EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот draki75 » 29 мар 2015 10:32

Дяков винаги е с картон от съблекалнята, късмет, че не го изгониха вчера.
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот gzagorov » 29 мар 2015 10:47

Много са си добри нашите, бе, 67 минути водеха не на кой да е, а на Италия. Преди няколко месеца, пък водиха 43 минути не на кой да е, а на Малта. Малшанс, добра игра, нов импулс, продължаваме да мечтаем, аху-иху... и след няколко месеца пак тиху-тиху.
Ами така е, с толкова дискриминационни регламенти. Чакаме кога най-после ще направят да се класират първите 5 отбора от групата.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Черният козел » 29 мар 2015 10:51

draki75 написа:Дяков винаги е с картон от съблекалнята, късмет, че не го изгониха вчера.

E,смее ли да го изгони,току виж го наплюл :lol: Майтапа настрана но добре игра момчето,единствената му грешка беше,че изпусна Едер но не е машина ! Машината е Г.Миланов,браво на туй момче ;) Да имахме 11-сет Милановци мачкахме наред ;)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9392
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот bubka » 29 мар 2015 10:52

volf написа:
diplomat написа:Дяков трябваше да играе за себе си и Гаджев, нормално да изнемогва. Володя, освен сбутването с рефера, просто изгледа мача на първия ред. Заедно с М. Александров и перуков бяха за смяна.

Точно така........!
Преди време имах много повече очаквания за М. Александров, но в последно време той излиза на терена като махмурлия и има изключителен комплекс пред завършващия удар.
Дяков поддържа постояно високо ниво и без съмнение е най-добрият опорен халф играл за България последната "петилетка"!
Повечето лаици тук се опитват да превръщат инфантилните си фенски пристрастия в методика и оценка за качествата на футболиста!
Защо нападате така Дяков?! Той може да не е симпатяга, но определено влага много усилия и качества за да компенсира инертността и безхаберието на такива като Гаджев.

Само една забележка имам към коментара ти колега:
Никито не е за смяна - той не става за пускане!


Подкрепям мнението. А относно защо нападат така Дяков-защото голяма част от феновете ни на ЦСКА са тотални п`тки и комплексари по отношение на Лудогорец и затова го мразят. Кратко и ясно. ;)
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот metodito » 29 мар 2015 10:59

Краткият ми коментар по мача е: "хубава работа, ама българска". Не знам, дали указанията на Петев са били да се дръпнем второто и да чакаме на контраатака или толкова си могат просто, ама грозна работа. Неслучайно Лудогорец не с Петев направи пробива. ;) Разликата между нелошия треньор и добрия треньор се вижда в последните минути на мача. Защо Михайлов и Божинов бяха в състава нямам понятие. Истината е, че Никиту спаси два гола и няма вина за головете. Защо Гълъбинов не беше в състава. Един Иван Цветков второто щеше да е безкрайно ценна резерва. Или Мариян Огнянов. А защо не и типичен таран като Камбуров, който да ангажира вниманието на защитата. Все въпроси без отговор... И все пак - включването на Мицански в титулярния състав е чудесно решение. Миланов е страхотен футболист! Браво на Попето, но поне в моите очи още не е измил срама. Все пак, това е страхотен гол. Свърши много работа. Браво! Дяков не съм го виждал да играе толкова чисто отдавна. Владо... ако съдията не му беше попречил да бие... Мота се като муха без глава. Дяков беше много по-полезен.

Ако това е втория отбор на Скаудра адзура, мале-мале... Тоя гологлавия беше некъв звяр. Балотели наистина щеше да е много по-добър вариант... за нас. Да, личи си, че го нямаше Пирло. И въпреки това те си ни счупиха по едно време, а да вкараш на тази защита два гола. В Италия ще ги унищожат. И двата ни гола и самите атаки бяха страхотни. А за италианците - страшно силен отбор. Аз не помня откога не съм виждал италианците да тичат. Обикновено лежерно и затворено бият 3-0 и си заминават. Тея 90 мин. търчаха като магарета. Допинг контрол?

Въпреки това. Трябваше да го вземем този мач. Да, отстрани звучи престижно като цифри - 2-2 с Италия, ама не може така. Това ми прилича на Лудогорец - Левски. Имахме един важен мач. Един мач, за който си говорим и се готвим отдавна. Точно, както "Левски", България изпусна питомното в предходни игри, и вместо мача с Италия/Лудогорец да е "допутим хикс/загуба", то се оказа, че трябва да гоним трите точки. И "Левски", и България се провалиха. И то въпреки че бяха в голяма част от мачовете равностойни на съперниците. След мача с Лудогорец, на Герена настъпи потоп. За национала няма такава опасност. Но, ако Петев не си вземе поука от този мач...

Оценка на самия мач: 9/10
Оценка на национала: 6/10 (първо полувреме - 8, второ полувреме 4.5)

uppercut
Мнения: 422
Регистриран на: 04 яну 2012 13:29
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот uppercut » 29 мар 2015 11:03

докато има перуки в отбора на мач не стъпвам :evil:
BULTRA-100 написа : Твърдо зад Н.Бареков който обича Ботев трябва да го подкрепи !
forever1912 написа : Vsi4ki vzimat pari, nqma mqsto za ugrizeniq.
Лудата банда написа : И помнете - Ботев шампион = Бареков ББЦ номер 28

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13871
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Pichichi » 29 мар 2015 11:26

Лично аз съм приятно изненадан от резултата 2 : 2. Предполагам и самия Петев е изненадан.
Като цяло отбора игра нещо като футбол около 15 мин. през другото време нищо. Хубаво че Италия проспа цялото първо полувреме
иначе нямаше да имаме точка от този мач. И въперки това трябваше и късмета да ни покрива 3 пъти през второто че да е 2 : 2.
Този Божинов не е ли крайно време да бъде забравен за нац. отбор много по-добре ще е да пускат Десподов и Чунчуков вместо това
ла*но. Единственото хубаво нещо в 15-те мин. бяха няколкото добри отигравания м/у Попов/Миланов и Мицански.
Един Тонев аз не вярвам че може да изиграе по-анонимен мач от М.Александров вчера а и на това мокро време един негов
точен шут може да е решаващ. За края да кажа мнението ми за Петев- нито го помня с нещо кой знае какво като футболист
нито ще го запомня като треньор, има шанса да ме оправдае напълно пожелавам му успех.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 29 мар 2015 11:34

Черният козел написа:
draki75 написа:Дяков винаги е с картон от съблекалнята, късмет, че не го изгониха вчера.

E,смее ли да го изгони,току виж го наплюл :lol: Майтапа настрана но добре игра момчето,единствената му грешка беше,че изпусна Едер но не е машина ! Машината е Г.Миланов,браво на туй момче ;) Да имахме 11-сет Милановци мачкахме наред ;)

Може би искаш да кажеш 10 Милановци???
Все пак за вратар не го искам! :mrgreen:

Потребителски аватар
МОН фан Зачепан
Мнения: 25
Регистриран на: 19 окт 2013 15:42
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот МОН фан Зачепан » 29 мар 2015 11:40

[quote="uppercut"]докато има перуки в отбора на мач не стъпвам :evil:
Подкрепям напълно,колега. Само бих добавил и гелове.

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот tomba » 29 мар 2015 12:03

Добър резултат но винаги съм се дразнел когато отбора стане място за възраждане на кариерата.Да няма голям избор но никой не може да ме убеди,че Михайлов е по-добър от Стоянов в момента а Божинов когато започне да играе да заповяда пак в отбора.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта