Нова емблема на футболния съюз?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Mehomiec
Мнения: 3
Регистриран на: 02 мар 2010 15:09
Контакти:

Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот Mehomiec » 25 май 2010 00:00

По-рано днес имаше тема за екипировката на нашите, тя горе-долу е поносима, просто на пума това са и екипите, и възможностите в дизайна, но мисля, че е по-добре да се промени емблемата на БФС. Никаква идентичност-едвам забележим трибагреник, а в средата се мъдри топка, погледнете емблемите на другите страни, трите лъва при Англия, петела при Франция, дори елементарния трикольор при италианците...

paneti
Мнения: 15
Регистриран на: 17 авг 2008 20:48
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот paneti » 25 май 2010 00:14

Човекоооо! Герб трябва тук - до сърцето на всеки национален футболист. А не емблемата на БФС - отбора не е на БФС, а на Република България. Герб трябва да има и върху трибагреника. Най-малко за да може непросветените люде по света да не ни обръщат знамето, както при война. /Справка при кацането на Бойко Борисов в Италия./

gRAf_DRAGOla
Мнения: 100
Регистриран на: 25 май 2010 00:18
Skype: dragoooo93
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот gRAf_DRAGOla » 25 май 2010 00:25

Абсолютно съм ЗА нова емблема.....това си го мислех още на контролата с Белгия ;) Емблемата ни е твърде тривиална....при това с някаква стара топка :) А че герб е нужен в сърцето на всеки национален футболист спор няма :idea:

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот puhisamolevski » 25 май 2010 00:28

На емблемата нищо и няма, но съм на едно мнение с колегата - на сърцата на народните ни представители трябва да е герба на Република България (или поне стилизирано лъвче, примерно, на фона на знамето). Логото на БФС трябва да е отдясно. :!:

Честит празник, българи!
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149

Потребителски аватар
Kapetano
Мнения: 49
Регистриран на: 13 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот Kapetano » 25 май 2010 00:31

Сеньор Панети,
абсолютно сте прав!

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 25 май 2010 01:12

Нова емблема?Само гербът на България трябва да е на гърдите на футболистите.Никакви други знаци и емблеми.Колегата е прав националният отбор е на България а не на мафиотите от БФС.Другото което искам да споделя е,трябва да се смени и знамето на Република България.Новият трибагреник трябва да е с цветовете :бяло,зелено и синьо.Бялото,е мирът и демокрацията,зеленото е символ на нашите планини зелени а синьото да е морето което имаме.Има много държави които могат да имат такава богата природа като нашата,обширни планини зелени и голямо синьо море.Това за знамето е моя мечта и идея която просто споделям.
Комунизмът вече го няма,да изчистим всичко което ни напомня за него.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот kireto2 » 25 май 2010 01:17

IVAN.CIPRUS написа:Нова емблема?Само гербът на България трябва да е на гърдите на футболистите.Никакви други знаци и емблеми.Колегата е прав националният отбор е на България а не на мафиотите от БФС.Другото което искам да споделя е,трябва да се смени и знамето на Република България.Новият трибагреник трябва да е с цветовете :бяло,зелено и синьо.Бялото,е мирът и демокрацията,зеленото е символ на нашите планини зелени а синьото да е морето което имаме.Има много държави които могат да имат такава богата природа като нашата,обширни планини зелени и голямо синьо море.Това за знамето е моя мечта и идея която просто споделям.
Комунизмът вече го няма,да изчистим всичко което ни напомня за него.

И аз съм от Левски ама чак пък такава идея не ми беше хрумвала! :shock:

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот БАТТЯНА » 25 май 2010 02:11

IVAN.CIPRUS написа:Нова емблема?Само гербът на България трябва да е на гърдите на футболистите.Никакви други знаци и емблеми.Колегата е прав националният отбор е на България а не на мафиотите от БФС.Другото което искам да споделя е,трябва да се смени и знамето на Република България.Новият трибагреник трябва да е с цветовете :бяло,зелено и синьо.Бялото,е мирът и демокрацията,зеленото е символ на нашите планини зелени а синьото да е морето което имаме.Има много държави които могат да имат такава богата природа като нашата,обширни планини зелени и голямо синьо море.Това за знамето е моя мечта и идея която просто споделям.
Комунизмът вече го няма,да изчистим всичко което ни напомня за него.

да ама червеното което искаш да смениш със синьо е кръвта на умрелите партизани,така че няма начин ;)
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот Old_death » 25 май 2010 08:24

БАТТЯНА на 25 Май 2010 02:11

IVAN.CIPRUS написа:
Нова емблема?Само гербът на България трябва да е на гърдите на футболистите.Никакви други знаци и емблеми.Колегата е прав националният отбор е на България а не на мафиотите от БФС.Другото което искам да споделя е,трябва да се смени и знамето на Република България.Новият трибагреник трябва да е с цветовете :бяло,зелено и синьо.Бялото,е мирът и демокрацията,зеленото е символ на нашите планини зелени а синьото да е морето което имаме.Има много държави които могат да имат такава богата природа като нашата,обширни планини зелени и голямо синьо море.Това за знамето е моя мечта и идея която просто споделям.
Комунизмът вече го няма,да изчистим всичко което ни напомня за него.
да ама червеното което искаш да смениш със синьо е кръвта на умрелите партизани,така че няма начин

Скоро не съм чел по голяма тъпотия.Червеното в националния ни флаг символизира пролятата кръв за свободата на Родината.Това е кръвта на изкланите в Перущица и Батак,кръвта на загиналите по време на Балканската и Междусъюзническата война.Това къшче земя,което наричаме България е напоено с кръвта на българите.загинали в опазването на Родината си !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Нова емблема на футболния съюз?!

Мнениеот plovdivram » 25 май 2010 10:42

Аз също съм на мнение, че трябва да се промени тази емблема... и понеже не съм убеден, че е практика националният герб да се слага на фланелките, на който и да е национален отбор, аз мисля, че преди да се мисли за нова такава е добре да се помисли първо за СИМВОЛ!!!
Моето мнение е, че трябва да се помисли за нещо, което да е чисто българско и популярно като такова... и понеже няма как примерно да сложим бяло саламурено сирене или кисело мляко :mrgreen: ... то според мен като истински БГ символ може да вземем Българската роза.... и като добавим, че в нея все пак се съдържат два от основните цвята на знамето ни (червено и зелено) то нещата, като че ли се нареждат, т.като фона, на който ще бъде изобразена тя ще бъде бял... Като пример ще ви покажа как стоят нещата при английският национален отбор по ръгби, т.като си го представям горе-долу точно така... а прозвището ни трябва да се промени на "РОЗИТЕ", 'щото "лъвове" по света колкото искаш!!!

Изображение
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта