1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот годе » 01 май 2015 20:03

Thsmith написа::lol: :lol: :lol: Луди хора...

У нас свестните считат за луди.../Хр.Ботев/

Ataman
Мнения: 87
Регистриран на: 17 авг 2014 13:08
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Ataman » 01 май 2015 20:06

Captain Stottlemeyer написа:"Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o

Ти май още живееш в соца или се бъзикаш .

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот phd » 01 май 2015 20:09

Поручик Голицын написа:
phd написа:Добре се справят с информационната война товаришчите.

http://pan.bg/view_article-49-28958-NA- ... VOJNA.html


Ахаххаххаха!

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот годе » 01 май 2015 20:13

fcb_bg написа:
Captain Stottlemeyer написа:"Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o

Де го тоз работен ден 8 часа, капитан смахнат?

Абе,какъв капитан? Той се мисли за капитан,а нали знаеш, кои се мислят за някакви? Клиентите на "4 ти километър"!

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот язе » 01 май 2015 20:25

годе написа:
Thsmith написа::lol: :lol: :lol: Луди хора...

У нас свестните считат за луди.../Хр.Ботев/


Което не означава, че лудите са свестни... само да вметна, че да не останем с грешно впечатление. 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Поручик Голицын
Мнения: 82
Регистриран на: 20 яну 2015 00:37

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Поручик Голицын » 01 май 2015 20:29

годе написа:
fcb_bg написа:
Captain Stottlemeyer написа:"Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o

Де го тоз работен ден 8 часа, капитан смахнат?

Абе,какъв капитан? Той се мисли за капитан,а нали знаеш, кои се мислят за някакви? Клиентите на "4 ти километър"!

Една жена решила да отучи мъжа си да пие в кръчмата. Направила му салатка, сипала му ракия, седнала и тя да се почерпят и поговорят. Мъжът започнал:
- Като бях капитан на кораб преди години, при една буря в океана...
- Абе ти кога си бил капитан?!? Какви глупости дърдориш?
- Ей затова няма да пия повече с теб! В хоремага всички вярват, че съм бил морски капитан...

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот action66 » 01 май 2015 20:44

sandi74 написа:Честит празник другарки и другари,да сме живи и здрави :!:



Ден,в който всеки трудещ се трябва да получи достойно признание за труда си.Нека пазим завоеванията,които десетилетия наред хората на труда са спечелили в двубоя с капитала.Честит празник !

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот djd » 01 май 2015 20:47

В уикито пише - 1 Май 1886 има национална стачка в САЩ, в която участват над 300 000 души. Исканията са основно за въвеждане на 8 часов работен ден.
Това е профсъюзен празник, а не политически. Така че не политизирайте темата.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 май 2015 22:55

Очевидно силно съм надценил чувството за хумор у повечето от пишещите в този форум, копирайки от сайт за вицове. Грешката е моя, не взех предвид ниското интелектуално ниво на другарите (най-вече руските), които явно още живеят във времето на праволинейната политпросвета... :oops: Посипвам си главата с пепел и си сипвам 50 грама допълнително за наказание. За капитан Стотълмайер от сериала "Монк" няма какво да обяснявам - едва ли някой ще ме разбере... 8-)

http://www.brdjo.com/jokes.php?gid=38
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот fcb_bg » 01 май 2015 23:12

Captain Stottlemeyer написа:Очевидно силно съм надценил чувството за хумор у повечето от пишещите в този форум, копирайки от сайт за вицове. Грешката е моя, не взех предвид ниското интелектуално ниво на другарите (най-вече руските), които явно още живеят във времето на праволинейната политпросвета... :oops: Посипвам си главата с пепел и си сипвам 50 грама допълнително за наказание. За капитан Стотълмайер от сериала "Монк" няма какво да обяснявам - едва ли някой ще ме разбере... 8-)

http://www.brdjo.com/jokes.php?gid=38

Айде, айде, омаза се, ся не се опитвай плоско да се измъкнеш. Ебаси хумориста си, ей! Само дет требе да се чешем под мишниците за да се похилим.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта