На кого е националния отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот hristo1306 » 29 мар 2015 22:28

hristo1306 написа:Как на кого ???? На ТАТЕ бе глупаци !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ето и % :
52 % ТАТИ
25 % аз - Алисин
15 % зетя Миланов
8 % останаха за баджанака
останалите ги подарих на заблудените фенове, нека да има и за тях нещо ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22981
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот NOMER14 » 29 мар 2015 22:30

След американското поколение и изгонването на чичо Митко отборът е на футболните мениджъри. Резултатите (липсата на резултати) са налице.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот Балкански Орел » 29 мар 2015 22:35

Кажете ми една спортна медия която каза истината такава каквато е.
Перуките вън и голямата и малката, а това за корнера наистина беше много комчно как щеше да си я вкара, жалко че не го направи и да ни се махне от главите.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот visentii » 29 мар 2015 22:45

NOMER14 написа:След американското поколение и изгонването на чичо Митко отборът е на футболните мениджъри. Резултатите (липсата на резултати) са налице.

Аз съм човек реалист, пределно ми е ясно че има мениджърски интереси...Само дето ги има навсякъде, това не е български патент.
В една Румъния нима ги няма - ама са на първо място в групата...В Реал Мадрид постоянно има президентски интереси, медийни интереси и какви ли не други, но това не е съпътствано с провали...Защо само ние се излагаме?

uppercut
Мнения: 422
Регистриран на: 04 яну 2012 13:29
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот uppercut » 29 мар 2015 23:18

Собственици са перуката и няколко мениджъра .Поредната подигравка с феновете както политиците предават собствения си народ.
BULTRA-100 написа : Твърдо зад Н.Бареков който обича Ботев трябва да го подкрепи !
forever1912 написа : Vsi4ki vzimat pari, nqma mqsto za ugrizeniq.
Лудата банда написа : И помнете - Ботев шампион = Бареков ББЦ номер 28

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот ros » 29 мар 2015 23:26

Лично на мен ми дойдоха в повече коментарите преди мача за "съжителството" на Ники и Валери. Като че ли това е най-важната новина. Само дето не казаха дали не са си сложили по една ... докато спяха заедно, след като си сменяха жените и очевидно не им се получи особено. И тъкмо си викам "ето поне заиграха малко" и се загледах вторачено в снимката при излизането на двата отбора с дечицата. Ако не сте забелязали, малчуганът пред Ники е ... Валери... младши. Незнам детето как се обръща към него... с бате Ники ли, с тате Ники ли, с чичо Ники ли, ама хептен сме го обърнали на латиносериал, в който режисьор е Перуката и всякакви близкородствени и дълечнородствени кръстосвания са позволени, дори толерирани. Та дори в "Дързост и красота" има повече последователност.

И сега на въпроса - незнам на кой точно е този национален отбор, но когато футболът в него надмогне чалгата може и да го припозная и за мой
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот Levskifan1914 » 29 мар 2015 23:29

По пътя на логиката щом държавата не е на народа, нормално е и националния да е при същите мърши. Любо каза, че напуска защото са искали да му се мешат в работата. Снощи видяхме до какво водят послушниците като Петев. Мамин Ники подари точката на жабарите с неадекватни намеси сякаш нарочно.
Изображение

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот Levskifan1914 » 29 мар 2015 23:32

ros написа:Лично на мен ми дойдоха в повече коментарите преди мача за "съжителството" на Ники и Валери. Като че ли това е най-важната новина. Само дето не казаха дали не са си сложили по една ... докато спяха заедно,



Ами така е облъчват хората с клюки и глупости и накрая вместо да знаеш важни и полезни работи знаеш кой си е сложил силикон и с кой е изневерил служейки ти за пример. Не ти пука ама са ти напълнили главата с помия и чалга. Но занапред все ще е така защото ДПС изкупиха медиите за да ни моделират обществото. Няма връщане брато. Тук говорим за отмъщение насочено към държаните 500 години в робство решили да правят възродителен процес над господарите. Ама и нашите овце са податливи вече почти всяка кифла слуша турски чалга ритми и наизустява текстове за изневяра и лесна любов поднесени им от курви. Музиката и информацията са най-основния възпитател и те го знаят.
Изображение

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот visentii » 29 мар 2015 23:44

veni__85 написа:Дневникът на Малката Перука

http://brato.bg/30059-%D0%B4%D0%BD%D0%B ... %BA%D0%B0/

Потребителски аватар
karager
Мнения: 338
Регистриран на: 29 мар 2015 17:01
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот karager » 29 мар 2015 23:53

Към този момент г-н собственика на Разград коли и беси там.
YNWA


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта