Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
biser31
Мнения: 40
Регистриран на: 04 ное 2009 17:34
Skype: biser.milenov

Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот biser31 » 17 ное 2009 10:28

нали знаете няма невъзможни неща видяхте на какво ни направи Кипър :lol: то от тоя отбор полза няма по добре да се закриват и това е !

BluMana
Мнения: 108
Регистриран на: 21 сеп 2009 14:15
Skype: don_perucci
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот BluMana » 17 ное 2009 10:37

Малта 10:0 България

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот Sagittarius » 17 ное 2009 10:38

Вече се притеснявам от всякакви съперници-Фарьорски о-ви,Коморски о-ви,Папуа Нова Гвинея и прочее.Всеки от тях е крайно опасен за жалкото отборче на Смърдьо.Особено пък Малта,млекарите,продавачите на сувенири,магазинерите и полицаите вече веднъж ни резилиха с онова 1:1 от ерата "Стоичков",помним,че мачът беше такъв,че малтийците буквално изтърваха 1000% положения в края...най-вече,защото очевидно тренировките при тях са ако ги пуснат от работа,ако са свободни...но аз лично съм притеснен,че този пък може и да се стигне до поражение и да нямаме оня късмет да се измъкнем по терлички с 1:1,Жоро Илиев не е викнат да вкара гол :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Nikolai_1912
Мнения: 90
Регистриран на: 06 ное 2009 15:46
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот Nikolai_1912 » 17 ное 2009 10:46

За мен това е срам, пълен срам с нас, АЗ ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ, ЗА МЕН БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО ... НО С ХОРА КАТО МЪДИ И ПЕРУКАТА И СИРАКОВ, СМЕ ЗА НИКЪДЕ!!! :!:

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот hetfield » 17 ное 2009 10:52

Резилът ще е че Мъри ще се помисли за треньор след победата и ще почне " ето играем по-добре,започнахме да вкарваме,защитата заигра...."

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 17 ное 2009 10:52

То самия факт ,че ще играем контрола с Малта си е резил.Нали тези контроли са за обиграване на състава,а нашите така се обиграват сякаш в следващите квалификации ще се борим за предпоследно място.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот maldin1 » 17 ное 2009 10:57

Не сега ще ги бием трудно ,но ще бием.Еврофутбол пише :
Еврофутбол: България е фаворит срещу Малта
Някъде по средата на следващите квалификации очаквам заглавие като :
Еврофутбол: Малта е фаворит срещу България
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот veseo » 17 ное 2009 11:03

Nikolai_1912 написа:За мен това е срам, пълен срам с нас, АЗ ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ, ЗА МЕН БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО ... НО С ХОРА КАТО МЪДИ И ПЕРУКАТА И СИРАКОВ, СМЕ ЗА НИКЪДЕ!!! :!:


Бе то за всички вас "БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО", ама "другите да плюя, първа радост е за мене". Сигурен съм и Стоичков си наричал Кюрда, Мъри е Мъди, Пенев сигурно е бил "изкуфелия старец". Не заслужавате/ме силен национал, поне докато манталитета ни е повече да оплюем другите, отколкото всички да се радваме.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот metodito » 17 ное 2009 11:11

veseo написа:Бе то за всички вас "БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО", ама "другите да плюя, първа радост е за мене". Сигурен съм и Стоичков си наричал Кюрда, Мъри е Мъди, Пенев сигурно е бил "изкуфелия старец". Не заслужавате/ме силен национал, поне докато манталитета ни е повече да оплюем другите, отколкото всички да се радваме.

Пич, ти усещаш ли се, че плюеш?
По темата: ако не бием, значи футболистите искат смяна на Мъри. Това ми е мнението.

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Ще станем ли за резил и срещу Малта ??

Мнениеот veseo » 17 ное 2009 11:14

Плюя, ама поне не създавам напрежение в национала с тва плюене. Полудявам от тоя манталитет, след всяка издънка искаме оставки и правим ад живота/работата на селекционера, докато не го изгонят (обикновено още 1 квалификации, в които вместо да се подкрепи и да се надяваме на нещо, ние се надяваме да се издъни за да кажем "ВИДЯХТЕ ЛИ ЧЕ <треньора> НЕ СТРУВА!!!"). И идва следващия, първа издънка и айде още 1 квалификации на омраза, псувни, слюнки, докато не изгонят и него. И така до безкрай, световно или европейско ще видим през крив макарон, ама си го и заслужаваме.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта