Очакванията ви за новото футболно първенство

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот tornadooo » 23 юни 2019 16:34

Лудогорец шампион докогато си искат. Ботев Пловдив и Берое за мен са най заслужаващите за тройката. Ботев с много атрактивна игра, поне на мен след Лудогорец най ми харесват, Берое малко лабилно тоя сезон но са добър отбор. След тях Левски и Черно море в битка за шестицата с както го описаха и чуждестранните медии вкарания по политически и още как беше път в елита отбор с червени екипи но оранжеви души. Това разбира се е подреждане при нормално съдийство. Ясно е че никой няма да иска да се вози по багажниците и отбора с аромат на люляк ще бъде добутан до тройката.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот Kotooshu » 23 юни 2019 16:44

Най важната година от съществуването на Литекс - Етрополе - ФК Франкенщайн 2016 ... последния да затвори вратата :mrgreen:
Имат най добрия треньор , бол сателити , "новия Бенковски" връща най черните години на БГ футбола - мутренските (мача с Ботев за купата) , пробиване на футболисти ....
Абсолютен фаворит са Литекс .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот bsz1916 » 23 юни 2019 17:01

1 . Лудогорец 2 . Левски 3 . ФК " Франкеншайн " - 2016 4 . Ботев - Пд 5 . Берое 6 . Черно море

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2019 17:50

bubka написа:.....А иначе отдавна съм го писал по темите - ако някой действително ни мисли за Литекс, то тоя човек би бил безразличен към нас, изобщо няма да си губи времето да пише по форумите. Но щом хората са отделили от безценното си време, за да се занимават с нас - благодаря, оценяваме вниманието :!: .

Ами точно така и щеше да бъде, оранжево пиленце, ако:
- преди няколко години вашият благодетел – левентът от Микре не се опита, заплашвайки служители от БФС, да регистрира „ЦСКА-1948“ - единствен собственик на ПФК „ЦСКА-София“ (София) направо в „Б“ група; тогава успя, но само за няколко часа, след това незаконната регистрация беше заличена;
- след това не беше направена врътката с „Чавдар“ (Етрополе) и „Литекс“, като в нарушение на собствените си правила и само заради вас синьото БФС начело с Боби Михайлов, на когото трябва да издигнете паметник, създаде ППЛ;
- пред Лицензионната комисия на БФС не бяхте „преструктуриран“ „Чавдар“ (Етрополе) – заради получаването на „софийско жителство“;
- пред УЕФА не бяхте „Литекс“ - заради участието в ЕКТ;
- пред Столична община не бяхте „наследници на АС-23“ - заради апетитния стадион в Борисовата градина (макар че другарят Добри Джуров – един от основателите и върл фен на умрелия ЦСКА твърдеше друго, определяйки ЦСКА като „рожба на народната власт“);
- пред НАП не бяхте „ЦСКА-София“ (София) – чисто нов клуб, без задължения към държавата;
- пред феновете не бяхте ЦСКА - убиеца на еврошампиони (за съжаление споминал се на 9.09.2016 г.);
- не ползвахте въз основа на незаконна заповед на министър Кралев цялата база на фалиралия клуб ЦСКА;
- дълго време не ползвахте незаконно емблемата ЦСКА;
- и т.н.
Иначе казано, ако не бяха вашата генетично вродена комунистическа наглост и нахалство (толерирани от БФС, спортното министерство и държавата), никой, ама никой нямаше да ви обръща внимание! :lol: Само че, поне аз не смятам, че по-умният винаги трябва да отстъпва, както и не съм достатъчно добър християнин, че когато ме ударят по едната буза, да подложа и другата. Обратно, както се казва в една мъдра мисъл: „За да тържествува злото е достатъчно добрите хора да не правят нищо“ - така че, оранжево пиленце, аз няма да си мълча, пък ти си мисли, че когато някой ти пикае върху главата, това е Божа роса ... 8-)
По темата:
1. „Лудогорец“
2. „Левски“
3. "ЦСКА-София" (София)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот ivo55 » 23 юни 2019 18:44

bsz1916 написа:1 . Лудогорец 2 . Левски 3 . ФК " Франкеншайн " - 2016 4 . Ботев - Пд 5 . Берое 6 . Черно море


Видя се, че тази година разградския отбор трябваше да изцеди на максимум и двата си сателита от Пловдив и Варна, включително да ги принуждава да играят с деца и резерви срещу тях. Което прави невъзможно повече от 5-6то място. Според мен Берое може да се бори със сините за 3-тото място, но ще им е трудно по много причини ;). А ако Крушарски се стегне, може да изхвърли някой от двата сателита на Домусчиев от първата 6-ца.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9386
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот bubka » 23 юни 2019 18:58

Captain Stottlemeyer написа:
bubka написа:.....А иначе отдавна съм го писал по темите - ако някой действително ни мисли за Литекс, то тоя човек би бил безразличен към нас, изобщо няма да си губи времето да пише по форумите. Но щом хората са отделили от безценното си време, за да се занимават с нас - благодаря, оценяваме вниманието :!: .

Ами точно така и щеше да бъде, оранжево пиленце, ако:
- преди няколко години вашият благодетел – левентът от Микре не се опита, заплашвайки служители от БФС, да регистрира „ЦСКА-1948“ - единствен собственик на ПФК „ЦСКА-София“ (София) направо в „Б“ група; тогава успя, но само за няколко часа, след това незаконната регистрация беше заличена;
- след това не беше направена врътката с „Чавдар“ (Етрополе) и „Литекс“, като в нарушение на собствените си правила и само заради вас синьото БФС начело с Боби Михайлов, на когото трябва да издигнете паметник, създаде ППЛ;
- пред Лицензионната комисия на БФС не бяхте „преструктуриран“ „Чавдар“ (Етрополе) – заради получаването на „софийско жителство“;
- пред УЕФА не бяхте „Литекс“ - заради участието в ЕКТ;
- пред Столична община не бяхте „наследници на АС-23“ - заради апетитния стадион в Борисовата градина (макар че другарят Добри Джуров – един от основателите и върл фен на умрелия ЦСКА твърдеше друго, определяйки ЦСКА като „рожба на народната власт“);
- пред НАП не бяхте „ЦСКА-София“ (София) – чисто нов клуб, без задължения към държавата;
- пред феновете не бяхте ЦСКА - убиеца на еврошампиони (за съжаление споминал се на 9.09.2016 г.);
- не ползвахте въз основа на незаконна заповед на министър Кралев цялата база на фалиралия клуб ЦСКА;
- дълго време не ползвахте незаконно емблемата ЦСКА;
- и т.н.
Иначе казано, ако не бяха вашата генетично вродена комунистическа наглост и нахалство (толерирани от БФС, спортното министерство и държавата), никой, ама никой нямаше да ви обръща внимание! :lol: Само че, поне аз не смятам, че по-умният винаги трябва да отстъпва, както и не съм достатъчно добър християнин, че когато ме ударят по едната буза, да подложа и другата. Обратно, както се казва в една мъдра мисъл: „За да тържествува злото е достатъчно добрите хора да не правят нищо“ - така че, оранжево пиленце, аз няма да си мълча, пък ти си мисли, че когато някой ти пикае върху главата, това е Божа роса ... 8-)
По темата:
1. „Лудогорец“
2. „Левски“
3. "ЦСКА-София" (София)


Благодаря за отговора. Хубаво е да виждаш, че има хора, които отделят доста от личното си време и енергия, за да пишат за нас по форумите, вместо това време да го прекараш с приятелка, жена, деца...Това е отделяне на голяма доза внимание, мнението е доста обширно. Наистина значи много. Все пак не го прочетох цялото, но благодаря. А и явно така задоволяваш своя вътрешна потребност да пишеш за нас, един вид го правиш и за себе си.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

sly
Мнения: 387
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот sly » 23 юни 2019 23:40

Според старото първенство фирмата от Разград можеше да загуби от всеки един отбор от първата шестица и не само,това са факти и те се случиха.Имаше обаче отбори ( единия казват бил на всички власти) :) ,които им бяха подизпълнители и им дадоха каквото можаха.През новия сезон се надявам на подизпълнителите им е писнало да се навеждат и да стане по-интересно първенството.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот bsz1916 » 24 юни 2019 06:22

sly написа:Според старото първенство фирмата от Разград можеше да загуби от всеки един отбор от първата шестица и не само,това са факти и те се случиха.Имаше обаче отбори ( единия казват бил на всички власти) :) ,които им бяха подизпълнители и им дадоха каквото можаха.През новия сезон се надявам на подизпълнителите им е писнало да се навеждат и да стане по-интересно първенството.

Най - големият подизпълнител на Лудогорец е отборът на ЦСКА - СОФИЯ гр. София . Преместилият се в София отбор от Етрополе , популярен в България като Микре - Юнайтед ( а напоследък като ФК " Франкенщайн " 2016 - и то не само в България , но и в Европа ) не успя нито веднъж да победи отбора от Разград , дори и с бруталната подкрепа на " съдията " Георги Кабаков . Ако разградчани играят цял сезон само срещу етрополци , ще бъдат шампиони още преди да започне пролетния дял на първенството .

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот DrAvalanche » 24 юни 2019 08:11

Очаквам треньорът в сянка на отбора с тирето да открие ракия "Василий Втори" от Якоруда и трудно да влязат в тройката. Съшо така очаквам разумът (благодарение на кореняк софиянци) да надделее, да не се допусне строителство на молове, кръчми и други търговски обекти в Борисовата градина, и дпс да пренасочи инвестициите към Арда.
Заводското отборче от Разград за пореден път ще се радва на помощ и подкрепа от бфс и приятели, но ще се окъкат в евротурнирите и може да се наложи свиване на бюджета.
В Левски текат процеси на реорганизация които зависят до голяма степен от това колко му се занимава на г-н Китин.

И тази година не очаквам бфс да се светне, че е крайно време да отговори на действителността и даде полуаматьорски статут на кафявата лига, и аматьорски статут на втора лига.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Очакванията ви за новото футболно първенство

Мнениеот boro1964 » 24 юни 2019 08:33

stpehenhunt11 написа:
sandi74 написа:Първите 3 места са ясни.Лудогорец отново ще е шампион.Левски и Микре ще спорят за 2-3 място,така че таванът за Берое отново ще е място в шестицата и макс 4-тото място в класирането.За купата,ами там перманентно се проваляме а именно там е истината,ха дано стигнем поне до полуфинал че черен аман от безславни,тъпи и малоумни отпадания в този турнир.

Според мен можете да я вземете спокойно , щом Локото даже успя. Лудогорец не я брои изобщо а Левски и ФК Ловеч пък са концентрирани да преследват уж титлата :D


Отговарям на цялата под*енска сг*н. Мало**ници, знам, че въпреки безусловно категорично ясния ми отговор утре пак ще питате и питате, но то е защото сте без глави и сърца, умъртвени от злобата на вечно втория, грешка третия, на евроидиота – комплекса на загубеняка (едно от най-опасните неща, което създава истински и завършени психипати – последния случай на стрелба в САЩ /не се чувствал уважаван и приет на работното място/!!! ).
ЦСКА (ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АРМИЯТА) безусловно е най-титулования, и най-успешен български клуб и един от водещите клубове на Балканите, а в определен период, в не толкова далечното минало, и в Европа. Този отбор и този клуб не е фирма и счетоводно дружество! Той е всичко друго, но не и това! ЦСКА наистина фалира, така както трябваше да фалира Левски, както са фалирали и половината отбори, които са играли в А група. НО това има значение само и единствено за счетодните баланси, за кредиторите и акционерите. За милионите привърженици и верни фенове тава няма значение. Историята е на феновете, историята е на този, който милее за тази история, за този, който я иска и най-вече ЗА ТОЗИ, КОЙТО ГЛЕДА ПРЕЗ ИСТОРИЯТА В БЪДЕЩЕТО НА ЦСКА. Знам, че вие от Сухата река бихте продали и майките си, само и само да можехте да имате тази история, само и само да сте играли и на един полуфинал или пък да сте отстранили и един европейски гранд и то на върха на силите му! Знам, че Стоичков, Костадинов, Пенев, Лечков, Ст. Петров, М. Петров са толкова големи за вас, че не можете и да си представите, че биха играли за Левски. Ако Стоичков беше левскар щеше да е почетен президент на България и на БФС и пожизнен министър-председател... Щеше да се изучава в учебниците по всички предмети!:) Не рзабирате ли, че отбора е жив, дотогава, докато някой копнее да притежава историята му, докато може да си напълни стадиона, докато помни всеки един от онези велики дни в миналото. Знам, че много ви се иска да зачеркнете историята на най-великия български клуб и то не само футболен! Просто е, защото всички сте след него и така и ще бъде, завинаги. ЦСКА – 31 титли за 70 години, Левски – 26 титли за 105 години. ЦСКА щеше да го няма, ако бяхме станали Литекс, а не Литекс да стане ЦСКА! Ако Ботев, Берое, Лудогорец, Царско село и дори Левски стане ЦСКА, НЕ ЦСКА ПРЕСТАВА ДА СЪЩЕСТВУВА, А ОТБОРИТЕ, КОИТО СА СЕ ПРЕЛЯЛИ В НЕГО. Толкова е просто!
Знам, колко ви е тежко, но злобата само утежнява ситуацията!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта