Това съм аз!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

redmaniac
Мнения: 1
Регистриран на: 25 май 2016 23:09

Това съм аз!

Мнениеот redmaniac » 25 май 2016 23:23

Здравейте банда. Аз съм Добромир Мечкаров по прякор редманиак, викат ми още дъртата джадия.Голям фен на лузърпуул. Даскал по география съм в най-елитното училище на София- Преди два дни имахме форумна сбирка на пияндурниците от нашия фолум цска.софия.ком. Аз бях организатора заедно с моя голям приятел Калоян Спайков.момчето беше скоро във Виена и там е правилтройка с жена си и един нелегален емигрант от Северна Африка. .

Събрахме се десет пияндурници които обичаме да мишкуваме по форумите но наче ни е страх да ходим в сектор Г където говорителя на сектора Пацо Маринов и един негов адаш са ни взели страха и не ни дават да влизаме.
Всички до един ходим само във В - и аз и Румен хубавеца от Ботевград и Боббби и 75 годишиня му баща и шуменския манго Ред Марти и благоеврадския прабългарин с обица на ухото Италиано роден в Берковица и още и още... да не говорим за Ванката Манов който е чак в сектор А и още плаща кредити към банките и хората от бандата му акционерите като Драго който беше натупан на стадиона под аязмото от Дърпатката. защото не харесвал ГГ а Дърпатов вече налита на бой на всеки който е против ГГ.

...това сме ние група неудачници..единствено Тишо по прякор Мичо е успял бизнесмен и има собствен склад на Околовръстното и такива като мене като ги уволнят от даскало зарад препиване в тоалетната, ще ходим да му бачкаме като общи работници за 400 лв на месец понеже си е стиснат и той. а и плаща на момчетата , той държи стотина поне в бизнеса на околовръстното.
Очакавйте скорои снимки от форумната сбирка...
Последна промяна от redmaniac на 25 май 2016 23:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Това съм аз!

Мнениеот 1982 » 25 май 2016 23:38

Моля ви, не ме бийте, обещавам да припозная Чавдар Етрополе. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот boabbb » 25 май 2016 23:42

Тоя вече два дена ги ръси тия простотии - какъв му е проблема :? Лошото е, че единия "прякор" леко прилича на моето име от форума :o :lol: :lol: Затворете вратата на обора ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
M'bolhi
Мнения: 252
Регистриран на: 16 мар 2011 17:10
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот M'bolhi » 25 май 2016 23:46

Пацо тъпото явно пак са го пуснали от 4-ти км и отново е започнал да прави фалшиви профили на хората.

Потребителски аватар
M'bolhi
Мнения: 252
Регистриран на: 16 мар 2011 17:10
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот M'bolhi » 25 май 2016 23:48

1982 написа:Моля ви, не ме бийте, обещавам да припозная Чавдар Етрополе. :mrgreen:

Бекалка,защо така се изхлузи от форума на ЦСКА,бе ? :mrgreen: Избяга като пръдня от гащи.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Това съм аз!

Мнениеот 1982 » 25 май 2016 23:51

M'bolhi написа:
1982 написа:Моля ви, не ме бийте, обещавам да припозная Чавдар Етрополе. :mrgreen:

Бекалка,защо така се изхлузи от форума на ЦСКА,бе ? :mrgreen: Избяга като пръдня от гащи.


30 пъти го писах вече, не ми допада култът към Гриша Ганчев, много е просто. Имахме си хубави вечери, падаше голям смях, но дойде време за разлъка. 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Това съм аз!

Мнениеот russia » 26 май 2016 00:27

Само простотии!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
muzovir
Мнения: 220
Регистриран на: 22 окт 2010 01:01
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот muzovir » 26 май 2016 00:46

Човекът от снимката е г-н Мечкаров. Бил ми е учител по география в училището и е голям пич! Не знам, защо някакъв малоумник го коментира тук и защо не се намесят модераторите?
Ако убиеш един- ти си престъпник, ако убиеш 100- ти си герой, ако убиеш хиляда- ти си цар, ако ги избиеш всички- ТИ СИ БОГ

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот anihilator » 26 май 2016 01:16

Молба към админите : моля на хора които са се регестрирали същият ден , същата седмица или същият месец не позволявайте да пускат теми!

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Това съм аз!

Мнениеот love_hurtz » 26 май 2016 01:47

anihilator написа:Молба към админите : моля на хора които са се регестрирали същият ден , същата седмица или същият месец не позволявайте да пускат теми!


Много добро мнения, също така ще е хубаво да имат поне 50 мнения преди тема ! Поне така ще умре александров трола ...


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта