Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот RedeviL » 06 окт 2014 13:36

W84me написа:
RedeviL написа:Бойко за едно е прав- някои хора взеха 6-7% и се помислиха за велики! БСП с близо 16% доверие казаха ясно, че отиват в опозиция, а тука разни реформатори, Дудуци и тем подобни тръгнали условия да ми поставят, да се тъкмят за коалиции и да казват кой трябва да си почине и кой да управлява...

За БСП не съм сигурен, че отива в опозиция. Това е последния шанс на партията да покаже, че все пак мисли малко за страната. Изобщо няма да се изненадам, ако влязат в управлението заедно с ГЕРБ.

Има и такъв вариант, но тук нещата не зависят само от БСП. Мандатът за правителство се дава на ГЕРБ и те имат водещата дума в едни евентуални преговори.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Esi » 06 окт 2014 13:38

Радан отдавна говори, че РБ ще влезе в Парламента за да предизвика избори за Велико народно събрание и промяна на Конституцията. Нямам представа как на практика ще стане това, но човекът е добър юрист и е на ясно. Обаче дотогава, ние какво ще правим? Толкова сме зле в момента, че няма накъде. Струва ми се, че ако не се стегнат и не помислят прагматично за една читава и стабилна коалиция Герб + РБ + ПФ ни чака италианския кошмар с безкрайни избори. Нито имаме време за това, нито пари за харчене. Лошото е, че като знам какъв разнобой е в РБ, не зная каква свястна коалиция ще се заформи с тяхно участие.
Според мен най-късно през пролетта ще имаме нови избори!
Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот DarkPsy » 06 окт 2014 13:40

Messi_fan написа:
DarkPsy написа:
Messi_fan написа:
DarkPsy написа:Аре бе хора, толкова ли е трудно да се вдигнем и изметем тази пасмина?


хаахах това ваше "вдигане" вече 5 години. :mrgreen: :mrgreen: Видяхме ви колко се вдигате. Около 2 млн. са гласували. От тях сигурно половината са от малцинствата. Вдигане ??? Хахахаха, то това да не е като да ходите по платените протести и контрапротести. 8-)


Koe " наше" бе смешен? Ти не си ли част от тази държава? Ти българин ли си или мюсулманин? Кефиш ли се на това, показано в клипа? Убеден съм, че вчера не си си мръднал мързеливия задник да идеш до някоя урна.


Ако бях гяур като теб, щях да се кефя. Но при положение, че съм родолюбец, българин и патриот не се кефя. Просто сте ми супер смешни как във форумите се надъхвате, а когато дойде изборния ден никой не излиза да гласува. Избирателната активност от вчера ясно показва, че за пореден път съм се оказал и съм прав. 8-)


Аз съм гласувал заптиенце, от 20 години насам го правя, така че като ме цитираш го прави коректно. Участвал съм в свалянето на 2 правителства през 90-те тогава, когато все още си бил част от бяла течност в нечии тестикули, така че не ми говори кой е патриот и кой не! Ясно ли е! Е такива преклонени главици като твоята лесно ги режат, но ние няма да го допуснем.

radines
Мнения: 106
Регистриран на: 20 май 2010 17:09
Контакти:

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот radines » 06 окт 2014 13:44

:oops: :oops: :oops: Голям срам за нас. Потресен съм и това се случва в България.Питам ДО КОГА ЩЕ ГИ ТЪРПИМ ?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот Player » 06 окт 2014 13:50

Турцизация в действие. Престанете да нападате колко хора са гласували. Не са виновни те. Всеки си има право да решава дали ще гласува. Виновна е цялата ни държавна машина която позволява тези там все още да се имат за турци. Не може век и половина след турското робство по земите ни все още да се говори на турски и хора да се определят за такива. Как в една Америка която е на 200 години всички да се имат за американци, а тука не може всички да са българи? Че дори и гледаме как и циганите ги потурчват и всичките ни служби и държава стои с пръст в уста. След като никои в тази държава нищо не прави за промяна на това турцизиране се случва съвсем логичното. Нищо нелогично няма в този клип, дори и не се крият вече а ни се присмиват, защото знаят че никои нищо няма да им направи.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот W84me » 06 окт 2014 14:01

RedeviL написа:Има и такъв вариант, но тук нещата не зависят само от БСП. Мандатът за правителство се дава на ГЕРБ и те имат водещата дума в едни евентуални преговори.

Аз предричам, че ако БСП откаже коалиция с ГЕРБ, Боко да обвини тях за краха на държавата и да върне мандата, просто е свикнал някой друг да му е виновен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ataman
Мнения: 87
Регистриран на: 17 авг 2014 13:08
Контакти:

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот Ataman » 06 окт 2014 14:05

Player написа:Турцизация в действие. Престанете да нападате колко хора са гласували. Не са виновни те. Всеки си има право да решава дали ще гласува. Виновна е цялата ни държавна машина която позволява тези там все още да се имат за турци. Не може век и половина след турското робство по земите ни все още да се говори на турски и хора да се определят за такива. Как в една Америка която е на 200 години всички да се имат за американци, а тука не може всички да са българи? Че дори и гледаме как и циганите ги потурчват и всичките ни служби и държава стои с пръст в уста. След като никои в тази държава нищо не прави за промяна на това турцизиране се случва съвсем логичното. Нищо нелогично няма в този клип, дори и не се крият вече а ни се присмиват, защото знаят че никои нищо няма да им направи.

Преди да сравняваш нещо, провери.В Америка има процентно повече испаноговорящи в сравнение с турскоезичните в България, но сигурно си нямат дълбокомислещи форумни герои, които да го правят на най-големия проблем на държавата.Най-нормалното нещо е турчин да говори на турски, виж ако минат на арабски е друго нещо.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот Messi_fan » 06 окт 2014 14:38

DarkPsy написа:
Аз съм гласувал заптиенце, от 20 години насам го правя, така че като ме цитираш го прави коректно. Участвал съм в свалянето на 2 правителства през 90-те тогава, когато все още си бил част от бяла течност в нечии тестикули, така че не ми говори кой е патриот и кой не! Ясно ли е! Е такива преклонени главици като твоята лесно ги режат, но ние няма да го допуснем.



Такива страхливи гяури като теб сте ми ясни. Аз когато съм служил в армията и съм носил българска униформа, ти и такива момченца като теб сте пътували към матката на майките си. Повдига ми се от такива. Във форумите много отворен, ама като дойде изборния ден се крият в мишите дупки. Вчерашната избирателна активност категорично показва, че отново см прав в думите си. И после какво няма фесовете да печелят. Ами печелят за сжаление. Като има такива форумни бойци като вас. Вие сте срам и позор за България.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот BEROE_StZ » 06 окт 2014 14:45

W84me написа:И аз това питам, трябва да бъдем организирани.

Колегата е прав-трябва и при нас да стане нещо подобно (примерно унгарски или полски вариант). Организирани от хора неомазани и ако щете идеалисти. Все си мисля, че има поне 100 души в България-компетентни и некомпрометирани, готови да поведат такава кауза
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10930
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ДПС смята Българския език за ненормален

Мнениеот ivan56 » 06 окт 2014 14:49

Messi_fan написа:
DarkPsy написа:
Аз съм гласувал заптиенце, от 20 години насам го правя, така че като ме цитираш го прави коректно. Участвал съм в свалянето на 2 правителства през 90-те тогава, когато все още си бил част от бяла течност в нечии тестикули, така че не ми говори кой е патриот и кой не! Ясно ли е! Е такива преклонени главици като твоята лесно ги режат, но ние няма да го допуснем.



Такива страхливи гяури като теб сте ми ясни. Аз когато съм служил в армията и съм носил българска униформа, ти и такива момченца като теб сте пътували към матката на майките си. Повдига ми се от такива. Във форумите много отворен, ама като дойде изборния ден се крият в мишите дупки. Вчерашната избирателна активност категорично показва, че отново см прав в думите си. И после какво няма фесовете да печелят. Ами печелят за сжаление. Като има такива форумни бойци като вас. Вие сте срам и позор за България.


Сто процента си рязана карабина и в армията са ти спукали гъза от гърч така наречените "гяури"
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта