Въпросите на референдума

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот джони » 08 ное 2016 15:00

Кашчей написа:Нещо за "Левски" и Делян Пеевски не е ли казал, или този път си пропуснал?!?

"Левски","Делеян Пеевски","ГЕРБ" и "фалшицирането на изборите" са една и съща тема за мен,все едни и същи гнусни лица са замесени

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот Кашчей » 08 ное 2016 15:01

джони написа:
Кашчей написа:Нещо за "Левски" и Делян Пеевски не е ли казал, или този път си пропуснал?!?

"Левски","Делеян Пеевски","ГЕРБ" и "фалшицирането на изборите" са една и съща тема за мен,все едни и същи гнусни лица са замесени


Ти кажи защо едните с плик, а другите без плик!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот джони » 08 ное 2016 15:04

Кашчей написа:
джони написа:
anihilator написа:Ай сиктир писна ми от цигании и лъжи ако ги бяха манипулирали смяташ ли , че Цачевеа щеше да е втора :evil: Пускат кьорфишеци и веднага се връзвате , незнам вече с какви имена да ви наричам.

При нормални избори-без рекет и манипулации този изрод Цачева няма да вземе повече от 1%


Жони, ще ни обясниш ли защо бюлетините за президент се пускаха без плик, а тези за референдумо с плик?

Обясни ти защо?Искам да попитам и защо бюлетините за рефендум бяха без номер,без печат,без нищо за разлика от тези за президент,така че никой реално да не знае точно колко са били пуснати

Serafim
Мнения: 5253
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот Serafim » 08 ное 2016 15:04

Айде бе, стигнахме до тук Слави да ни оправя. Като знам, че на него електората му е като на Бареков - с основно до средно, млад, неработещ и от населени места с до 30 хил. жители.
Щото видиш ли пеел хубави песни и е мъжкар.
Той да вземе да им обясни какво точно значат въпросите от референдума първо.

Имаше период когато Слави много обичаше да се прави на лошо момче, да кара "мутренски" джипове и не криеше приятелствата си с хора от тия среди.

peliforewer
Мнения: 9721
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот peliforewer » 08 ное 2016 15:05

klamer4o написа:Именно, ГЕРБ и ДПС ще си поделят буквално цялата държава при мажоритарни избори.

А бе кламерчо кои са им личностите в Герб и ДПС че да си поделят държавата,само им виж на Герб кандидатите за президент на миналите избори и сега и си отговори сам какъв им е потенциала като партия .Цветанов отдавна е разкрит,вече и Борисов е тотално неадекватен и прави гаф след гаф.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот Кашчей » 08 ное 2016 15:09

джони написа:
Кашчей написа:
джони написа:
anihilator написа:Ай сиктир писна ми от цигании и лъжи ако ги бяха манипулирали смяташ ли , че Цачевеа щеше да е втора :evil: Пускат кьорфишеци и веднага се връзвате , незнам вече с какви имена да ви наричам.

При нормални избори-без рекет и манипулации този изрод Цачева няма да вземе повече от 1%


Жони, ще ни обясниш ли защо бюлетините за президент се пускаха без плик, а тези за референдумо с плик?

Обясни ти защо?Искам да попитам и защо бюлетините за рефендум бяха без номер,без печат,без нищо за разлика от тези за президент,така че никой реално да не знае точно колко са били пуснати


Не гласувах в референдума, защото не съм съгласен с нищо от него, ама с абсолютно нищо! Евал съм ти и на Слави популистките и тъпи въпроси! Точно тоя ли ще ми прави референдум за България, дето заеба българското с чалгата си. веднъж предател-цял живот предател, без значение как и с какво.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот goro_man » 08 ное 2016 15:10

peliforewer написа:
klamer4o написа:Именно, ГЕРБ и ДПС ще си поделят буквално цялата държава при мажоритарни избори.

А бе кламерчо кои са им личностите в Герб и ДПС че да си поделят държавата,само им виж на Герб кандидатите за президент на миналите избори и сега и си отговори сам какъв им е потенциала като партия .Цветанов отдавна е разкрит,вече и Борисов е тотално неадекватен и прави гаф след гаф.

Ами виж изборите за кмет не е толкова трудно, при мажоритарен вот и 120 места ГЕРБ ще вземат 80....

peliforewer
Мнения: 9721
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот peliforewer » 08 ное 2016 15:11

Кашчей написа:
джони написа:
anihilator написа:Ай сиктир писна ми от цигании и лъжи ако ги бяха манипулирали смяташ ли , че Цачевеа щеше да е втора :evil: Пускат кьорфишеци и веднага се връзвате , незнам вече с какви имена да ви наричам.

При нормални избори-без рекет и манипулации този изрод Цачева няма да вземе повече от 1%


Жони, ще ни обясниш ли защо бюлетините за президент се пускаха без плик, а тези за референдумо с плик?

За да може да се извадят от плика,или в определени секции въобще да не се дава плик и така да не се броят като участвали в референдума.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот Кашчей » 08 ное 2016 15:12

goro_man написа:
peliforewer написа:
klamer4o написа:Именно, ГЕРБ и ДПС ще си поделят буквално цялата държава при мажоритарни избори.

А бе кламерчо кои са им личностите в Герб и ДПС че да си поделят държавата,само им виж на Герб кандидатите за президент на миналите избори и сега и си отговори сам какъв им е потенциала като партия .Цветанов отдавна е разкрит,вече и Борисов е тотално неадекватен и прави гаф след гаф.

Ами виж изборите за кмет не е толкова трудно, при мажоритарен вот и 120 места ГЕРБ ще вземат 80....


тоест вотът ще е мажоритарен, ама друг път :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: Слави Трифонов с изявление за фалшификациите на изборите

Мнениеот джони » 08 ное 2016 15:13

Кашчей написа:
джони написа:
Кашчей написа:
джони написа:
anihilator написа:Ай сиктир писна ми от цигании и лъжи ако ги бяха манипулирали смяташ ли , че Цачевеа щеше да е втора :evil: Пускат кьорфишеци и веднага се връзвате , незнам вече с какви имена да ви наричам.

При нормални избори-без рекет и манипулации този изрод Цачева няма да вземе повече от 1%


Жони, ще ни обясниш ли защо бюлетините за президент се пускаха без плик, а тези за референдумо с плик?

Обясни ти защо?Искам да попитам и защо бюлетините за рефендум бяха без номер,без печат,без нищо за разлика от тези за президент,така че никой реално да не знае точно колко са били пуснати


Не гласувах в референдума, защото не съм съгласен с нищо от него, ама с абсолютно нищо! Евал съм ти и на Слави популистките и тъпи въпроси! Точно тоя ли ще ми прави референдум за България, дето заеба българското с чалгата си. веднъж предател-цял живот предател, без значение как и с какво.

На референдума гласува мнозинството -НАД 51% OT ИМАЩИТЕ ПРАВО НА ГЛАС,ТОВА Е ДЕМОКРАЦИЯТА-МНОЗИНСТВОТО ОПРЕДЕЛЯ,А НЕ НЯКАКЪВ МАРГИНАЛ КАТО ТЕБ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 48 госта