Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2993
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JimBeam » 06 окт 2022 23:18

Наглостта и лицемерието им няма граници. Забелязах, че същото нещо каза и Деската по БНТ в същото време понеже трите кукли на Борисов вчера бяха обхванали и трите медии точно в 8:05 т.е. БНТ, БТВ и Нова.

“Ние не сме сваляли правителството. “Има такъв народ” го свалиха, не ние.”
Деница Сачева от ГЕРБ по Нова тв на въпрос защо искат да управляват с тези, които свалиха от власт.
Фактите:
15 юни 2022 г. - ГЕРБ внесе вота на недоверие срещу кабинета Петков
22 юни 2022 г. - ГЕРБ, ДПС, ИТН и Възраждане свалиха кабинета Петков
Ето за такива лесно проверими неща говорим.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23507
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 06 окт 2022 23:32

Drunken_Master написа:Смити, искаш да кажеш, че Медияпуул, Дневник и т.н взимат пари от "Америка за България" за да бъдат безпристрастно отразяваща медия?

Казвам, че имат някаква гледна точка и я демонстрират, а паричните бонуси са постфактум
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 06 окт 2022 23:42

Фактчекът е лесен - темите в сайта седмица преди гранта и после.
Аз съм го правил.
И да - тази медия с този модел в Щатите би била нокаутирана.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 06 окт 2022 23:48

Drunken_Master написа:Смити, искаш да кажеш, че Медияпуул, Дневник и т.н взимат пари от "Америка за България" за да бъдат безпристрастно отразяваща медия?

Медиапул са малкия Дневник.
За по-проста аудитория.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4480
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 07 окт 2022 00:02

fcb_bg написа:
Drunken_Master написа:Смити, искаш да кажеш, че Медияпуул, Дневник и т.н взимат пари от "Америка за България" за да бъдат безпристрастно отразяваща медия?

Медиапул са малкия Дневник.
За по-проста аудитория.

Напротив, Медияпул са на по-високо ниво, според мен. И бяха много по-добре организиран сайт, поне допреди фейслифта отпреди няколко седмици...

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Player » 07 окт 2022 02:15

doktora25 написа:
Player написа:Смрад е Израждане. Според тях, България трябва да прилича да Чечения. Ако се случат и половината им глупости, се връщаме към Виденовата зима, ама не само за една зима... БСП имат шанс да станат европейска партия и затова не ги слагам пти боклуците все още. Дано Станишев да ги върне на правилния европейски път, отново.

По-скоро на Унгария, която е светлият пример, лъч и образец. Повечето им икономически възгледи са десни, отколкото леви, може би единственото, което не ми харесва в тях, но са сред малкото, които са против еврозоната, влизането в която е предпоставка за инфлация. С Виденов може да имат 2-3 общи неща, но не и сред тези, които визираш.


Унгария и светъл лъч??? Страна която е вече автокрация?!? Още малко и ще кажеш, че покрепяш фашистките идеи на Копейката, за връщане на концлагерите в България?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20370
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 07 окт 2022 02:17

Player написа:
doktora25 написа:
Player написа:Смрад е Израждане. Според тях, България трябва да прилича да Чечения. Ако се случат и половината им глупости, се връщаме към Виденовата зима, ама не само за една зима... БСП имат шанс да станат европейска партия и затова не ги слагам пти боклуците все още. Дано Станишев да ги върне на правилния европейски път, отново.

По-скоро на Унгария, която е светлият пример, лъч и образец. Повечето им икономически възгледи са десни, отколкото леви, може би единственото, което не ми харесва в тях, но са сред малкото, които са против еврозоната, влизането в която е предпоставка за инфлация. С Виденов може да имат 2-3 общи неща, но не и сред тези, които визираш.


Унгария и светъл лъч??? Страна която е вече автокрация?!? Още малко и ще кажеш, че покрепяш фашистките идеи на Копейката, за връщане на концлагерите в България?

Мда. Бяхме забравили, че Орбан е диктатор. Така го описват и в Дойче Веле и Свободна Европа... :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23832
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот paceto » 07 окт 2022 02:24

Не е диктатор, но се опитва да играе на двата фронта и на всеки му е ясно, че не може да го правиш вечно и един ще трябва да заемеш страна. Унгарците са горделив народ и ако започнат да ги удрят по джоба хич няма да си траят както руснаците например и ето онзи ден е имало протест с жива верига на учителите в Унгария, защото заплатите им са ниски. Орбан се опитва да прехвърли вината за спрените парични средства от ЕС и им е казал, че ще ги увеличи ако ЕС пусне пак парите.

Само, че и той като добрият му приятел Бойко (думите са на Борисов за Орбан), не поглежда назад и не се пита защо е оставил учителите с малки заплати докато имаше пари. Същото като Борисов като водеше кампанията си пускаше из социалните мрежи какви били цените по негово време, но пропуска да каже, че такива са били заради това, че нямаше война, нямаше инфлация за след Ковид кризата. Но овцете попиват такива неща и не се замислят въобще както това как изръси, че бензина при него бил на 1,20 макс 1,30 лв., но ако го питаш кога точно надали ще ти каже и ще ти се скара насреща.

Вчера го питат точно по този въпрос и той сопнато "Ама вие сериозно ли? Сериозно ли ми задавате този въпрос? Не съм казвал такова нещо, а дори да съм го казал ей го днес виждам, че е на 2,80 лв и ще пада още като съставим правителство" и ето как пак влиза в обещания, които няма как да изпълни. И като не падне цената под 2 лв. за литър пак ще му припомнят тези думи и той пак ще ги отрече и е толкова тъп и прост, че не се усеща как в опита си да се измъкне от един капан попада сам в друг, който сам самичък си залага.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bobonikolov » 07 окт 2022 04:22

Баткоо тия избирателите на Възраждане са с отрицателно IQ....
https://www.youtube.com/watch?v=sIXW2T6pnVU

nghcvth
Мнения: 3586
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 07 окт 2022 11:11

Интересно ми е тия, които скачат на амбразурата да защитят няколко парцала, водещи се медии, какво мисля по случая, когато Киро удари с лакът журналиста Николай Караколев? Къде бяха тия борци за справедливост, когато всякакви идиоти се напреварваха да гонят Волгин от радиото? Нямаше ги, защото демокрацията и плурализмът важат само, когато нападат техните колеги по грантове.
Относно IQ-то на избирателите, като гледам тези на ПП и ДБ, приличат ми на някакви идиоти с лоботомия. Синдромът на Дънинг- Крюгер като че ли за тях е измислен.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта