брак за всички

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

брак за всички

Мнениеот ss1914 » 30 юни 2015 15:16

Понеже е популярна темата за гейбраковете, след като бяха легализирани в Америка и изникват няколко въпроса. Добре за някои хора не е проблем това, а проблем ли е брака между брат и сестра например. По същата логика, нали се обичат да се вземат и това е, защото има и такава любов. За мен както едното е ненормално, така е и другото. Някои хора дават пример с животните за еднополовата любов, ми то и при тях няма порблем дали са от един родител, както няма значение дали са мъжко и женско. Да се разрешът и браковете с малолетни, пак любов, защо да спираме хората? Като сме тръгнали, да довършим нещата докрай....
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: брак за всички

Мнениеот stefani » 30 юни 2015 15:38

Някои хора така не осъзнават, че има неща които не трябва да настъпват, щото се размирисва :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: брак за всички

Мнениеот aleksandrov77 » 30 юни 2015 15:44

Гей-браковете са поредната извратения , измислена от САЩ и техните подлоги от ЕС!
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 202
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот PorcoRosso » 30 юни 2015 15:47

И аз ако може да попитам - къв е тоя страх от педерастите? :lol:
Ей това никога не съм го разбирал.Сякаш ако е законно да са женат от утре всички нормални ще решат, че им се лапа пишка.
Ти или си харесваш п*тки или не, няма как отведнъж да решиш, че си *******, щото видиш ли някви тамка си бъркат по дупките и видиш ли единственото нещо, което да те спира да си масажирате простатите с муци е закона :lol: Просто няма логика.Майната им на педалите - нали не бъркат в моя гъз.
А за останалото дет си писал:
-Никой не те спира да се ожениш за сестра си, стига и двамата да сте пълнолетни.Да, гнусно е, а и не бих ти препоръчал да се размножавате, ама си е напълно законно.
-Педофилията, зоофилията и некрофилията са наказуеми по простата причина, че единия участник в акта по една или друга причина няма как да изрази собствена воля, или е непълнолетен.

aleksandrov77 написа:Гей-браковете са поредната извратения , измислена от САЩ и техните подлоги от ЕС!

Между другото, по-големи педераси от вас мурзилите не съм срещал. :lol: То такова дупене на "матушката" ви - любов ли бе да го опишеш. :lol:

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот ss1914 » 30 юни 2015 15:52

Какъв страх, това си е гавра с брака, после защо все повече нормални хора се отказват от това. Преди година някаква се беше омъжила за дърво, един азиатец за робот или кукла беше. Вчера дават по новините, как се женят 2 робота, кажи ми после защо му е на някой да сключва брак, след като това е станало пълен ташак. А сега като им позволиха и на тия да се женят, ще спрат ли парадите, едва ли...
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот Alex » 30 юни 2015 16:13

Може ли хомофибите да ми обясните едно нещо - защо толкова Ви притеснява сексуалността на други хора?!?!?!?! Просто не Ви разбирам.... нито съм за гейовете, нито против... не ме интересуват и толкова... Аз не мога да проумея защо един хетеросексуален мъж се интересува толкова разпалено от това друг мъж с кого спи?!?!?! да не ревнувате... или евентуално да спи с някого към когото и вие изпитвате интерес, щото на мен само тогава би ми пречил някой, ако спи с някого, когото всъщност аз искам за себе си :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Гледам вече са ти обяснили защо някои от примерите като педофиляита са неадекватни...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 202
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот PorcoRosso » 30 юни 2015 16:15

ss1914 написа:Какъв страх, това си е гавра с брака, после защо все повече нормални хора се отказват от това. Преди година някаква се беше омъжила за дърво, един азиатец за робот или кукла беше. Вчера дават по новините, как се женят 2 робота, кажи ми после защо му е на някой да сключва брак, след като това е станало пълен ташак. А сега като им позволиха и на тия да се женят, ще спрат ли парадите, едва ли...


С кое точно е гавра? С обредния дом за 100 лева и два подписа, или с попа, дето носи ролекс и кара линкълн?Да при попа е малко по-слъпо - 3 стотака и кило ракия.
Хората не се женат щото брака се превърна в модна безсмислица - от "обичам те завинаги" до "дай ми развод".

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот Alex » 30 юни 2015 16:29

С кое точно е гавра? С обредния дом за 100 лева и два подписа, или с попа, дето носи ролекс и кара линкълн?Да при попа е малко по-слъпо - 3 стотака и кило ракия.
Хората не се женат щото брака се превърна в модна безсмислица - от "обичам те завинаги" до "дай ми развод".[/quote]
И аз това казвах... аз всъщнсот съм си доста традициоанлист и много се дразня на пародията, в която се е превърнал брака и всичко покрай него, ама хомосексуалистите са ми последното нещо, дето ми пречи...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: брак за всички

Мнениеот fcb_bg » 30 юни 2015 16:37

PorcoRosso написа:И аз ако може да попитам - къв е тоя страх от педерастите? :lol:
Ей това никога не съм го разбирал.Сякаш ако е законно да са женат от утре всички нормални ще решат, че им се лапа пишка.
Ти или си харесваш п*тки или не, няма как отведнъж да решиш, че си *******, щото видиш ли някви тамка си бъркат по дупките и видиш ли единственото нещо, което да те спира да си масажирате простатите с муци е закона :lol: Просто няма логика.Майната им на педалите - нали не бъркат в моя гъз.
А за останалото дет си писал:
-Никой не те спира да се ожениш за сестра си, стига и двамата да сте пълнолетни.Да, гнусно е, а и не бих ти препоръчал да се размножавате, ама си е напълно законно.
-Педофилията, зоофилията и некрофилията са наказуеми по простата причина, че единия участник в акта по една или друга причина няма как да изрази собствена воля, или е непълнолетен.

aleksandrov77 написа:Гей-браковете са поредната извратения , измислена от САЩ и техните подлоги от ЕС!

Между другото, по-големи педераси от вас мурзилите не съм срещал. :lol: То такова дупене на "матушката" ви - любов ли бе да го опишеш. :lol:

в България педофилията е законна, ама трябва да си циганин.
Защо мислиш, че след 30г, няма да се появи вълна зоофили, търсещи и те своите права?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: брак за всички

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 юни 2015 16:38

Alex написа:Може ли хомофобите да ми обясните едно нещо - защо толкова Ви притеснява сексуалността на други хора?!?!?!?! Просто не Ви разбирам.... нито съм за гейовете, нито против... не ме интересуват и толкова... Аз не мога да проумея защо един хетеросексуален мъж се интересува толкова разпалено от това друг мъж с кого спи?!?!?! да не ревнувате... или евентуално да спи с някого към когото и вие изпитвате интерес, щото на мен само тогава би ми пречил някой, ако спи с някого, когото всъщност аз искам за себе си :roll: :mrgreen: :mrgreen: ...

+1 :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта