Лига на нациите на УЕФА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3546
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот rebelheartous » 03 сеп 2020 23:00

Голям пас на Тошко.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6863
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот veni__85 » 03 сеп 2020 23:41

3 около онзи и никой на скочи за тази топка...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот ImmortaL_1000 » 04 сеп 2020 00:00

Много смешен гол накрая за изравняване. Но това е футболът всичко е възможно. Както и днес България да не падне. :lol:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот dreben23 » 04 сеп 2020 00:20

Аз реших за себе си. Спирам да гледам продажници във футбола! :lol:

Време е да отправя ултиматум: Всеки любим отбор, който продаде мач, го зарязвам! Трийсет години мисля, че им стигаха да гледам църно тото! Глейте ся как от много любимци ще остана без никой, щото всеки ще легне! :lol:

На букитата им казвам така: Уредите ли пак мач, зарязвам отбори. Всеки един без изключение!

От националните отбори оставам с Италия и Аржентина. Българите са продажници и отпадат! :mrgreen: :mrgreen:

Аз целия си живот да гледам тез театри нема да стане. Не съм поддръжник на театъра и не ходя и на театри. Избрах си футбола, защото бе мъжки спорт. :lol:

За да гледам българските национали отново, искам да ги смените всичките. Никога не си променям решенията, с един фен сте по-малко. Докато не ги изгоните. 8-)

Не ме интересуват повече продажници и постепенно като зарежа всичките си отбори, на ви фенче, на ви и прогнози и бум буми и всичко. На шест годинки почнах да гледам футбол, изкоренявайте тотото или да спирам. И без това никой не го и гледа вечи. Изгубете си и единственият сериозен фен! :mrgreen: :)

Повече никакво лягане на лошите! Искам да знам какви са реалните измерения на отборите си като класа. Щото както те са легали, така и на тех. И всичко си е театър било. Не ви ли е срам малко бе, карате футболни фенове да ходят на театър! :lol:

Нови 22 ма като видя, отново съм ще подкрепям отбора! С всички отбори ше направя така, продадат ли се и ще искам нови 22-ма. Продажниците мамини сладки си богатеят, а феновете ке полудеят. Ами приятно гледане ви желая. Приятно късане и друг път на нервна система, бивши колеги и колежки. Никога няма да видите голям футбол, а и да идете там, ще ви пълнят кошниците!

[offtopic]Като ми паднат отборите до нола, спирам диемите и макс спорта.[/offtopic]

Ако продължите и с другите ми отбори, ще ги сменям с други, така ще правя и то се чудя дали няма да е по-интересно като ставам фен на "вечния му съперник", ооо, това ще е мега яко наказание! Най-добре е да станем фурнаджийска лопатка. Тогава нека им е готино на всички. Като ще се гледат театри, да взема сам да си ги режисирам поне, що друг да ми е режисьорът? Мога и сам!

[offtopic]Първа промяна- избирам да стана фен на Локо пд, вместо на националния отбор![/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21571
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот metodito » 04 сеп 2020 01:20

dreben23 написа:Аз реших за себе си. Спирам да гледам продажници във футбола! :lol:

Време е да отправя ултиматум: Всеки любим отбор, който продаде мач, го зарязвам! Трийсет години мисля, че им стигаха да гледам църно тото! Глейте ся как от много любимци ще остана без никой, щото всеки ще легне! :lol:

На букитата им казвам така: Уредите ли пак мач, зарязвам отбори. Всеки един без изключение!

От националните отбори оставам с Италия и Аржентина. Българите са продажници и отпадат! :mrgreen: :mrgreen:

Аз целия си живот да гледам тез театри нема да стане. Не съм поддръжник на театъра и не ходя и на театри. Избрах си футбола, защото бе мъжки спорт. :lol:

За да гледам българските национали отново, искам да ги смените всичките. Никога не си променям решенията, с един фен сте по-малко. Докато не ги изгоните. 8-)

Не ме интересуват повече продажници и постепенно като зарежа всичките си отбори, на ви фенче, на ви и прогнози и бум буми и всичко. На шест годинки почнах да гледам футбол, изкоренявайте тотото или да спирам. И без това никой не го и гледа вечи. Изгубете си и единственият сериозен фен! :mrgreen: :)

Повече никакво лягане на лошите! Искам да знам какви са реалните измерения на отборите си като класа. Щото както те са легали, така и на тех. И всичко си е театър било. Не ви ли е срам малко бе, карате футболни фенове да ходят на театър! :lol:

Нови 22 ма като видя, отново съм ще подкрепям отбора! С всички отбори ше направя така, продадат ли се и ще искам нови 22-ма. Продажниците мамини сладки си богатеят, а феновете ке полудеят. Ами приятно гледане ви желая. Приятно късане и друг път на нервна система, бивши колеги и колежки. Никога няма да видите голям футбол, а и да идете там, ще ви пълнят кошниците!

[offtopic]Като ми паднат отборите до нола, спирам диемите и макс спорта.[/offtopic]

Ако продължите и с другите ми отбори, ще ги сменям с други, така ще правя и то се чудя дали няма да е по-интересно като ставам фен на "вечния му съперник", ооо, това ще е мега яко наказание! Най-добре е да станем фурнаджийска лопатка. Тогава нека им е готино на всички. Като ще се гледат театри, да взема сам да си ги режисирам поне, що друг да ми е режисьорът? Мога и сам!

[offtopic]Първа промяна- избирам да стана фен на Локо пд, вместо на националния отбор![/offtopic]


Брат, целият турнир "Лига на нациите" е създаден с тая цел.
Само виж резултатите от снощи. :lol:
А резултатите ни с Швеция и Холандия помниш ли?

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот vratar4eto » 04 сеп 2020 09:27

Краев и Неделев играха, колкото могат (не е световно ниво, но все пак), другите не знам могат ли въобще да играят...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот W84me » 04 сеп 2020 09:59

Да се върнеш в защита и да посрещаш центрирания срещу Ирландия... Гола го пиша на Страхил Попов, дето рита топката в гърба на ирландеца. Иначе Гълъбов и Криси Димитров са ясни - объркали спорта.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

stanleys
Мнения: 492
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот stanleys » 04 сеп 2020 10:25

Не беше някакъв страхотен мач, но не играха лошо, стараеха се и заслужаваха победата, но уви :( Като цяло правилна тактика от страна на треньора, съобразена с нашите възможности и по-дисциплинирана игра от друг път

Иначе според мен Галин Иванов си беше за смяна, не ми хареса и това че Краев след гола почна да пести усилия, да не се бори за топката (по едно време Дерменджиев изнервен му извика "Скачай бе ей!" . А Кристиан Димитров трябва да му се направи забележка по-бързо да борави с топката, освен грубата грешка първото полувреме, му пресякоха още 2 паса след това при разиграване и можеше да стане опасно.
И най-важното да се види къде е била грешката при гола - как е трябвало да се подредят, кой си изтървал човека, в такива ситуации дали не трябва човек на голлинията да се поставя, вратарят дали е можел по-добре да се намеси.
Засега съм умерен оптимист, да ги видим срещу Уелс сега, и след това идват мачовете на истината (дано да са два и победни)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот doktora25 » 04 сеп 2020 11:13

Очаквах повече от ирландците и по-малко от нашите, така че по-скоро не съм недоволен. Галин Иванов не ми харесва в националния. На тази позиция трябват млади, бързи, нахъсани играчи или със завидни голмайсторски качества, или пък с лидерски такива. Той не притежава нито едно от посочените, макар и за А група да върши добра работа.

Интересуваше ме и Мюлер дали ще бъде повикан, ама това явно ще стане ясно другия месец. Сега сигурно купонясва на някой екзотичен остров съвсем заслужено.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лига на нациите на УЕФА

Мнениеот Vladislav » 04 сеп 2020 11:35

Най- хубавото нещо от мача бяха екипите на нашите.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта