Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот durex » 04 авг 2016 23:03

Футболният коментатор Алекси Сокачев вече няма да е част от спортния екип на Би Ти Ви, съобщи официално медията. Преди два дни двете страни са уточнили детайлите по раздялата.

"След 15 коментирани финала на Шампионска лига и близо 16 години в Би Ти Ви за мен дойде време да поема в друга посока. Благодаря на колегите, екипа, телевизията и на зрителите, че изживяхме заедно незабравими мигове", сподели Сокачев, цитиран в прессъобщение на Би Ти Ви.

Телевизионната компания изрази благодарност на Сокачев за неговия "дългогодишен професионален принос към развитието на медията и му желае успех в бъдещите начинания".

Сокачев беше постоянна част от създаването на телевизията и дълги години коментираше Шампионската лига заедно с Васил Делов. Миналата година Би Ти Ви се раздели с Делов.

Спортният екип на телевизията се попълва с Валери Генов и Цветан Баяслиев.

Баяслиев има дългогодишен опит в пресжурналистиката, но има и кратък телевизионен опит като продуцент на новинарската спортна емисия "Център" на телевизия РИНГ (2009-2010), както и като редактор на сутрешния спортен блок по телевизия PRO.BG. Той ще отговаря и за онлайн съдържанието на спортния сайт на Би Ти Ви.

Генов идва от БНТ, където в последните години беше водещ и коментатор. Той има натрупан опит като водещ на студия по време на европейските първенства през 2012 г. в Полша и Украйна, на завършилия преди месец във Франция шампионат на Стария континент, както и на световното първенство през 2014 г. в Бразилия.

"Привличането на Цветан и Валери в екипа на Би Ти Ви е част от стратегията за изграждане на динамичен и мултифункционален спортен екип. Същото важи и за посещенията в спортната страница на новинарския ни сайт btvnovinite.bg. Ще разчитаме на таланта, опита и ентусиазма на колегите, за да продължим в тази посока", коментира главният редактор на спорта в bTV Media Group Витомир Саръиванов.


Ти да видиш! :mrgreen:

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот Joni_ » 04 авг 2016 23:18

Нищо не очаквано, Фродо стана шеф във Бтв и неговата дружка Касабов ще е основен коментатор за мачовете в ШЛ и Сериа А!
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот bilyaletdinov » 04 авг 2016 23:34

Е, супер. Отново ще гледам ШЛ по българска телевизия.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

angel156
Мнения: 191
Регистриран на: 18 ное 2010 11:26
Skype: angel_the_best4
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот angel156 » 04 авг 2016 23:40

Сукалчев ако не друго, поне правеше забава с бисерите си и ни разсмиваше като си дереше гърлото с МОООООЦИ, МОООООЦИ. :lol: Кой знае к'ви ще бъдат коментаторите на тазгодишната ШЛ....сигурно няк'ви заспали коментаторчета.

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот olympic teteven » 04 авг 2016 23:54

Поне да беше изчакал плейофите за ШЛ, че да донесе късмет на Лудогорец... :mrgreen:

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот vayk » 05 авг 2016 00:05

Сокачев/Делов без съмнение бяха най-противния тандем спортни коментатори. Единият истеричен, с неприятен фалцет и бълващ клише след клише, другия - флегматичен, сякаш току-що става от сън, действащ приспивателно и на зрителите. Новите двама изглеждат свежи попадения и мисля, че тази промяна ще е за добро. Боре Мигача е начетен и ако изключим подуенските му залитания, също не е лош вариант.

Dr0w
Мнения: 114
Регистриран на: 06 юли 2016 13:29
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот Dr0w » 05 авг 2016 00:23

Спокойно момчета ,ако ви е за емоцията и динамиката - няма кой да надвика Борето Касабов :) Единствения коментатор в България освен Асен Спиридонов ,който става за нещо.А Спиридонов изобщо е машина ,но споделя твърде много уместни и правилни за съвременната реалност истини ,правещи го неудобен за западняшката пропаганда ,която е във основата на почти цялата българска "журналистика".Третия нормален спортен журналист като цяло ,макар изявите му като ТВ коментатор да са огромна рядкост е Т.Русев.Въпреки че е говедо ,обективността при него почти винаги надделява.:) Аве те и тримата са левскари!Ау току що го осъзнах :shock: ...

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот миле гърбавия » 05 авг 2016 00:39

angel156 написа:Сукалчев ако не друго, поне правеше забава с бисерите си и ни разсмиваше като си дереше гърлото с МОООООЦИ, МОООООЦИ. :lol: Кой знае к'ви ще бъдат коментаторите на тазгодишната ШЛ....сигурно няк'ви заспали коментаторчета.

Почти си разплетох вълнените чорапи от притеснение,че Сокачев се е разделил с бтв!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот doktora25 » 05 авг 2016 00:56

Сокачев ме дразнеше единствено, че бе фен под прикритие на моите приятелки, макар че се правеше на ливърпулец и миланист. Независимо от това той си остава една от най-ярките фигури на родното коментаторство, ако не и най-ярката в момента (доколкото Петър Василев не е действащ). На фона на това раздялата му с БТВ изглежда странна, необяснима, медията повече би загубила от нея. Добрата новина поне е че Борето Касабов е изключително достоен коментатор, човек и професионалист и няма да има грешка с него. Някой запознат ли е дали ще продължи и в Евроспорт?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Би Ти Ви се раздели с коментатора Алекси Сокачев

Мнениеот dreben23 » 05 авг 2016 01:03

Кат му се свикне не е проблем, ще ми липсва. Аз мразя да ми се смени глас на мач, ся пак припознаване трябва и на коментатори. :lol: Вземем да сложим една марка 2016 - Годината на припознаването на тоя или оня. :lol: :lol:

Ще ми липсва определено нещо сега в мачовете, а и на вас ще ви липсва, ама не бихте си го признали, че ви е слабост. :lol:

Това да ми махнеш коментатор е все едно да ми вземе некой мръсната възглавница и да ми я опере. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта