си позволим чак толкова именит треньор , но ако имах право да избирам от всички български треньори бих избирал между Хубчев и Херо . Но понеже желанието е едно , а действителността друго , ако не успеем да привлечем Херо , бих бил доволен и на Николай Киров .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот G_I_G » 23 окт 2019 14:45

bsz1916 написа:
G_I_G написа:
razbira4 написа:Една от капиталните грешки в нашия футбол е феновете да командват. Работата на един фен е да ходи на мач и подкрепя отбора си. Вие бяхте от малкото отбори, които бяхте на правия път. Но вече и при вас крайните фенове взеха властта. И при нас е имало такива “проблясъци”, но все пак сме и доста по-голям клуб в исторически план.

Иначе Томаш е ясно, че не става. И аз не го харесвам. Дървен философ с голямо его. Но пък да го свалят 50 човека, дето дали по 5 лева и да крещят на селски, че плащали заплатата на Грудев, смешно си беше. Тоест жалко.


Абсолютно си прав!
Бях на мача. Направи ми впечатление как десетки фенове започват в определени моменти на мача да ОСВИРКВАТ много силно футболистите и самите играчи се паникьосваха и просто стреляха без никаква полза от това, вместо да изиграят ситуацията на 100%.
Извинете, но за мен това не е подкрепа,а излагация!
Ясно е ,че всички искаме Берое да върви напред, да побеждава, гладни сме за победи и голове, но , пичове, не е това начинът!
Това само вреди на играчите.
В момета , в който наш играч наближава наказателното, вместо да викате като ненормални и с цяло гърло "УУУУУУУУ", "АРИ УААААА, БИЙ УААААА", "АРИИИ УАААА", "УУУУУУУУУ" по-добре замълчете и след като вкараме гол, ако вкараме-ИЗБУХНЕТЕ, ако не-просто ръкопляскайте.
Да крещиш като чобанин в момента , в който играчите наближават противниковата врата и се изисква пълна концентрация и най-правилното изиграване на ситуацията-това е най-лошото и вредно нещо, да вкарваш излишно напрежение!
А точно така пропуснахме да изиграем не една или две ситуации. Ясно е ,че Томаш беше пътник и имаше прекалено напрежение, но пак казвам-оставете спокойно играчите ни да играят и ги подкрепяйте като хората, пляскайте им, а не крещете по тях като наближават чуждата врата!
Сега най-малко имаме нужда да крещим по играчите си!
Точно сега имат нужда от най-много подкрепа!

И в кое е абсолютно прав ? Че Локомотив Пд е " ДОСТА ПО - ГОЛЯМ КЛУБ ОТ БЕРОЕ В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН " ??? В предния си коментар съм цитирал някои официални документи ( единият съдържа и официалната ранглиста на УЕФА ) - прочети ги за да разбереш на какъв отбор си привърженик и кой отбор е " ДОСТА ПО - ГОЛЯМ КЛУБ В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН " между 2 - та .


Ти четеш ли коментара ми г-н ДОКАЗАН Антибероец, нестъпвал НИКОГА на Храма?
Става въпрос за публиката, която чрез виковете си и крещенето си по играчите ни им влияе много зле. Това е пълна излагация, която трябва да спре!
За това говорим.
И в тази част на коментара си е прав, за тази ,че били много велики и не знам си кво-мога само да се засмея :mrgreen:
Но не коментирам това, а грозното и нелепо държание на част от публиката ни.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Ерата Томаш приключи, а сега накъде?!

Мнениеот G_I_G » 23 окт 2019 14:52

shoma написа: Очертава се Херо да поеме Берое. Далеч не съм му фен, но той поне има няколко предимства пред Томаш, дисциплина, тактическа грамотност и опит зад граница. И ако той не пасна в Лудогорец, където се очакваха разгромни резултати всеки мач, то при нас има реален шанс да повтори ерата Хубчев, защото няма да се опитва да имитира стила на игра на Ман Сити, когато разполага с играчи от калибъра на тези в Шефилд Юнайтед.

Всичко най-добро на Томаш и екипа му. Понякога да работиш само с желание не е достатъчно, необходими са и други качества.


Много точно!
И аз мисля,че Херо има всички шансове да направи нещо голямо с нашия отбор.
И задължително трябва да атакуваме здраво и купата.
Имаме сравнително хубави играчи, на които им трябва твърда ръка на водач.
Херо вдъхва далеч по-голям респект, отколкото Томаш.
Мисля,че новак като Томаш , на който му се даде исторически шанс да ни е треньор, само спечели от това.
Време е обаче за нещо повече от 4-то място.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта