Войната в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Real » 08 сеп 2022 23:28

Thsmith написа:
icko65 написа: .. Ти не си в час..Войната трябва да бъде спряна..

Не, не трябва да се спира до последно!

Много си отворен, когато някъде там умират други хора. Хиляди. Всеки ден. Ти участвал ли си във война? Би ли участвал? Без да спираш, до последно?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23434
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Thsmith » 08 сеп 2022 23:30

Real написа:
Thsmith написа:
icko65 написа: .. Ти не си в час..Войната трябва да бъде спряна..

Не, не трябва да се спира до последно!

Много си отворен, когато някъде там умират други хора. Хиляди. Всеки ден. Ти участвал ли си във война? Би ли участвал? Без да спираш, до последно?

Не бих участвал, точно за да не се налага на никой Европеец да участва, тази война трябва да продължи до последно. До момента в който вече Империята на Злото е в нокдаун подобен на този от 90 те и не може да навреди на никого извън собствената си държава.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот fcb_bg » 08 сеп 2022 23:33

Аз бях питал за такса фа утрепа Путин и света дали ще рахатяса...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот goshev » 08 сеп 2022 23:37

paceto написа:Както казвахме за стотен път офанзивата не означава всички дивизии напред и приключва след 2-3-10 дни. Това ще е продължителен процес с бавни крачки и с настъпление, отстъпление и пак настъпление докато не се постигнат целите заложени. Офанзивата може да продължи и месеци на няколко етапа т.е. сега да е предвидено да се вземат определени райони около важен град и да следва прегрупиране, снабдяване и т.н. все важни процеси при подобни планове.

Голям стратег! Ти минал ли си казарма?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23434
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Thsmith » 08 сеп 2022 23:37

Винаги съм казвал, че не е важно да бутнеш къщата, а да знаеш как ще я построиш след това.
Не е важно да го няма Путлер, а кой ще дойде на негово място.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот goshev » 08 сеп 2022 23:39

Thsmith написа:
icko65 написа:
paceto написа:Както казвахме за стотен път офанзивата не означава всички дивизии напред и приключва след 2-3-10 дни. Това ще е продължителен процес с бавни крачки и с настъпление, отстъпление и пак настъпление докато не се постигнат целите заложени. Офанзивата може да продължи и месеци на няколко етапа т.е. сега да е предвидено да се вземат определени райони около важен град и да следва прегрупиране, снабдяване и т.н. все важни процеси при подобни планове.

Какви цели могат да постигнат укрите с такива колосални жертви.. Ти не си в час..Войната трябва да бъде спряна..

Не, не трябва да се спира до последно!

В какъв смисъл?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот fcb_bg » 08 сеп 2022 23:40

Thsmith написа:Винаги съм казвал, че не е важно да бутнеш къщата, а да знаеш как ще я построиш след това.
Не е важно да го няма Путлер, а кой ще дойде на негово място.

Що, войните ще свършат ли, хора няма да умират, ще заживеем мирно като земляни? Ми бе, няма да стане.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23434
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Thsmith » 08 сеп 2022 23:42

fcb_bg написа:
Thsmith написа:Винаги съм казвал, че не е важно да бутнеш къщата, а да знаеш как ще я построиш след това.
Не е важно да го няма Путлер, а кой ще дойде на негово място.

Що, войните ще свършат ли, хора няма да умират, ще заживеем мирно като земляни? Ми бе, няма да стане.

Войните на задника на света не ме вълнуват изобщо. Вълнува ме това до мен да няма някой перко, който да е способен да направи каша и да влоши моя живот.
Заради това се надявам да има Московска държава и някой разумен като Горби, който да няма за цел да унищожи останалите наоколо. Или пък просто някой веселяк като Елцин, който просто иска да си прави купона и не го вълнува какво се случва наоколо.
Последна промяна от Thsmith на 08 сеп 2022 23:43, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Real » 08 сеп 2022 23:43

Thsmith написа:
Не бих участвал, точно за да не се налага на никой Европеец да участва, тази война трябва да продължи до последно. До момента в който вече Империята на Злото е в нокдаун подобен на този от 90 те и не може да навреди на никого извън собствената си държава.

Да разбирам, че украинците не са Европейци за теб? Или поне европейци? Поне хора ли са, или да мрат там като говеда тия подчовеци?
А за Империята на Злото - тя затова е Империя, щото обхваща не само злите от Кремъл, Пекин и Техеран. А и дружките им от Берлин, Париж, Лондон и Уошингтън... И аз искам да ги видя в нокдаун. Поредица нокдауни. Даже и тежък нокаут, последван от край на кариерата... Ама не се очертава засега, на крака са и ни работят с тежки серии от крошета и ъперкъти.
"Winter is coming!" както казваха в един сериал...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 сеп 2022 23:44

Real написа:
Thsmith написа:
Не бих участвал, точно за да не се налага на никой Европеец да участва, тази война трябва да продължи до последно. До момента в който вече Империята на Злото е в нокдаун подобен на този от 90 те и не може да навреди на никого извън собствената си държава.

Да разбирам, че украинците не са Европейци за теб? Или поне европейци? Поне хора ли са, или да мрат там като говеда тия подчовеци?
А за Империята на Злото - тя затова е Империя, щото обхваща не само злите от Кремъл, Пекин и Техеран. А и дружките им от Берлин, Париж, Лондон и Уошингтън... И аз искам да ги видя в нокдаун. Поредица нокдауни. Даже и тежък нокаут, последван от край на кариерата... Ама не се очертава засега, на крака са и ни работят с тежки серии от крошета и ъперкъти.
"Winter is coming!" както казваха в един сериал...

Империята на Злото ? Каква е тая империя на злото бе ?
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта