БФС избяга от отговорност

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот СВОБОДЕН » 21 сеп 2010 20:38

gzagorov написа:Кой трябваше да е селекционер?

Никой. Защо ни е треньор като нямаме футболисти.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот alexveselinov » 21 сеп 2010 20:40

дали ще е Матеус или Стоичков няма разлика,само дето Ицо е Българин и е взимал много по малка заплата
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 сеп 2010 20:46

alexveselinov написа:дали ще е Матеус или Стоичков няма разлика,само дето Ицо е Българин и е взимал много по малка заплата


Това е за "българина" Стоичков":

-А може ли да се каже, че отиването ви в Селта беше бягство?
-По-добре на хората в устата, отколкото в краката. Предпочитам да се говори за мен, тъй като е чест да споменават името ми, а аз съм си го извоювал.
-Да не сте обиден на България?
-България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък.

Интервю за списание „Макс” – м. юли, 2007 г.

А на Лотар Матеус: Viel Erfolg, Lothar! (Много успехи, Лотар!) :) :) :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот blue SASHO77 » 21 сеп 2010 20:48

А за Наско-педераско какво ще кажете? Дори няма доблест и чест да си тръгне с Мъри! Ама така е,къквото може да изцицат с Раевата....Д..ба и хомос...тите!!!
САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот terata » 21 сеп 2010 20:50

Всички вие в тая тема и най-вече автора сте пълни кретени и фурнаджийски лопати!!! Ревахте за селекционер от чужбина, ей ви го на и пак сте недоволни! бахти и кретените! Немате угодия

Потребителски аватар
azata
Мнения: 681
Регистриран на: 09 апр 2009 11:19
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот azata » 21 сеп 2010 21:09

terata написа:Всички вие в тая тема и най-вече автора сте пълни кретени и фурнаджийски лопати!!! Ревахте за селекционер от чужбина, ей ви го на и пак сте недоволни! бахти и кретените! Немате угодия


+1Колега.Няма угодия и това си е...И Жозето да дойде-пак ще има недоволни и мрънкащи.
Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

[rimg]http://img.zamunda.net/bitbucket/Levski-signatyra.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 сеп 2010 21:24

azata написа:
terata написа:Всички вие в тая тема и най-вече автора сте пълни кретени и фурнаджийски лопати!!! Ревахте за селекционер от чужбина, ей ви го на и пак сте недоволни! бахти и кретените! Немате угодия


+1Колега.Няма угодия и това си е...И Жозето да дойде-пак ще има недоволни и мрънкащи.

+1 :) После, някой по-трезвен ще се сети да попита: Е , оти ги ручахме жабетата?! :lol:
Все пак и още веднъж: Viel Erfolg, Lothar! Много успехи, Лотар! :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот Gutev » 21 сеп 2010 22:17

terata написа:Всички вие в тая тема и най-вече автора сте пълни кретени и фурнаджийски лопати!!! Ревахте за селекционер от чужбина, ей ви го на и пак сте недоволни! бахти и кретените! Немате угодия

Ти явно не си прочел изобщо написаното. Аз не съм от тези които развяват лозунги "Долу БФС" и така нататък. Аз правя безпристрастен анализ на тяхното управление и когато правят грешки ги отчитам. За мен обаче алтерантива на това ръководство няма.

И това че съм "ревал" за селекционер от чужбина е пълна глупост. Моята позиция винаги е била, че българин трябва да води отбора.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот garfild8 » 21 сеп 2010 22:29

terata написа:Всички вие в тая тема и най-вече автора сте пълни кретени и фурнаджийски лопати!!! Ревахте за селекционер от чужбина, ей ви го на и пак сте недоволни! бахти и кретените! Немате угодия

Аз също ревах,за спец от чужбина,ама да е някое доказано име.Както имаше гласове,защо ни е чужденец ако е треньора на Грузия(Ектор Купер тогава),ако бяха го сложили него,ти първи щеше да изревеш ''Защо той''.Все пак Купер има успехи,за разлика от Матеус.Дори бившия ни треньор Кольо Спасов има повече успехи от него.Едно че го отстрани с Черно море,друго че Спасов ни заведе на финал за КБ и взехме 3 място с него.Лотар и толкова няма.Само дето отстрани Нюкясъл с дузпи и в ШЛ с Партизан,достигна 3 хикса в Белград,защото сърбите са играчи,не като нашите бидони,които сега се водят национали.
Само Черно море.

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: БФС избяга от отговорност

Мнениеот Lyubooo » 21 сеп 2010 23:27

популистко решение е наистина, но поне ни вдъхва вяра, че може нещо положителнода се случи поне в националия ни отбор!
вярно е че Матеус е със скромна тренерска биография, но все пак е германец и е доказан победител като играч, което означава, че ще внесе нужния респект в съблекалнята ни, а от там нататък само от него зависи дали ще сработи правилно или ще се изложи!
както и прочетох в един друг анализ и двете страни са заинтересовани да спечелят нещо, Матеус - за да покаже че е кадърен като треньор и Националния отбор - за да върне силата ни като отбор от 2 урна в Европа!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта