Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17730
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 08 май 2024 19:40

delqnski47 написа:
pomiqrat написа:Между другото май ще гласувам за КОД. Говорят дясно.

Гласувай за някой с шанс


Гласуваш за критериите си или пускаш не подкрепям никого.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

ReBorn1982
Мнения: 8134
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 08 май 2024 20:00

rhaegar написа:
tmanolov написа:сега следва да поясниш, че това е латерна и да му обясниш за какво служи, че дрънкардчето трудно се справя без копи/пейст :lol:


1982 e дърт, той ще ме разбере :lol:


Няма да обиждаш на дърт, ей, чичка ..... още повече че сме почти набори.

Аз не съм дърт, аз съм опитен. Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21462
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 08 май 2024 20:13

BRF написа:Защо ли никъде не отразяват партията на Черпухин!?!

Ми да си плати проучване на "Алфа", ще го вкарат.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12707
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 08 май 2024 22:46

metodito написа:
BRF написа:Защо ли никъде не отразяват партията на Черпухин!?!

Ми да си плати проучване на "Алфа", ще го вкарат.

Предния път като участва през БНО с онова Българско лято взе 3,2%

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20168
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 00:08

Честит ни ден на победата... Кой знае какво ни чакаше, ако не беше Жуков, Рокосовски... и чичо Джо.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9103
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 09 май 2024 08:32

Мрачен ден за нас. А можеше съседите ни рязко да изчезнат и да сме властелин на Балканите. Но каквото такова, поне това донесе мир в Европа, а една немска победа би донесла още войни за независимост за вбъдеще. Просто Райха няма потенциала да владее света за дълго. Дори САЩ взеха половината само.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 09 май 2024 09:02

Soulen написа:Мрачен ден за нас. А можеше съседите ни рязко да изчезнат и да сме властелин на Балканите. Но каквото такова, поне това донесе мир в Европа, а една немска победа би донесла още войни за независимост за вбъдеще. Просто Райха няма потенциала да владее света за дълго. Дори САЩ взеха половината само.

+1
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22837
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 09 май 2024 11:24

Гвинея-Бисау - държава с разтурен парламент, смнителни резултати от президентски избори с 2 млн население, живеещо в колиби е стожер на светония мир!
Тцъ,тцъ,тцъ....

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9292
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bubka » 09 май 2024 11:54

Drunken_Master написа:
Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов обвини общинската съветничка Ваня Григорова, че е човек на Делян Пеевски и че председателят на ДПС й дава "някой друг лев".
В пост в официалния си профил във Фейсбук Костадинов атакува Григорова и заради действията й в Общинския съвет на София, където тя заедно с цялата група на БСП е влязла в общо мнозинство с ГЕРБ.
"Интересно ми е какво ли си мислят излъганите и измамени избиратели на Григорова, които тя продаде след кметските избори в София, влизайки (заедно с цялата група на БСП) в общо мнозинство с ГЕРБ. Борисов направи Григорова председател на една от най-важните комисии в столичния общински съвет, социалната, през която минават гласувания за стотици милиони левове.
В момента не само Борисов гледа към Ваня Григорова. Пеевски също гледа натам. Даже Пеевски не само гледа, но и някой друг лев дава. "Възраждане" ви предупреди за нея. До сега не сме имали ситуацията, в която да сме казали нещо и да сме ви подвели", обръща се към своите симпатизанти Костадин Костадинов.

Тоя не спря, да джафка по Ваня Григорова...


Да, благодарение на това ме изгуби мене. Тя беше един от основните кандидати за кмет - той какво очаква, че няма как да е шеф на комисия ли? Нормално е да заема някой от важните постове в ОС.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20168
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 13:33

bubka написа:
Drunken_Master написа:
Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов обвини общинската съветничка Ваня Григорова, че е човек на Делян Пеевски и че председателят на ДПС й дава "някой друг лев".
В пост в официалния си профил във Фейсбук Костадинов атакува Григорова и заради действията й в Общинския съвет на София, където тя заедно с цялата група на БСП е влязла в общо мнозинство с ГЕРБ.
"Интересно ми е какво ли си мислят излъганите и измамени избиратели на Григорова, които тя продаде след кметските избори в София, влизайки (заедно с цялата група на БСП) в общо мнозинство с ГЕРБ. Борисов направи Григорова председател на една от най-важните комисии в столичния общински съвет, социалната, през която минават гласувания за стотици милиони левове.
В момента не само Борисов гледа към Ваня Григорова. Пеевски също гледа натам. Даже Пеевски не само гледа, но и някой друг лев дава. "Възраждане" ви предупреди за нея. До сега не сме имали ситуацията, в която да сме казали нещо и да сме ви подвели", обръща се към своите симпатизанти Костадин Костадинов.

Тоя не спря, да джафка по Ваня Григорова...


Да, благодарение на това ме изгуби мене. Тя беше един от основните кандидати за кмет - той какво очаква, че няма как да е шеф на комисия ли? Нормално е да заема някой от важните постове в ОС.

Има нещо между тях, може да е най-обикновена неприязън. Просто е много странно, как измести мерника си точно на нея. Надали смята Ваня Григорова за някаква особена конкуренция. Тя и тя... голям автогол си вкара с Мая Манолова. Направо се изплю на всичко постигнато до тук...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта