WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот XARHTNA » 22 мар 2017 04:24

Гледам, хората са разделени на два полюса...Едните казват: България над всичко, какъвто и да е състава - мачкаме! Другите са футболните реалисти, които казват: Тия имат класа, Робен, Мробен, ако играят на макс ни убиват 0-3 на полувреме...За мен са прави и едните и другите...Интересува ме Истината..Мачът се играе на терена. Ние (с какъвто и да е състав и колкото и публика да има) в конкретния мач имаме своите шансове! Ние сме здрава нация, особено когато сме по-слаби на хартия! Много хейт срещу нашите футболисти, който не заслужават! Те са това, което са и мисля, че се РАЗДАВАТ за БЪЛГАРИЯ. Тактически (най-вече) и физически (също толкова) изоставаме във футболно отношение! А това се наваксва с добра тактика...

P.S Каквото и да говорим ще викаме за нашите! Имаме какво да предожим и съставът ни е окей! Живко Миланов трябваше да е там със сигурност, но явно има причини...С тези вратари също изглежда много зле и най-вероянтно Ники Михайлов ще пази. Не е съвсем да няма качества, а и има Холандски опит ;) Затова селекционерът е селекционер и дано си е свършил добре работата за конкретния мач :) 8-)

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот k_oleto » 22 мар 2017 09:08

Незнам.........Петьо не е викнал нито една от големите ни звезди:

Няма го Император Божигол ! След като се скъса да вкарва на.........ЦЕЦА, сега почна да ги шамари и в Китай...Очаквам и следя с нетърпение следващият хит за малките жълти котенца !
Няма ги и Миневи ? Що тъй ? То при това положение ако някой незнае какво да я прави топката - дали ще я ритне към вратата ?
Няма го и Рангелов. Това момче има повече голове (общо 3) за националния, колкото последните два сезона в Турция. Такава голова машина, пък не е повикан - срамота !
И най-вече: Защо подяволите не са извикани: Марселиньо; Вандерсон; Кафу и другите трима бразилци с БГ паспорт ! Ако така продължават нещата Домус бей ще закупи правата за мачовете на националите и ще сложи чичи Гошо за тренер. На нищо не прилича това. 12-15 мил. евро се търсят за Кафу, пък пича да не е извикан даже в разширеният състав.

Ей затова нема да има публичка. Аз ако не видя някоя балтия или плюмка на Минев/ви на какъв мач съм отишъл.

Надявам се Г. Терзиев наприер да измие срама. Убав автгол си вкара последния път, когато игра. Толкова беше добър онзи шут, че гледах момента няколко пъти, докато видя как точно я наши тая топка. Пък и отпочинал. Дет се вика - има няма от онзи мач не е играл (никъде), тъй че........заредил е батериите и чакаме........

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот hydetoshi » 22 мар 2017 09:15

Стадиона сигурно пак ще е празен. Смятам,че е време да се спре да се играе на Васил Левски. Както го правят Италия и Германия-всеки мач на различен стадион в различен град. Примерно Ст.Загора,Бургас,Ловеч.. Със сигурност ще се съберат повече хора да посъживят атмосферата. Иначе на празните трибуни полуумрелите футболисти съвсем увесват носове.
P.S. Не живея в София и няма да бия път за полуумрели футболисти. Но ако са в моя град или някъде наблизо бих се прежалил. Тъпите ръководители не е зле да се замислят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот tornadooo » 22 мар 2017 14:24

Дано всички "патриоти" са доволни. "Турците" Стоянов и Дяков няма да играят. Единия контузен от велико дерби с Горна Оряховица, дето са само "българи", сега на лагера и другия. Аз ако съм шеф в Лудогорец изобщо не бих ги пускал за такива мачове. 0-4 за холандия, мисля да заложа на 3,5 гола.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот PFC Litex » 22 мар 2017 15:13

Георги Миланов също е аут за мача.
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот Red_Neck » 22 мар 2017 15:18

tornadooo написа:Дано всички "патриоти" са доволни. "Турците" Стоянов и Дяков няма да играят. Единия контузен от велико дерби с Горна Оряховица, дето са само "българи", сега на лагера и другия. Аз ако съм шеф в Лудогорец изобщо не бих ги пускал за такива мачове. 0-4 за холандия, мисля да заложа на 3,5 гола.

Колега, кой беше Стоянов?
Онова пълничкото шебече, дето запушва дренажа пред вратата ли?
.... него ли че спираш за националния?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот tornadooo » 22 мар 2017 15:41

Red_Neck написа:
tornadooo написа:Дано всички "патриоти" са доволни. "Турците" Стоянов и Дяков няма да играят. Единия контузен от велико дерби с Горна Оряховица, дето са само "българи", сега на лагера и другия. Аз ако съм шеф в Лудогорец изобщо не бих ги пускал за такива мачове. 0-4 за холандия, мисля да заложа на 3,5 гола.

Колега, кой беше Стоянов?
Онова пълничкото шебече, дето запушва дренажа пред вратата ли?
.... него ли че спираш за националния?

Колега ако не беше пълничкото шебече, последните 3 мача не 10 ами 30 гола щяхме да допуснем, ама няма какво да говорим, сега като го няма пълничкото да видиш какво се казва двуцифрен резултат. Пуснете перучко, там е истината, или некоординирания комар Китанов пак казвам над 3,5 ще заложа.

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот james » 22 мар 2017 17:46

Петьо е избрал ,напрактика , най-добрият възможен състав ... в това е Трагедията.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот South_Park » 22 мар 2017 19:07

Тея нормални ли са 30 лева за билет за сектор А и В ( не броя по-евтините, тъй като там не се вижда нищо).
Ай сиктир, за 30 лева може да заложите в бет365 на мача и да го следите на развитие с чаша ракийка в ръка и няма да слушате крещящи и псуващи зомбита около вас, както и кореняк софиянци от Мало Бучино 8-)
Реалната цена е всичко на 50% по-евтино
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот MoNteSo » 22 мар 2017 21:54

South_Park написа:Тея нормални ли са 30 лева за билет за сектор А и В ( не броя по-евтините, тъй като там не се вижда нищо).
Ай сиктир, за 30 лева може да заложите в бет365 на мача и да го следите на развитие с чаша ракийка в ръка и няма да слушате крещящи и псуващи зомбита около вас, както и кореняк софиянци от Мало Бучино 8-)
Реалната цена е всичко на 50% по-евтино


Дай му на Бай Ганьо телевизор, ракия и залози!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта