Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 08 мар 2018 22:01

ivan56 написа:Пампи, ако за теб няма проблем някой да те унижава, както направи тоя поп, който говори като едва ли не като последна инстанция, проблема си е твой.


Какво му обясняваш на този безродник, мазен русофил ?!?! Той отдавнва е доказал, че не е българин, че се чуждее ...... московее.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1922
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Sstefanov » 08 мар 2018 22:48

ivan56 написа:
pampi написа:
ivan56 написа:
Пампи, никой не отрича, че Валерката е кух и първосигнален идиот, но явно толкова може човека.
Но единствено той каза нещо по въпроса със случката с попа, генерал Деси, през цялото време мига като пОтка.
А и може Валерката да е на принципа с простака по просташки :?
И мислиш ли, ама честно, че тия неща ги казва като поп а не като подкован руски политик и защо :?
Така и не разбраха в Кремъл, че вече не сме им вярното куче от соца.
Такива клипчета бол от руските комплексари, които си мислят, че още сме 45 година, и трябва да им лижем гъза.
Любимата им тема за размисъл, как сме ги предали и през войните и сега, като сме на страната на НАТО и ЕС.
Нищо ново. Да си гледат Беларус, Армения, Куба, Венецуела и вярната им корва Сърбия и да не се занимават с нас.
Верно, че не се харесва на руските ибрекчии тук в България, ама това си е лично ваш проблем 8-)


Ваня, повтаряш едно и също без да се постараеш да вникнеш в това, което ти думам. Талерката НЕ отговори на нападките на патриарха и НЕ защити България. Той почна да плюе самия патриарх, което е малоумно, долно и тъпо. Лъсна с пълна сила простотията на нашите политици, които не могат да се борят с идеи, а се ритат по кокълчетата с компромати и жълти лайна. Освен, че обиди руския народ и ни злепостави, Талерчо нищо друго не постигна.


Е как, ясно каза, че попа не никой да раздава правосъдие пред българският президент, и даде много хубав пример.
Все едно Неофит да отиде при Путин и да му тропа по масата, и що се прави на тъп, и говори за византийска азбука.

Тук съм много съгласен с теб. Като не им изнася на русофилските примадони, пътя и към мАсква, да пият препарат за вани и да умират. Някакъв "божи служител", ще идва в нашата страна и ще си мисли, че е по голям от нас.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 08 мар 2018 23:14

Божи служители е имало и в Русия, и у нас до идването на комунистическата сган ...... оттогава насам има само агенти и ушенца на службите, правещи се на "божи служители". Неслучайно у нас "висши духовници" се глезят с Линкълни, Ролекси, Армани-та и т.н. ...... един даже се "удави" в морето ...... ама не стана много ясно дали се удави или го удавиха.

Тоя Кирил да го духа, мръсна КГБ свиня, ще идва тук да ми чете ...... и тая пyтка, Румяна Радева, застанала и се разчепила като гювендия.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 09 мар 2018 06:41

Thsmith написа:Еми как няма да те смятат при положение, че една от основните партии е склонна да коленичи винаги и да те товари с какви ли не проекти. Не са виновни те в този момент, а ние че им го позволяваме.
Трябва да вземем пример от Полша и политиката ни спрямо тях да е последователна, а не да лавира постоянно.

По скоро трябва да се атакуват такива като кюфтето вице или този, който го е поканил този поп.

--
АБе какво бяхте казали? В ортодокса има ли главен в ролята на Папа или всяка държава е сама за себе си?


Има-Вселенският патриарх Вартоломей, със седалище в Истанбул (Цариград).
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 09 мар 2018 09:37

ivan56 написа:
Е как, ясно каза, че попа не никой да раздава правосъдие пред българският президент, и даде много хубав пример.
Все едно Неофит да отиде при Путин и да му тропа по масата, и що се прави на тъп, и говори за византийска азбука.


Чекай да те питам нещо, бре Ваня? Алфавита, чрез който си пишем, как се зове и кой е неговият създател? Втори въпрос: Коя е тази "византийска азбука"' кой я поръчва и плаща, с каква цел го прави и къде е опитът да бъде наложена? Трети въпрос: каква част от българите днес знаят българската история и се интересуват от истинските исторически факти в нея според теб?
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 09 мар 2018 09:42

Кашчей написа:
Thsmith написа:Еми как няма да те смятат при положение, че една от основните партии е склонна да коленичи винаги и да те товари с какви ли не проекти. Не са виновни те в този момент, а ние че им го позволяваме.
Трябва да вземем пример от Полша и политиката ни спрямо тях да е последователна, а не да лавира постоянно.

По скоро трябва да се атакуват такива като кюфтето вице или този, който го е поканил този поп.

--
АБе какво бяхте казали? В ортодокса има ли главен в ролята на Папа или всяка държава е сама за себе си?


Има-Вселенският патриарх Вартоломей, със седалище в Истанбул (Цариград).


Вартоломей е ала-бала и е турско мекере. Реално няма никаква власт. Книжата и архивите са в Атон, а голяма част саи в Русия...
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 09 мар 2018 12:34

pampi написа:
ivan56 написа:
Е как, ясно каза, че попа не никой да раздава правосъдие пред българският президент, и даде много хубав пример.
Все едно Неофит да отиде при Путин и да му тропа по масата, и що се прави на тъп, и говори за византийска азбука.


Чекай да те питам нещо, бре Ваня? Алфавита, чрез който си пишем, как се зове и кой е неговият създател? Втори въпрос: Коя е тази "византийска азбука"' кой я поръчва и плаща, с каква цел го прави и къде е опитът да бъде наложена? Трети въпрос: каква част от българите днес знаят българската история и се интересуват от истинските исторически факти в нея според теб?


Кирилица(по правилно според мен да се нарича българска азбука) от Климент по поръчение на Борис 1, кръстена Кирилица в чест на Кирил,но доста различна от "византийската азбука"
"Византийската азбука"- Кирил и Методий по нареждане на император Михаил ІІІ, за да се проповяда над покръстените народи.
Руснаците използват кирилица или по правилно според мен преработен вид българска азбука. Пък ако искат и Ленин да им е създал.

Чакай да те питаме и аз нещо, теб кое те дразни повече, че руснаците били ни се обидили или, че попа се прави на важен пред Радев и му говори наставнически кой и защо трябва да почитаме. Кой и как трябваше да отговори на нападките на попа.
Тия брътвежи където идват от президенството, кво бил казал Радев след свършването на клипа, лично аз не им вярвам, опит за замазване на гафа.
Седмица близо вече, Мълчанието на агнетата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 09 мар 2018 20:43

Кашчей написа:
Thsmith написа:Еми как няма да те смятат при положение, че една от основните партии е склонна да коленичи винаги и да те товари с какви ли не проекти. Не са виновни те в този момент, а ние че им го позволяваме.
Трябва да вземем пример от Полша и политиката ни спрямо тях да е последователна, а не да лавира постоянно.

По скоро трябва да се атакуват такива като кюфтето вице или този, който го е поканил този поп.

--
АБе какво бяхте казали? В ортодокса има ли главен в ролята на Папа или всяка държава е сама за себе си?


Има-Вселенският патриарх Вартоломей, със седалище в Истанбул (Цариград).


Вселенският патриарх не е по-различен от останалите патриарси и няма нищо общо с римския папа, тъй като неговите правомощия са равни като на всеки друг православен патриарх. Титлата вселенски патриарх има единствено символично значение, а не, че е глава на православните християни и може да определя какво да се случва друг диоцез извън Вселенската Патриаршия. Той не може да нарежда на който и да е друг от православните патриарси и заради това Православната Църква се състои от отделни Автокефални Църкви, които могат да се разпореждат в техните си диоцези, като дори и самите патриарси на Църквите нямат по-големи правомощия от митрополитите в своите си Църкви. Вселенският Патриарх е пръв сред равни на останалите патриарси, а те от своя страна също са първи сред равни на митрополитите от своята си автокефална Църква на която са представители. Така, че Църквата на всяка държава е сама за себе си.

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 09 мар 2018 23:48

ivan56 написа:
pampi написа:
ivan56 написа:
Е как, ясно каза, че попа не никой да раздава правосъдие пред българският президент, и даде много хубав пример.
Все едно Неофит да отиде при Путин и да му тропа по масата, и що се прави на тъп, и говори за византийска азбука.


Чекай да те питам нещо, бре Ваня? Алфавита, чрез който си пишем, как се зове и кой е неговият създател? Втори въпрос: Коя е тази "византийска азбука"' кой я поръчва и плаща, с каква цел го прави и къде е опитът да бъде наложена? Трети въпрос: каква част от българите днес знаят българската история и се интересуват от истинските исторически факти в нея според теб?


Кирилица(по правилно според мен да се нарича българска азбука) от Климент по поръчение на Борис 1, кръстена Кирилица в чест на Кирил,но доста различна от "византийската азбука"
"Византийската азбука"- Кирил и Методий по нареждане на император Михаил ІІІ, за да се проповяда над покръстените народи.
Руснаците използват кирилица или по правилно според мен преработен вид българска азбука. Пък ако искат и Ленин да им е създал.

Чакай да те питаме и аз нещо, теб кое те дразни повече, че руснаците били ни се обидили или, че попа се прави на важен пред Радев и му говори наставнически кой и защо трябва да почитаме. Кой и как трябваше да отговори на нападките на попа.
Тия брътвежи където идват от президенството, кво бил казал Радев след свършването на клипа, лично аз не им вярвам, опит за замазване на гафа.
Седмица близо вече, Мълчанието на агнетата.


Ваня, сега нямам време да ти отговоря на всички въпроси, но спрямо Кирилицата леко влезе в капана. Предполагаше се от нашите "видни" учени, че е писана от Климент, ама вече има други насоки за авторството . Даже и в Уикито има намек за това. Виждаш ли колко се мъглява и податлива на манипулация историята.

За Радев пък съвсем не си в час. Радев си е пич и патриот. Руската атака е директно срещу него. Бат ти Бойко е на завет, а Талерчо въобще не ги интересува, на халост се напъва завалията. . Искали са нещо, Радев е отказал и атаката е страшна и безжалостна. Ако перефразираме Светото Писание: Истинските патриоти по делата ще ги познаете, не по плещенето.... Пак ти заострям вниманието, Бойко и бандата му все едно не съществуват, няма ги в играта, на руснаците Радев им е проблема. Обаче ти си по лафовете и от това по-долу хептен ще пририташ... :lol:

"Господин президентът (Радев), който, когато бе избран, у нас мнозина... (имитира ръкопляскане). Проруски президент дойде. Защо? Защото е военен. Само че той е генерал от българските ВВС, завършил академия на ВВС в САЩ. И каза: "Защо решихте, че съм проруски? Аз съм проамерикански, пронатовски, аз съм единственият български летец, учил в САЩ." Какво искате? Този човек, ако можем да го сложим в кавички, който продаде своята вяра, своя народ, да си спомни за тези, които наистина са загивали за неговия народ? Та за него сега има друго божество - това са САЩ като страна на содомитите, на които той се моли. Другата страна е Турция, с която самите те... Приятелите им вече са други. Тодор Живков, който между впрочем беше комунист, но български патриот, имаше двама приятели - СССР или голяма Русия и руския народ и Гърция. И сега имат двама - содомитите американци и турците, които са ги клали. Какво искате от тези дегенерати, управници на България? ", казва Багдасаров.


Ей ти и оригинала:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_j0clrt0EIE&feature=youtu.be[/youtube]
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21519
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 10 мар 2018 15:19

Путиноблизите верно срама нямат.

Когато руснаците се оттърват от иванушкадураците и сатрапите си на върха на държавата, тогава и България ще се освободи от еничарите си. Демек: никога.

Винаги ми е било странно наистина колко малко сме свързани с русите като генетичен код, но колко много като съдба. И двата народа сякаш искат да бъдат тъпкани, водени за носа, мачкани. Не знам руснаците имат ли поговорката за казана...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта