Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот damyanov1963 » 09 сеп 2016 20:29

На мен лично ми приличат на подигравка - "Виж глупако, за какво ти взимаме парите!"
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот Сашо » 09 сеп 2016 20:34

Кои картинки? :roll: Вземам си цигари, за да ги пуша. След това картинките отиват в кошчето :)

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот olympic teteven » 09 сеп 2016 20:37

Аз не пуша. По-добре да дам 2 лева за вход в дискотеката и 3 лева да ударя една биричка вътре, отколкото да си хвърлям парите на вятъра за цигари. Но все пак мнението ми е, че преиграват в тези снимки, надписи и пр. Грозно е. Който си е пушач, нищо не може да го спре. Аз ако бях пушач, ще изхвърля кутията да не ме дразни и ще сложа цигарите в табакера, примерно, но пак ще пуша.
Последна промяна от olympic teteven на 09 сеп 2016 23:12, променено общо 1 път.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот sandi74 » 09 сеп 2016 20:40

damyanov1963 написа:На мен лично ми приличат на подигравка - "Виж глупако, за какво ти взимаме парите!"

На кой му пука за цигарите с бандерол бе другарю Дамянов :?: Без бандеролни цигари се продават навсякъде и по тях няма ни картинки ни некролози.На който пък му пречат картинките проблемът му се решава много бързо-купува си табакера и си нарежда папироските в нея.Картинките са за лаиците и едва ли на някой му пука точно за тях ;)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот doktora25 » 09 сеп 2016 20:42

Четох някъде наскоро, виц уж, ама всъщност е доста интересно и остроумно предложение:
Ефективен начин за борба с тютюнопушенето е на кутиите вместо "Пушенето убива" да има надпис "10% от приходите от тази кутия отиват във фонд Премии към заплатите на депутатите в Парламента."
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот damyanov1963 » 09 сеп 2016 20:45

sandi74 написа:
damyanov1963 написа:На мен лично ми приличат на подигравка - "Виж глупако, за какво ти взимаме парите!"

На кой му пука за цигарите с бандерол бе другарю Дамянов :?: Без бандеролни цигари се продават навсякъде и по тях няма ни картинки ни некролози.На който пък му пречат картинките проблемът му се решава много бързо-купува си табакера и си нарежда папироските в нея.Картинките са за лаиците и едва ли на някой му пука точно за тях ;)

Ти ако си празнуваш 9.ІХ. мене не ме бъркай! Аз попитах какво ви е мнението, а не на кой му пука. Така, че на мене ми пука, дали на тебе е, или не ти пука :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот парци » 09 сеп 2016 20:50

Като непушач, гледащ отстрани, мога с чиста съвест да кажа, че са пълна глупост. Най-малкото като картинки са чисто аматьорско изпълнение.
Изображение

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот olympic teteven » 09 сеп 2016 20:53

На пазара има редица хранителни продукти и напитки, които също са вредни за здравето поради наличитео на консерванти, емулгатори и други химии. По същата логика да им сложат и на тях по един надпис... :roll:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот CTAHKO » 09 сеп 2016 20:55

damyanov1963 написа:На мен лично ми приличат на подигравка - "Виж глупако, за какво ти взимаме парите!"

Мнението ми е, че едни хора трябва да вземат едни пари и ги взимат 8-) Факт :!: Иначе ефектът от тази работа е нулев и само тотален лаик може да си помисли, че тази мярка ще накара истинските ценители на качествената стока ще се откажат от нея 8-)

П.П. Като продават леки автомобили, досега не съм видял да има снимки на трупове от автомобилни катастрофи 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Какво ви е мнението за картинките на цигарите

Мнениеот sandi74 » 09 сеп 2016 20:58

damyanov1963 написа:
sandi74 написа:
damyanov1963 написа:На мен лично ми приличат на подигравка - "Виж глупако, за какво ти взимаме парите!"

На кой му пука за цигарите с бандерол бе другарю Дамянов :?: Без бандеролни цигари се продават навсякъде и по тях няма ни картинки ни некролози.На който пък му пречат картинките проблемът му се решава много бързо-купува си табакера и си нарежда папироските в нея.Картинките са за лаиците и едва ли на някой му пука точно за тях ;)

Ти ако си празнуваш 9.ІХ. мене не ме бъркай! Аз попитах какво ви е мнението, а не на кой му пука. Така, че на мене ми пука, дали на тебе е, или не ти пука :idea:

Естествено че го празнувам 9 септември-няма две мнения по въпроса след като нас червеното знаме роди ни и на всичко отгоре сме на всеки километър по много ;) Наздраве за светлия български днешен празник.По този повод ще запаля един без бандеролен светло син Ротманс 100 мм. ;) 8-)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта