ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово /10.06/ 21:45

Мнениеот TristaNNN » 11 юни 2019 11:43

stoli4ani написа:България - Косово 1
Чехия - Черна Гора 1
Полша-Израел гол/гол
Испания-Швеция гол/гол
Дания - грузия над 2.5

Айде пробвайте се

Пуууу, деева, за малко. :(
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TITO
Мнения: 21
Регистриран на: 12 май 2013 14:36
Skype: − − • − − − • − − • •
Местоположение: natus in civitate Augusta Traianesie
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот TITO » 11 юни 2019 11:51

Докато, в ДЮШ се пренебрегват талантливите деца, за сметка на нереализираните амбиции на някои богати родители и техните чеда (и) връзкари, резултатите ще са такива на клубно и национално ниво.Това е лично наблюдение. После идват мениджърите и техните интереси за налагане и продаване на някои играч и.... всичко се е омазва тотално !

Bikel
Мнения: 14
Регистриран на: 06 май 2019 13:30

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот Bikel » 11 юни 2019 11:59

Нещата въобще не опират до футбол, въпреки че темата е такава. Както някой бе написал по-рано притежаваме сериозни проблеми като нация и народ, откъдето започва всичко. Масово младите не са възпитани и не притежават нужния морал да бъдат личности, а са едни страхливи пyтки с патки, част от едно западнало общество, общество на тарикатите, на връзкарите, на далавераджийте и мутрите. Защо да уча, като ще излезе някоя далавера и ще изкарам повече, защо нашите деца са само тялом в училище, защо никой не носи отговорност за това, защо никой не носи отговорност, че вместо да си води записки по литература е някъде в двора и ръга с нож друго дете. Защо никога няма никой отговорен за редицата проблеми на ниско и високо ниво. Защо никога никой не е виновен и винаги някой не е знаел. Докога ще бягаме като мишки от заобикалящите ни пероблеми. Кога мъжете наистина ще бъдат мъже, а не когато са на групи по 5 човека. Докога ще замитаме проблемите под килима и ще се правим, че нищо не се е случило, за да не обидим някой наш човек. Докога всички ще са хора на други, докога ако нямаш връзки ще си никой и ще те е страх да бъдеш човек. Затова хора, или бъдете мъже, или не се показвайте в обществото. От повече пyтки тая страна няма нужда.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот vg_vasilev » 11 юни 2019 12:00

TITO написа:Докато, в ДЮШ се пренебрегват талантливите деца, за сметка на нереализираните амбиции на някои богати родители и техните чеда (и) връзкари, резултатите ще са такива на клубно и национално ниво.Това е лично наблюдение. После идват мениджърите и техните интереси за налагане и продаване на някои играч и.... всичко се е омазва тотално !


Справка - Никиту Михайлов - 6 мача пролетта за Левски и 2 мача за националния.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот insaneboy1 » 11 юни 2019 12:01

Bikel написа:Нещата въобще не опират до футбол, въпреки че темата е такава. Както някой бе написал по-рано притежаваме сериозни проблеми като нация и народ, откъдето започва всичко. Масово младите не са възпитани и не притежават нужния морал да бъдат личности, а са едни страхливи пyтки с патки, част от едно западнало общество, общество на тарикатите, на връзкарите, на далавераджийте и мутрите. Защо да уча, като ще излезе някоя далавера и ще изкарам повече, защо нашите деца са само тялом в училище, защо никой не носи отговорност за това, защо никой не носи отговорност, че вместо да си води записки по литература е някъде в двора и ръга с нож друго дете. Защо никога няма никой отговорен за редицата проблеми на ниско и високо ниво. Защо никога никой не е виновен и винаги някой не е знаел. Докога ще бягаме като мишки от заобикалящите ни пероблеми. Кога мъжете наистина ще бъдат мъже, а не когато са на групи по 5 човека. Докога ще замитаме проблемите под килима и ще се правим, че нищо не се е случило, за да не обидим някой наш човек. Докога всички ще са хора на други, докога ако нямаш връзки ще си никой и ще те е страх да бъдеш човек. Затова хора, или бъдете мъже, или не се показвайте в обществото. От повече пyтки тая страна няма нужда.

По-точно мнение от това няма. :!:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот Bernaleo » 11 юни 2019 12:32

Според мен Балъков няма вина.Националния селекционери са просто пионки който правят 2 тренировки преди официалните мачове и нареждат състава.Големите виновници са клубните отбори(целия екип до президентите),а и разбира се самите футболисти ...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20359
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот Drunken_Master » 11 юни 2019 12:36

Първият вицепрезидент на БФС и отговорник за националните отбори Йордан Лечков даде обширно интервю след края на мача между България и Косово (2:3) от европейските квалификации. Той призна, че нивото на футбола в страната е ниско и това е една от причините за това поражение. В същото време обаче той смята, че БФС не носи отговорност за лошото състояние на националния отбор и не разбира защо му се задават подобни въпроси.

“Не знам кой какво е коментирал. Добре, че сте направили статистика на ударите. Футболът се играе на голове. Мисля, че днес трябва да бъдем по-мъдри и да не нападаме, защото успехът има много бащи, а неуспехът една майка. Не искам да сравнявам нашето поколение, защото това е лоша услуга за българсикя футбол. Виждате реалността каква е. От отбора на Косово колко от титулярите играят в чужбина, играят всеки мач, всеки ден тренират? Мисля, че по-добре от мен знаете тези неща и ние трябва да бъдем реалисти. Аз не търся вина в никого. Утрото е по-мъдро от вечерта, затова не искам да правя големи заключения. Това е реалността, какво значи да се примиряваме? Вече десет години говоря едно и също. Отново заставам пред вас, това не е геройство. Трябва да си видим вътрешното първенство, кой къде играе, какво правим. Всеки има мнение, дърпате ме за езика. Всички знаем каква е реалността. Футболът е такава игра, при 2:1 се радвахме всички. Ако играеш всяка сряда и събота, бориш се за Шампионска лига, за Лига Европа, за купата на страната, тогава ще изглеждаме по-добре. Нашето поколение всички играехме в чужбина. И тогава бяхме малка страна. Сега още по-малка страна от нас игра по-добрият футбол и заслужено спечели. Това е реалността”, заяви Лечков.

“Футболът е едно социално добро или зло. Когато тръгнем да критикуваме, трябва да е основателно и да посочваме нещата, които така или иначе се виждат. На футболния съюз ролята ние си я знаем. Не виждам какви заблежки може да имате към нас. Ако вие имахте забележки, щяхте да ни ги посочите. В едно семейство, ако няма компромиси и правилно насочване, няма как да се случват нещата. Трябва да бъдем по-разумни. Аз днес съм приятно изненадан от публиката. Може да бяха малко, но подкрепяха. Какви забележки имате към ръководството? Българския футбол не зависи само от ръководството на футболния съюз. Това са футболни клубове, вътрешно първенство, не искам да се повтарям. Това не е роля на футболния съюз да изкарва футболисти. Това е ежедневна работа на клубовете, те са частни. Имам син, който и той не иска да спортува. Тези хора, които косовари се водят, са родени в Германия, в Швеция. Днес ни вкара гол вторият най-добър голмайстор в Турция”, каза още босът.

“Същите тези момчета в нашия отбор биха Холандия и Швеция. Хванете и ме разпънете. Каква вина имаме ние? През цялото време говоря, че трябва да бъдем обективно критични. Имаме нов треньор, утре ще се съберем да обсъдим как ги вижда той нещата. В крайна сметка затова сме го назначили. Притеснява ме, че можем да зачеркнем поредното голямо име в родния футбол. Това е ежедневна работа, като един бизнес. Една Черна гора, не са никак лош отбор и те. Това е действителността, трябва още работа. Лидер се става на терена, не пред микрофони. Нека говорим реални неща. Футболният съюз е регулатор. Ако на някой нещо не му е ясно, трябва да седнем на една маса пред вашите камери, за да обясним за какво става въпрос. Не чух нито един въпрос защо левият бек не може да я спре или десният бек не може да я спре. Чисто футболно никой нищо не говори. Аз съм човек, който разбира от футбол. По наше време така се базираха нещата. Трети въпрос получавам за футболния съюз. Нашето поколение отдавна не сме футболисти. Всички заедно трябва да свършим работа. Да не изпадам в подробности. Аз се появих да събирам гилзите пред вас. Не съм се скрил. Няма как да се получи, ако не се промени целият тренировъчен процес”, каза още Лечков.

“11 юни ли е вече? Вече започнахме да говорим за смяна на треньорите. Досега БФС е дал възможност на всеки един треньор и всеки, който си тръгне от националния отбор, се изкачва с едно стъпало нагоре. За всеки един футболист и треньор, националният отбор е тармплин. Даже днес за пръв път си позволих да вляза в съблекалнята на полувремето. Писна ми аз да нося само негативи. Никой не сме карали на сила да идва или да си тръгва. Дали сме възможност на всеки да развие философията си, да си вика футболистите. Как мога да говоря от името на футболистите. Към днешна дата е трудно да се съберем с отобрите. В Косово, които ни надиграха категорично, тяхната федерация не е седнала да казва как да играят. Аз съм тръгнал от Сливен и знам колко съм се борил да стигна до националния отбор. Знам каква тежест има това нещо. Ако човек не го осъзнава, не е проблемът в това”, завърши сливналията.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот atanas7510 » 11 юни 2019 12:44

Вчера Косово ми изглеждаха, като Барселона, а ние на Верея. Така не са ни мачкали от години.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9365
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот bubka » 11 юни 2019 13:12

Съвсен сериозно не виждам как ще вземем поне точка до края :lol: , имаме гостуване на Англия, гостуване на Черна гора, домакинство на Англия и евентуално последния мач домакинство на Чехия да измъкнем точка :lol: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9365
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕК 2020 : България - Косово - 2:3 FT

Мнениеот bubka » 11 юни 2019 13:19

zabravime написа:
galin56 написа:
zabravime написа:Колко англичанина имат челси в отбора си.? А колко от тях са титуляри?
чакам отговори

И какво е общото с темата :) :)

общото ми драги смехурко е че постоянно се втълпява че в Българската А група нямало вече Българчета всичко било чужденци

В челси почти няма англичани но националния им е ОК


[offtopic]Националът на Англия тръгна нагоре, откакто Лестър стана шампион с доста английски играчи, а и в отборите от топ 4 почнаха да се появяват по някой друг англичанин, като Стърлинг например, така че има значение.[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта