Нивото на световния футбол е примитивно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот Вал » 11 сеп 2015 12:54

Тук има рационална идея, но си прекалил. Неможе и сравнение да става с колоездненето, леката атлетика, плуването, тениса и много други спортове, където за да са добри, спортистите тренират па 7-8 часа на ден. Но чак да вкарават оп 100 гола на мач. Плюс това тук има най-много публика, играчи които позират, флиртуват с публиката, има съдии към които можеш да проявиш подход....т.е. доста театро и по-малко спортни умения.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот ohoboho » 11 сеп 2015 13:11

Че той футболът си е 99% шоу - преди век и нещо е бил игра, която да забавлява железопътните работници и докерите и да оправда петъчното сбиване между двете групи, а сега ... май си е баш същото, само че вече ангажира и средната класа, освен работническата :lol: :lol:

Те затова им плащат като за шоубизнес на момчетата, затова и се набляга на креватни и алкохолни подвизи, че да има нещо интересно (същата работа като американския Холивуд) .. иначе какво интересно би имало в 22 човека, дето си подават топка и поне половината от тях даже да бягат правилно не могат ?

Потребителски аватар
СиняВарна
Мнения: 51
Регистриран на: 17 мар 2015 15:24
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот СиняВарна » 11 сеп 2015 14:35

ти колко си проЗт...

Колко трябва да си малоумен за да напишеш подобна глупост?!?
"Кажи им, че има една страна България, и в тази страна България има един отбор Левски, може и да не са чували за него, в този отбор съм се родил и в този отбор ще умра"

Потребителски аватар
Yoda
Мнения: 1410
Регистриран на: 01 мар 2009 10:36
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот Yoda » 11 сеп 2015 14:50

Шефът написа:В света няма нито един футбол. Това е факт, който личи ясно и едносмислено от няколко други факта.
-При положение че теренът би могъл да се измине от човек и от топка за половин минута, а когато има препятствие - защита - 1 минута, би трябвало един умерено силен отбор да може да вкарва по 90 гола на мач от 90 минути. Да не говорим, че отбори, считани за най-силните на света, би трябвало да могат да вкарват по 180 гола на мач срещу отбори от умерена класа.
-когато отбор отбележи само 10 гола в мач срещу отбор, който няма никаква класа, хората наричат това разгромна победа
-в евротурнирите разликите дори между отбори с големи разлики в класите само в извънредни случаи са по-големи от 7 гола.
-сметките показват, че нивото, което футболът в световен мащаб има, е около 18 пъти по-малко от това, което би трябвало да има, за да се оправдаят идолите, които някои запалянковци си правят.
-дори считаните за световни грандове Барса и Реал поголовно, ама във всеки мач допускат не малко голови положения, които не стават голове, и отнемане притежанието върху топката. Че даже в повечето мачове им отбелязват голове.
- ако отбор отбележи гол от средата на терена
- за съпоставка - в баскетбола точките, които един отбор печели в мач са няколкократно повече
- ако анализираме етимологията н думата футбол, ще установим, че тя всъщност значи ритнитопковщина.
Извод: Нито един отбор по света не е силен. Ако в другите планети също имаше футбол, то отборите от нашата планета щяха в галактическите турнири да се представят така, както, примерно, отборите, от Македония, в европейските...
За сметка на това, Земята има шанс неен представител да стане галактически шампион по баскетбол.

.................... напълно си прав, даже бих допълнил, че 90 минути игрово време е прекалено малко. Тъкмо изпиеш 5-6 бири и ти стане готино и мача вече свършва и трябва пак да биеш жената за развлечение ............... Трябва игровото време на се увеличи поне на 360 минути
Левски-цска -17.11.1968 - 7:2 , 23.09.1994 - 7:1 - 51 години синини от бича !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12960
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот Eminem » 11 сеп 2015 15:00

Това е най-тъпата тема през тази година, дори и човек с мозъчно увреждане няма да напише толкова тъпотии.

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот shumkar_44 » 11 сеп 2015 15:50

Интересно мнение, макар и леко скучно. Впрочем, аз винаги съм презирал футбола. Бил съм точно на една футболна среща на Родопа преди години, където чух страшно много цинизми и си тръгнах насълзен и разочарован още на полувремето.
Толстолоб, на теб съм роб.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот boabbb » 11 сеп 2015 16:19

Шефът написа:В света няма нито един футбол.


Това трябва да влезе в учебниците по граматика :lol: :lol: :lol: Ще поръчам един лимонада и трима вафли :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

mr.layman
Мнения: 5
Регистриран на: 14 окт 2014 22:38
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот mr.layman » 11 сеп 2015 17:19

Ебаси отвори ми очите за футбола :shock: Още от тази вечер го сменям с кърлинг!!!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот wolf » 11 сеп 2015 19:11

shumkar_44 написа:Интересно мнение, макар и леко скучно. Впрочем, аз винаги съм презирал футбола. Бил съм точно на една футболна среща на Родопа преди години, където чух страшно много цинизми и си тръгнах насълзен и разочарован още на полувремето.

Толкова много... балона ли пое? Чак пък насълзен, нежната душа той.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Нивото на световния футбол е примитивно

Мнениеот язе » 11 сеп 2015 19:15

boabbb написа:
Шефът написа:В света няма нито един футбол.


Това трябва да влезе в учебниците по граматика :lol: :lol: :lol: Ще поръчам един лимонада и трима вафли :lol: :lol:


Пише се "фафли". 8-)
... и после внезапно си направих секуро.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта