Ново в медицината за разширени вени?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pepetog
Мнения: 7
Регистриран на: 20 ное 2014 15:16
Контакти:

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот pepetog » 20 ное 2014 16:41

От това дето проучих (от познати лекари, знаещи какво става в бранша им) ми препоръчват само Токуда, то и за това питам за изрелския специалист и новия метод.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот stefani » 20 ное 2014 17:16

Абе не може без разширени вени :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
tzetzko
Мнения: 191
Регистриран на: 28 апр 2009 19:37
Контакти:

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот tzetzko » 20 ное 2014 19:21

Аз също имам проблем с разширени вени. На 37 съм. Ходих на преглед в поликлиниката на ВМА. За съжаление на помня името на доцента, който ме прегледа. Бил светило в тази област. Каза ми, че в това състояние, в което съм аз мога да изкарам спокойно още 10-15 години без операция. Преповъча ми метод, с който се инжектира някаква течност във вените и това оправяло проблема без операционна намеса. Не се конкретизира с точна цена за процедурата, но ми каза че мотода бил нов и много сполучлив. Противно на това, което са ти казали лекарите, при които ти си ходил, той ми обясни, че тичането не може да ти окаже проблем, а по-скоро тренировките във фитнеса с вдигане на тежести, могат да окажат отрицателно влияние. Също така ми обясни, че този метод е препоръчително да се приложи през зимните и студени месец и след това е нужно поне два часа ходене. Лично аз не съм прибегнал до наия момент до някаква интервенция, но пия Омега 3, от която се чуствам много добре. Ако искаш може на л.с. да ти кажа каква омега пия, за да не сметнат, че е реклама :)

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот Keanu^Reeves » 20 ное 2014 20:53

Препоръчвам ти доцент Кузман Гиров в ВМА.
Взима 50 лева на преглед, и след това си записваш час за Склеротерапия, която струва 100 лева на сеанс.
Вените моментално изчезват! Малко ще те боли в първите 2 седмици, но после ще си като нов!
Аз ходих миналата зима и вените ми ги няма вече, проблема е, че сега ми се появиха нови разширени вени покрай старите, които изчезнаха, ама и за тях след 1-2 годинки ще ходя да им направя по една Склеротерапия.

Миналата зима ходих 3 пъти и платих 300 лева за тази Склеротерапия, но съм доволен!

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот Stahlgewitter » 20 ное 2014 21:33

В Плевен преди години имаше една кръчма на центъра "Разширени вени".Масите бяха високи,взимаш си бира и пиеш прав :lol: Имаше и някакъв ритуал,не си допиваш бирата до края,оставяш малко на дъното на халбата и минава някакъв чичка и я доизпива.Тоя беше пиян от сутрин до мрак :lol:
Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ново в медицината за разширени вени?

Мнениеот sin4ec » 20 ное 2014 21:40

Колегата добре те е посъветвал-при трима различни, без да знаят какво са казали другите. После ще го мислиш. За Токуда се чуват и добри, и лоши неща. На баща ми в болницата по съдова хирургия( май е 3 градска) му направиха две перфектни операции на аортата и на вените на крака. Както е казано-три пъти мери, един път режи! В случая е буквално...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 41 госта