АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Номер 1
10
45%
Номер 2
2
9%
Номер 3
1
5%
Номер 4
7
32%
Номер 5
0
Няма гласове
Номер 6
1
5%
Номер 7
0
Няма гласове
Номер 8
0
Няма гласове
Номер 9
0
Няма гласове
Номер 10
1
5%
 
Общо гласове: 22

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот angelofdeath » 09 яну 2015 14:39

Заради, кого си тръгна Карачанаков аз не знам, но като погледна титулярите мисля, че е ясно. Пак казвам, че харесвам Стойчо заради това, което прави за ЦСКА последните години. Не приемам обаче манията му за събиране на чуждестранни играчи. Кажете ми с, какво е по-добър Луис Соарес от Карачанаков, че да играе във всеки мач. Колко гола е вкарал? За колко пари ще го продадем догодина? Отсега ви казвам 0. Ще си тръгне, като свободен агент или ще напусне заради заплати. Стойчо просто обича сигурноста и никога няма да заложи на младите. Това го може само чичо Митко! Кога ще извадим пак играчи, като Емо и Любо? Сериозен футболист не се става, като те пращат сто пъти под наем в селски отбори. Най-много да те откажат от играта. Приятелите ми опонират, че ако искаш да си голям отбор и да печелиш титли, няма как да играе с юноши на клуба. Добре, но Барселона го направи преди три-четири години. Аякс разчита само на свой продукт, зада закрепи бюджета си. Румънците и сърбите по-прости ли са от нас, като имат по-един, най-много двама чужденци в отборите си? Да не говорим, че после продават собствените си кадри за десетки милиони евро. Ние се радваме на няколкото проблясъка, за по 500 000 - до 1 милион. И то все по-рядко. Карачанаков може да е всякакъв, но ЦСКА щеше да спечели от трансфера му.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16865
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот Udoji90 » 09 яну 2015 14:54

[offtopic]Соарес е по-добър от Антон във всички аспекти от играта, с изключение на свободните удари. (В другите теми съм назовал конкретно с какво го превъзхожда - няма да разводнявам и тук темата с това.) От тях идват и доста повечето голове на Карачанаков, само че футболът не е само изпълнение на фаулове. И съвсем не е вярно, че Соарес играе всеки мач - така беше в края на есента, но през първата половина не влизаше толкова в сметките, пък Антон биваше пускан повече. Тъй че е несериозно да се говори, че Стойчо робувал на чужденците - ако беше така, Карачанков нямаше да бъде предпочитан доста често пред Милисавлевич примерно. (Нямаше и да бъде твърд титуляр преди контузията, когато пак Стойчо беше треньор.)[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

caracol
Мнения: 102
Регистриран на: 05 яну 2011 20:23
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот caracol » 09 яну 2015 16:20

angelofdeath написа:Заради, кого си тръгна Карачанаков аз не знам, но като погледна титулярите мисля, че е ясно. Пак казвам, че харесвам Стойчо заради това, което прави за ЦСКА последните години. Не приемам обаче манията му за събиране на чуждестранни играчи. Кажете ми с, какво е по-добър Луис Соарес от Карачанаков, че да играе във всеки мач. Колко гола е вкарал? За колко пари ще го продадем догодина? Отсега ви казвам 0. Ще си тръгне, като свободен агент или ще напусне заради заплати. Стойчо просто обича сигурноста и никога няма да заложи на младите. Това го може само чичо Митко! Кога ще извадим пак играчи, като Емо и Любо? Сериозен футболист не се става, като те пращат сто пъти под наем в селски отбори. Най-много да те откажат от играта. Приятелите ми опонират, че ако искаш да си голям отбор и да печелиш титли, няма как да играе с юноши на клуба. Добре, но Барселона го направи преди три-четири години. Аякс разчита само на свой продукт, зада закрепи бюджета си. Румънците и сърбите по-прости ли са от нас, като имат по-един, най-много двама чужденци в отборите си? Да не говорим, че после продават собствените си кадри за десетки милиони евро. Ние се радваме на няколкото проблясъка, за по 500 000 - до 1 милион. И то все по-рядко. Карачанаков може да е всякакъв, но ЦСКА щеше да спечели от трансфера му.

За това, че много футболисти си тръгнаха просто така, без печалба за клуба при положение, че таква можеше да има, си пределно прав. Нещо повече, не е трудно да се досетим, че следващите такива ще са Попов, Крачунов, Супусепа...И друг път съм казвал във форума, че ръководството на ЦСКА трябва да заработи по-добре в това отношение, ако трябва дори да назначи още един човек като мениджър.
За другото не съм съгласен. Отбор от млади футболисти се прави когато имаш подходяща база, добра методика и съответните специалисти. Преди около една година Димитър Пенев каза, че нашите юноши тренират на 60 метрово игрище, затова когато излязат дори на мач с отбор от по-ниските групи, имат проблем с адаптацията. Как да направим силен отбор със собствени юноши?

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот petko.h.markov » 09 яну 2015 16:30

caracol написа:
angelofdeath написа:Заради, кого си тръгна Карачанаков аз не знам, но като погледна титулярите мисля, че е ясно. Пак казвам, че харесвам Стойчо заради това, което прави за ЦСКА последните години. Не приемам обаче манията му за събиране на чуждестранни играчи. Кажете ми с, какво е по-добър Луис Соарес от Карачанаков, че да играе във всеки мач. Колко гола е вкарал? За колко пари ще го продадем догодина? Отсега ви казвам 0. Ще си тръгне, като свободен агент или ще напусне заради заплати. Стойчо просто обича сигурноста и никога няма да заложи на младите. Това го може само чичо Митко! Кога ще извадим пак играчи, като Емо и Любо? Сериозен футболист не се става, като те пращат сто пъти под наем в селски отбори. Най-много да те откажат от играта. Приятелите ми опонират, че ако искаш да си голям отбор и да печелиш титли, няма как да играе с юноши на клуба. Добре, но Барселона го направи преди три-четири години. Аякс разчита само на свой продукт, зада закрепи бюджета си. Румънците и сърбите по-прости ли са от нас, като имат по-един, най-много двама чужденци в отборите си? Да не говорим, че после продават собствените си кадри за десетки милиони евро. Ние се радваме на няколкото проблясъка, за по 500 000 - до 1 милион. И то все по-рядко. Карачанаков може да е всякакъв, но ЦСКА щеше да спечели от трансфера му.

За това, че много футболисти си тръгнаха просто така, без печалба за клуба при положение, че таква можеше да има, си пределно прав. Нещо повече, не е трудно да се досетим, че следващите такива ще са Попов, Крачунов, Супусепа...И друг път съм казвал във форума, че ръководството на ЦСКА трябва да заработи по-добре в това отношение, ако трябва дори да назначи още един човек като мениджър.
За другото не съм съгласен. Отбор от млади футболисти се прави когато имаш подходяща база, добра методика и съответните специалисти. Преди около една година Димитър Пенев каза, че нашите юноши тренират на 60 метрово игрище, затова когато излязат дори на мач с отбор от по-ниските групи, имат проблем с адаптацията. Как да направим силен отбор със собствени юноши?

Като си направиш игрища,инвестираш в ДЮШ-треньори,екипи,лекари и всичко необходимо.Това за ДЮШ,че я няма се
повтаря непрекъснато,но нищо не се прави.Само се влачат чужденци за първия отбор,гониме"михаля" с шампионска
титла,падаме първия кръг и после всичко от начало.

caracol
Мнения: 102
Регистриран на: 05 яну 2011 20:23
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот caracol » 09 яну 2015 20:24

Петко, теб като малък не са ли те научили, че преди да си вържеш обувките трябва първо да ги обуеш?

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот Кировец » 09 яну 2015 20:33

angelofdeath написа:Заради, кого си тръгна Карачанаков аз не знам, но като погледна титулярите мисля, че е ясно. Пак казвам, че харесвам Стойчо заради това, което прави за ЦСКА последните години. Не приемам обаче манията му за събиране на чуждестранни играчи. Кажете ми с, какво е по-добър Луис Соарес от Карачанаков, че да играе във всеки мач. Колко гола е вкарал? За колко пари ще го продадем догодина? Отсега ви казвам 0. Ще си тръгне, като свободен агент или ще напусне заради заплати. Стойчо просто обича сигурноста и никога няма да заложи на младите. Това го може само чичо Митко! Кога ще извадим пак играчи, като Емо и Любо? Сериозен футболист не се става, като те пращат сто пъти под наем в селски отбори. Най-много да те откажат от играта. Приятелите ми опонират, че ако искаш да си голям отбор и да печелиш титли, няма как да играе с юноши на клуба. Добре, но Барселона го направи преди три-четири години. Аякс разчита само на свой продукт, зада закрепи бюджета си. Румънците и сърбите по-прости ли са от нас, като имат по-един, най-много двама чужденци в отборите си? Да не говорим, че после продават собствените си кадри за десетки милиони евро. Ние се радваме на няколкото проблясъка, за по 500 000 - до 1 милион. И то все по-рядко. Карачанаков може да е всякакъв, но ЦСКА щеше да спечели от трансфера му.

Аз пък знам защо много са си тръгнали от ЦСКА - защото не стават за ЦСКА. Карачанаков е българин, наизустил е няколко песни на ЦСКА и нищо повече. Това не го прави голям футболист.
Последна промяна от Кировец на 09 яну 2015 20:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот GOLEADOR » 09 яну 2015 20:41

Резултата от "външната" анкета до този момент:
Гласували:69
1.Антон Карачанаков (27.07.2014г.) ЦСКА 2-0 Левски (50.7%)
2.Пламен Крачунов (15.03.2014 г.) ЦСКА 1-0 Левски (18.8%)
3.Серджиу Буш (27.07.2014г.) ЦСКА 2-0 Левски (17.4%)
4.Серджиу Буш (25.10.2014г.) Левски 0-3 ЦСКА (5.8%)
5.Иван Стоянов,Борис Галчев,Омар Косоко,Иван Маркович и Емил Гъргоров с 1.4%
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
M'bolhi
Мнения: 252
Регистриран на: 16 мар 2011 17:10
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот M'bolhi » 10 яну 2015 01:25

Печели Антон Карачанаков. Сега му пратете този вот по фейсбук като награда :mrgreen:

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот BRF » 10 яну 2015 09:34

[quote="caracol"]
За това, че много футболисти си тръгнаха просто така, без печалба за клуба при положение, че таква можеше да има, си пределно прав. Нещо повече, не е трудно да се досетим, че следващите такива ще са Попов, Крачунов, Супусепа...И друг път съм казвал във форума, че ръководството на ЦСКА трябва да заработи по-добре в това отношение, ако трябва дори да назначи още един човек като мениджър.

Еми могат да се направят два вида договори-дългосрочни и краткосрочни!Правим краткосрочни,защото взимаме свободни агенти и се очаква да са добри,но ако не стават просто ги махаме.Без задължения,без съдилища и други.Ако правим дългосрочни,рискуваме тези които не стават да не можем да ги махнем!Та така!

caracol
Мнения: 102
Регистриран на: 05 яну 2011 20:23
Контакти:

Re: АНКЕТА: Най-красивият гол срещу Левски в последните срещи

Мнениеот caracol » 10 яну 2015 21:26

BRF написа:
caracol написа:За това, че много футболисти си тръгнаха просто така, без печалба за клуба при положение, че таква можеше да има, си пределно прав. Нещо повече, не е трудно да се досетим, че следващите такива ще са Попов, Крачунов, Супусепа...И друг път съм казвал във форума, че ръководството на ЦСКА трябва да заработи по-добре в това отношение, ако трябва дори да назначи още един човек като мениджър.

Еми могат да се направят два вида договори-дългосрочни и краткосрочни!Правим краткосрочни,защото взимаме свободни агенти и се очаква да са добри,но ако не стават просто ги махаме.Без задължения,без съдилища и други.Ако правим дългосрочни,рискуваме тези които не стават да не можем да ги махнем!Та така!

Това си има и обратна страна - че футболисти, които се доказаха и от чиите права можем да спечелим нещо, просто си тръгват след края на договора - например Косоко или Марсиньо. Така ще стане и с Жоаким. И пак нови футболисти. Така отбор не се прави.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта