Берое-ЦСКА-София-0:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2019 17:33

peliforewer написа:
TristaNNN написа:Променям си прогнозата. Забравих, че пишман кандидат-шампионите играят финал за купата утре :mrgreen: , та е възможно да ги хванете изморени и да ги ударите с 1-0.

Не ти се е получило, няма проблем, знаем ти възможностите.Сега като биете в Разград и като нищо може да ни ударите рамо да станем шампиони,вие без това сте баражни бойци.

Нямам против да бием в Разград и после да ви ударим, само че една патка, на стадион "Васил Левски", за да спрем устрема ви към дубъла.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот pyrwaka » 14 май 2019 17:45

shoma написа:Не се опивам да оправдая слабата посещаемост с ЦСКА, а да обясня, че когато ЦСКА беше във В група, посещаемостта беше по-висока , в пъти и че тя спада освен заради липсаата на интрига около Беоре, но и заради излъванията на живо. А ако си мислиш, че Ганчев, Черепа, Крушарски и Георги Самуилов не са "държавана" помощ за Левски, ЦСКА, Ботев и Локо, то си в огромна заблуда. Как в правова дъжрава МВР ще закупи автомобили на стойност 100 млн лева от ГГ и после той случайно ще обяви фалит... не се ли замисляте как е натрупан капитала на вашият нов благодетел. Не се ли замисляте, защото бившият ви благодетел Божков пое кръвният ви враг Левски, защото така казва и нарежда ББ. Колко години никой хазартен оператор не беше допускан да оперира легално в България, за да може да се напомпа Еврофутбол, собственост на същият бизнесмен.
Кой докара ТЕЦ2 спонсор на Берое, ББ, точно преди едни кметски избори в Сз. Всичко във футбола ни в последните 10 години се случва под яснаат диктовка на държавата. Топ отборите ни се спонсорират от кръгове фирми, които са на държавна хранилка, свързана с разпределяна на влияение в разлчни сфери на икономиката.

Кой е собственик на Славия, бивш мафиот с натрупан капитал от машинации и игри в държавата.

Кой и защо докара предните ви благодетели, които натрупаха 30 млн, че и повече дългове....какъв беше бизнеса на въпросните бизнесмени, някой ще ги подведе ли под съдебна отговорност? Риторични въпроси.

Бизнеса на всеки един от тези хубавци е пряко свързан с дъжравата и нейната благосклонност към горепосочените лица. За да станеш толкова богат си навързан, като свински черва с власт имащите, така че парите, с които се спонсорират повече от половината клубове в България са пряко или косвено придобити от българският данъкоплатец. Футбола в България не е поставен на ясен бизнес модел, той е една черна дупка, която служи като отдушник на Българина, нещо чрез което да си избива натрупаното напрежение от ежедневието, което води.

Ако на държавата наистина й пукаше за футбола, отдавна в България щеше да се работи по Холандския модел. Силни ДЮШ, развиване на собствен ииграчи, интегриране в първия отбор, продажбата им в Европа и с получените пари самоиздръжка. Така и само така ще има силен футбол и силен национален отбор. Само че това е невъзжмоно без закриване на всичко налично и почване от нулата, защото сегашното статукво се крепи на безброй престъпвания на законие и изключения.

За последно да попитам и спирам, кой е Кирил Домусчиев и защо никой не го съди заради неизпъленение на приватизационни договори и т.н.

Та така, драги колеги, които се притеснявате кой плаща заплатите в Берое, всички ние ги плащаме, както плащаме и тези в Левски, ЦСКА-София, Черно Море, Ботев Пд, Локо Пд и Лудогорец. Всеки откраднат лев с различни схеми на собствениците на тези клубове е взет от нашия джоб, всички сме в кюпа, искаме или не. И докато болните фенски амбиции за разни тенекета, водещи до срамни загуби в Европа, продължават да са водеща цел, футболът ни ще продължава да затъва.

1916+1916X1916
Браво колега :!: Изключително точно и обосновано мнение за финансирането на целия бг футбол!!!Това е цялата действителност.Всичко друго са фенски простотии и бля бля приказки.Само може да се добави,че за по-малките клубове финансите идват от местните общини и местни "бизнесмени" които пак получават държавни поръчки от местната власт за да има и за отбора и естественно и за тях.

gihuelo
Мнения: 5928
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот gihuelo » 14 май 2019 22:03

TristaNNN написа:Променям си прогнозата. Забравих, че пишман кандидат-шампионите играят финал за купата утре :mrgreen: , та е възможно да ги хванете изморени и да ги ударите с 1-0.

Сигурно си се объркал с един друг финал , точно преди година :)
Тогава пак един пишман кандидат шампион игра финал :)

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот shoma » 14 май 2019 22:05

peliforewer написа:На работа съм и ми е трудно да ти отговоря на всички въпроси, при удобен случай ще го направя, само ще ти кажа че за автомобилите си в голяма грешка, търга е правен доста преди търга за емблемата на ЦСКА, има документи, всичко е прозрачно,просто офертата на Ганчев е с много по евтина от другите. Изглеждаш ми разумен човек погледни в Интернет хронологията на двата търга и си отговори дали могат да имат допирни точки,жив и здрав.

Прав си, не съм силен с датите, но някак си съм бил в близост до поемни лица на общински поръчки и знам дори как се заявяват оферти за продажба на автомобили.

Преди да напиша следващите редове, обаче, трябва да се извиня за неточностите с цифрите към сделката на ГГ с МВР. Не са 100 млн, били са 29 млн без ДДС, но след това поръчката е разделена на продажба и последващо обслужване, та карйната цена за покупка на 290 джипа идва 11 млн лева без ДДС.

Едва ли покупката на една емблема за 8млн е била заложена в началото на обществената поръчка, но за да даде някой толкова ниска цена за 290 джипа+оборудване, то на него със сигурност му е обещано нещо повече, далеч отвъд обслужването на автомобилите, които е продал. Само за справка, най-близката оферта след тази е била 17 млн лв.
В последствие сделката, вероятно е минала по схемата "Ти ни даваш едни коли на склад, които няма къде да пласираш. Ние усвояваме отпуснати евро средства. От 11 млн, връщащ 6.5 млн без ддс в държавата, като купуваш една емблема, правиш си реклама, получаваш клуб, с които да продаваш играчи на по-висока цена, защото ЦСКА продава повече от Литекс, феновете са доволни, ЦСКА е спасен, а ти си благодетелят". Знам че звучи смешно и налудничево, но по сходен принцип се уговарят толкова много неща в тази държава, че просто ни е бедна фантазията.
В тази връзка, съвсем наскоро, Красен Креалев говореше пред медиите как е впрос на време базите на ЦСКА да се предосавят за 30 години на ГГ, който да изгради модерен стадион и прилежащи терени. Няма да ти обяснявам, как след време, за същият този проект ще се намерят държавни пари, както се намериха за стадиона на Ботев Пд и Георги Самуилов, нищо че предходният собственик, Цветан Василев фалира КТБ и завлече държавата и нас данъкоплатците с около 5млрд лева. Половин година преди да се обяви, че ще има държавни пари за стадиона Ботев, Георги Самуилов се рекламираше пред медиите, като месията, който ще налее в бездънната яма на Ботев. Оказа се, че всичко е добре сметнато, защото Георги Самуилов е строителен предприемач, та ми е интересно кой ли ще строи стадиона и кой ли ще спечели общесвената поръчка за това....предстои да разберем

Всичко е мръсна политика, а част от парите се изпират през БГ футбола.

Все пак, БФС извадиха нож на умрялото куче Верея, като ги извадиха от А група за уговаряне на мачове.... все едно някой има интерес да уговаря нещо с Верея, но нали са последната дупка на кавала.... Само че когато бащата на Галин Михайлов, собственика на Верея, беше сред спонсорите на старото ЦСКА и ще не ще даде 1-2 млн за реклама, тогава синът му Галично източи няколко милиона по програма Джесика, за да постори този коптор, в квартал Кольо Ганчев, наречен Трейс Арена, наследство за кравите в Стара Загора, защото до няколко години няма да има и помен от Верея.

Така върви спонсорството в бълграския футбол, с едната ръка даваш, с другата ти връщат. Въртят се едни пари, само келепир да има.

Можем да си пишем и говорим още много, но няма да променим нищо, не и по този начин. Всичко си оставя лаене сещу вятъра, никой нищо няма да докаже или покаже, защото никой няма интерес това да се случи.

peliforewer
Мнения: 9750
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот peliforewer » 15 май 2019 08:44

shoma написа:
peliforewer написа:На работа съм и ми е трудно да ти отговоря на всички въпроси, при удобен случай ще го направя, само ще ти кажа че за автомобилите си в голяма грешка, търга е правен доста преди търга за емблемата на ЦСКА, има документи, всичко е прозрачно,просто офертата на Ганчев е с много по евтина от другите. Изглеждаш ми разумен човек погледни в Интернет хронологията на двата търга и си отговори дали могат да имат допирни точки,жив и здрав.

Прав си, не съм силен с датите, но някак си съм бил в близост до поемни лица на общински поръчки и знам дори как се заявяват оферти за продажба на автомобили.

Преди да напиша следващите редове, обаче, трябва да се извиня за неточностите с цифрите към сделката на ГГ с МВР. Не са 100 млн, били са 29 млн без ДДС, но след това поръчката е разделена на продажба и последващо обслужване, та карйната цена за покупка на 290 джипа идва 11 млн лева без ДДС.

Едва ли покупката на една емблема за 8млн е била заложена в началото на обществената поръчка, но за да даде някой толкова ниска цена за 290 джипа+оборудване, то на него със сигурност му е обещано нещо повече, далеч отвъд обслужването на автомобилите, които е продал. Само за справка, най-близката оферта след тази е била 17 млн лв.
В последствие сделката, вероятно е минала по схемата "Ти ни даваш едни коли на склад, които няма къде да пласираш. Ние усвояваме отпуснати евро средства. От 11 млн, връщащ 6.5 млн без ддс в държавата, като купуваш една емблема, правиш си реклама, получаваш клуб, с които да продаваш играчи на по-висока цена, защото ЦСКА продава повече от Литекс, феновете са доволни, ЦСКА е спасен, а ти си благодетелят". Знам че звучи смешно и налудничево, но по сходен принцип се уговарят толкова много неща в тази държава, че просто ни е бедна фантазията.
В тази връзка, съвсем наскоро, Красен Креалев говореше пред медиите как е впрос на време базите на ЦСКА да се предосавят за 30 години на ГГ, който да изгради модерен стадион и прилежащи терени. Няма да ти обяснявам, как след време, за същият този проект ще се намерят държавни пари, както се намериха за стадиона на Ботев Пд и Георги Самуилов, нищо че предходният собственик, Цветан Василев фалира КТБ и завлече държавата и нас данъкоплатците с около 5млрд лева. Половин година преди да се обяви, че ще има държавни пари за стадиона Ботев, Георги Самуилов се рекламираше пред медиите, като месията, който ще налее в бездънната яма на Ботев. Оказа се, че всичко е добре сметнато, защото Георги Самуилов е строителен предприемач, та ми е интересно кой ли ще строи стадиона и кой ли ще спечели общесвената поръчка за това....предстои да разберем

Всичко е мръсна политика, а част от парите се изпират през БГ футбола.

Все пак, БФС извадиха нож на умрялото куче Верея, като ги извадиха от А група за уговаряне на мачове.... все едно някой има интерес да уговаря нещо с Верея, но нали са последната дупка на кавала.... Само че когато бащата на Галин Михайлов, собственика на Верея, беше сред спонсорите на старото ЦСКА и ще не ще даде 1-2 млн за реклама, тогава синът му Галично източи няколко милиона по програма Джесика, за да постори този коптор, в квартал Кольо Ганчев, наречен Трейс Арена, наследство за кравите в Стара Загора, защото до няколко години няма да има и помен от Верея.

Така върви спонсорството в бълграския футбол, с едната ръка даваш, с другата ти връщат. Въртят се едни пари, само келепир да има.

Можем да си пишем и говорим още много, но няма да променим нищо, не и по този начин. Всичко си оставя лаене сещу вятъра, никой нищо няма да докаже или покаже, защото никой няма интерес това да се случи.

Благодаря за допълнителната информация, така харесвам да се коментира аргументирано с факти и коректно.Сигурно си прав за доста неща, аз събирам информация основно от медиите и е възможно да бъркам понякога, но и никога не съм си позволявал простотии и обиди. А между другото след ЦСКА винаги съм симпатизирал на Берое, брат ми навремето учеше в Строителния техникум в Ст.Загора и ме е водил на мачове на Берое, гледал съм на живо Янчовски, Белчев, Петков, Олимпиев и други легенди на Ст.Загора, Жеков играеше вече в ЦСКА,в последствие работих 10 години като дистрибутор на голяма старозагорска фирма и често посещавах града и имам много приятели там,някои от сегашната агитка на Берое.Така че се чувствам много повече бероец отколкото такива екземпляри като бсз1916, мача в събота за съжаление няма да го гледам на стадиона, нека победи по добрият отбор.
Последна промяна от peliforewer на 15 май 2019 12:02, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот shoma » 15 май 2019 10:31

В Стара Загора е пълно с фенове на Берое, които симпатизират на ЦСКА, както и на Левски. Дълги години в Стара Загора нямаше футбол на най-високо равнище, което беше предпоставка една хора просто да си харесат други отбори, силните на деня. Отделно заради изхвърлянето на Берое по време на комунизма, много хора мразят Левски и идват на мачовете само, за да ги псуват. Други мразят ЦСКА, защото пак при този комунизъм всички добри играчи от Берое, Младенов, Жеков и пр, са били взимани по нареждане в ЦСКА. Времена и Нрави...

На времето, като бях студент, Левскари и ЦСКА-ри, като са ме питали на кой отбор си фен и като чуеха Берое, следваще въпроса "добре де, ама освен на Берое, на Левски или на ЦСКА" :) Сякаш човек трябва да избира между Левски или ЦСКА... Има различни хора, с различно ниво на обща култура, възприятие за света, разбиране за живота, фенове на различни отбори, но езика и начина им на изказ не ги прави по-малко или повече фенове. Всеки си носи своя отбор в сърцето, по един или друг начин, всеки иска да го види на най-високото възможно място, само че когато тези трофеи и класирания са самоцел, нещата се изкривяват и придобиват изрудски размери. Фенските пристрастия ескалират до боища между агитки, ранени полицаи, запалени седалки по стадионите... все неща, които са не малък фактор да има отлив на посещаемост.

Искам някой ден пак да се върне времето, в което хората са сядали един друг да гледат мач, нищо че единият е фен на Левски, а другият на ЦСКА, Берое или Ботев. Футболът трябва да е радост, а не избиване на комплекси и проява на насилие. Дано някой ден си променим манталитета и започнем да се радваме, а не да злобеем.

Който и да победи в следващият двубой ще е без особено значение, защото Лудогорец ще са шамиони, а Берое няма шанс за Евротурнирите. Дано е хубаво времето и повече хора да отидат на стадиона, че мач без публика е тъжна гледка, все едно си на погребение.

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот ti4a70 » 15 май 2019 12:26

За добро или зло този мач се оказва контролен и за двата отбора. Лудогорец си вземат домакинствата срещу Левски и Черно море и отварят шампанското. ЦСКА и Гриша Ганчев си блъскат главата от яд как така поне пет пъти пропуснаха да настигнат и минат делиорманските орли, Левски пак ще пеят рефрена "сами срещу всички", Берое остава за поредна година на стъпка то евро турнирите, Черно море с утехата, че направиха 5-6 силни срещи срещу лидерите, на само до там. Истинският победител тази години е пловдивския футбол! Искрено завиждам на феновете и на двата отбора - Ботев и Локо - за емоциите, които ги очакват.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот Вал » 15 май 2019 21:42

shoma написа:В Стара Загора е пълно с фенове на Берое, които симпатизират на ЦСКА, както и на Левски. Дълги години в Стара Загора нямаше футбол на най-високо равнище, което беше предпоставка една хора просто да си харесат други отбори, силните на деня. Отделно заради изхвърлянето на Берое по време на комунизма, много хора мразят Левски и идват на мачовете само, за да ги псуват. Други мразят ЦСКА, защото пак при този комунизъм всички добри играчи от Берое, Младенов, Жеков и пр, са били взимани по нареждане в ЦСКА. Времена и Нрави...

На времето, като бях студент, Левскари и ЦСКА-ри, като са ме питали на кой отбор си фен и като чуеха Берое, следваще въпроса "добре де, ама освен на Берое, на Левски или на ЦСКА" :) Сякаш човек трябва да избира между Левски или ЦСКА... Има различни хора, с различно ниво на обща култура, възприятие за света, разбиране за живота, фенове на различни отбори, но езика и начина им на изказ не ги прави по-малко или повече фенове. Всеки си носи своя отбор в сърцето, по един или друг начин, всеки иска да го види на най-високото възможно място, само че когато тези трофеи и класирания са самоцел, нещата се изкривяват и придобиват изрудски размери. Фенските пристрастия ескалират до боища между агитки, ранени полицаи, запалени седалки по стадионите... все неща, които са не малък фактор да има отлив на посещаемост.

Искам някой ден пак да се върне времето, в което хората са сядали един друг да гледат мач, нищо че единият е фен на Левски, а другият на ЦСКА, Берое или Ботев. Футболът трябва да е радост, а не избиване на комплекси и проява на насилие. Дано някой ден си променим манталитета и започнем да се радваме, а не да злобеем.

Който и да победи в следващият двубой ще е без особено значение, защото Лудогорец ще са шамиони, а Берое няма шанс за Евротурнирите. Дано е хубаво времето и повече хора да отидат на стадиона, че мач без публика е тъжна гледка, все едно си на погребение.


Да, всички са подкрепяни, но някои повече. Плейофите се оказаха излишни. Тогава защо клубовете да правят разходи. 1,2,3 се знае кои са. Може би едно жребийче за купата между останалите. Не знам но ако има някаква организация на професионалните клубове или трябва да излязат от БФС, или да станат аматьорски.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот sandi74 » 18 май 2019 20:51

В 15-тата минута 0:1.Преди това тирето изтърваха още 2 положения.Нашите дупедавци излезнаха с лакирани нокти,начервени устни,жартиери и кожени поли.Наколенките Ал Бънди Томаш ги е раздал още преди загрявката а кофата с вазелина е на тъч линията.ДА ЖИВЕЯТ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ :idea: :!: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Берое-ЦСКА-София-18 май от 20:30 часа

Мнениеот bilyaletdinov » 18 май 2019 21:50

Последните 9 мача срещу Тирейци сте вкарали 2 гола имате два равни.
А, едно време какви мачове правехте срещу Литекс...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта