"С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

"С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот защо » 22 май 2010 18:58

Скандалното отлъчване на Иван Стоянов от националния отбор доведе до раздор в управата на футболния съюз. Вуйчото Йордан Лечков, който е и първи вицепрезидент на БФС, защити своя племенник и нападна селекционера Станимир Стоилов.

"Иван ми каза за решението си - заяви Лечков пред агенция "Блиц". - Той го таи от доста време, тъй като търка пейката вече 6 мача. Няма защо да си губи времето в националния отбор. Аз го подкрепям напълно, защото с този треньор и този отбор не ни чака нищо добро".

Отстраненият от поста кмет на Сливен Лечков за първи път атакува открито Стоилов. Лечков досега не пропускаше да нападне звездите на тима, в това число и Димитър Бербатов, който вече се оттегли.

"Не виждам какво лошо има в това. Футболът може без всеки, в това число и без Диего Марадона. В националния отбор всичко е наред", бе коментарът на Лечков по повод решението на Бербатов да се оттегли.

Очаквано на обратния полюс бе изказването на директора на националните отбори Наско Сираков: "Щом Стоянов е решил да си тръгва, няма да му се молим. Уважаваме решението му, както уважихме и това на Бербатов да не играе повече за националния отбор. Единствено треньорът решава кой ще играе и колко време. Не може всички да бъдат на терена през цялото време. На когото това не му изнася, може да не идва в националния".

Идентично изказване от Йоханесбург, където тимът ни пристигна за контрола с ЮАР, направи и самият Стоилов пред радио "Гонг": "Аз съм селекционер и аз преценявам кой и по колко време да играе. В контролата с Белгия исках основният състав да играе 75-80 минути. Нямам толкова време за експерименти преди мача с Англия на "Уембли".


segabg.com
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Dust
Мнения: 8444
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот Dust » 22 май 2010 19:02

Каза заместника на Борислав Михайлов, то ест следващия в ерархията на управление в българският футбол
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот delpi » 22 май 2010 19:05

Аз незнам как човек отстранен от длъжност кмет заради злоупотреби може да продължава да заема длъжност в БФС? По принцип престъпника или е престъпник или не в. Няма средно положение!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот metodito » 22 май 2010 19:07

Скандално изказване! Без думи.

да си губи времето в националния отбор

:shock:
Последна промяна от metodito на 22 май 2010 19:10, променено общо 1 път.

Трън
Мнения: 187
Регистриран на: 02 сеп 2008 11:27
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот Трън » 22 май 2010 19:08

Мине не мине и Лечков се изтърси нещо. Аз очаквах вече изказванията му да идват иззад решетките и да носят ехото на Сливенския затвор, а снимките му да са в раирани одежди.

Последния път след думите на Бербатов обясняваше как всичко видиш ли в Българския футбол е наред.....

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот ros » 22 май 2010 19:14

Когато упрекваше така наречените "коне, теглещи каляската" беше най-печения, а сега нещо... Това е още едно доказателство, че в БФС нещата са толкова прогнили, чак смърдят. Това дори при Батето го нямаше, т.е друг дума нямаше. Сега всеки се прави на шеф - един на БФС, втори на племеника си, трети казва "аз определям отбора", четвърти - "аз определям футболистите, т.е. мениджърите". Въобще весела дружинка. Преди всички знаеха за Сивия кярдинал - Вуцата. Ако някой ми каже името на сегашния секретар на БФС в близките 2 минути го поздравявам ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот анто маина » 22 май 2010 19:19

То ние го знаехме това ,ама вие от управата на БФС го назначихте ,гн. Лечков.

Трън
Мнения: 187
Регистриран на: 02 сеп 2008 11:27
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот Трън » 22 май 2010 19:19

Да дружинката е яко прогнила , че не действат като екип е ясно. Тук малко повече добиват смисъл думите на Бербатов, макар и да прозвучаха малко "надуто". Кой има достатъчно авторитет и популярност, за да бъде шеф на БФС - всичките бивши 4-ти в света не стават, добри футболисти но с малки изключения прогнили. Евентуално Балъков - но досега не е дал никакви индикации да му се занимава с тая тиня. Аз друг не виждам никой, кой Дражев ли :)

Потребителски аватар
MTK
Мнения: 110
Регистриран на: 12 мар 2010 10:41
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот MTK » 22 май 2010 19:23

Дано следващото интервю на този от Сливен да е например някъде от Ловеч или Белене. :lol: :lol: :lol:
НАСТАНЕ ДЕН, СЛЪНЦЕ ИЗГРЕЕ,
И СИНЬО ОБСИПЕ СВОДА НЕБЕСЕН

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: "С тоя треньор не ни чака нищо добро" - заяви Лечков

Мнениеот david_villa » 22 май 2010 19:24

Ако Боби Михайлов има мъжество, да го махне оттам, а ако не - групово да се изнасят.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта