Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gergin
Мнения: 216
Регистриран на: 19 мар 2014 17:08
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот gergin » 18 юли 2014 17:49

Поп Кръстьо предаде ЛЕВСКИ на башибозуците-Сега вие предадохте ФК ЛЕВСКИ.Под вие имам предвид 'верните привърженици'.Добре,че не съм от този 'велик отбор'.ТУРЦИ СТЕ.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот костенурк » 18 юли 2014 17:49

damyanov1963 написа:Жалко, че ги няма вече Добри Джуров и Милко Балев! Щяха да разстрелят Пеевски и Цв. Василев и сега нямаше кой да спонсорира Левски!

Ц Василев спонсорира баскетболния ви отбор.футболния го продадохте на ДПС и аджъбадем.жалко :(
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот Gretna » 18 юли 2014 17:50

gergin написа:Поп Кръстьо предаде ЛЕВСКИ на башибозуците-Сега вие предадохте ФК ЛЕВСКИ.Под вие имам предвид 'верните привърженици'.Добре,че не съм от този 'велик отбор'.ТУРЦИ СТЕ.


Да. Добре е, че не си от Левски.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот Thurman Murman » 18 юли 2014 17:51

zlato1234 написа:
Thurman Murman написа:Авторът е използвал думата "непотвърдена", защото по принцип е трудно доказуемо кой стои зад дадена офшорка. Но така или иначе, разследванията на Капитал са почти винаги на 100% достоверни, така че е много, много вероятно да е истина.

Разбира се, но когато бяха разкритията за Цв. Василев го защитаваше и всички медии бяха под крилото на Пеевски. Видиш ли сега щом е за друг отбор медиите и информациите са верни. Жълтите сте почти с идентично количество мозък като розовите. Ако някой ви отреже главите ще се литнат като балони! :roll: 8-)


Не го написах, за да злорадствам, така че няма нужда от нападки. Помията, която се лее срещу Василев е именно от сайтовете на Свинята и трудно материалите там могат да минат за "достоверни". Капитал е на Прокопиев и в голямата си част статиите им са достоверни и съдържат фактология, която рядко е невярна и непроверена.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот костенурк » 18 юли 2014 17:52

gergin написа:Поп Кръстьо предаде ЛЕВСКИ на башибозуците-Сега вие предадохте ФК ЛЕВСКИ.Под вие имам предвид 'верните привърженици'.Добре,че не съм от този 'велик отбор'.ТУРЦИ СТЕ.

преди време им писах тук 4е рано или късно истината за Пеевски ще излезе наяве,тогава ми се смяха и ме нари4аха жълтур4ин.сега са тихи и по ниски от тревата.слагайте фесовете :(
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот ralka_levskarka » 18 юли 2014 17:52

3 години е непотвърдено, браво :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

gergin
Мнения: 216
Регистриран на: 19 мар 2014 17:08
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот gergin » 18 юли 2014 17:53

във всеки слух има 95% процента истина.Предатели.Нямате право да развявате даже българското знаме.ТУРЦИ СТЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот damyanov1963 » 18 юли 2014 17:53

костенурк написа:
damyanov1963 написа:Жалко, че ги няма вече Добри Джуров и Милко Балев! Щяха да разстрелят Пеевски и Цв. Василев и сега нямаше кой да спонсорира Левски!

Ц Василев спонсорира баскетболния ви отбор.футболния го продадохте на ДПС и аджъбадем.жалко :(

Ама видя ли какво направи баскетболния ни отбор?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот zlato1234 » 18 юли 2014 17:54

костенурк написа:
gergin написа:Поп Кръстьо предаде ЛЕВСКИ на башибозуците-Сега вие предадохте ФК ЛЕВСКИ.Под вие имам предвид 'верните привърженици'.Добре,че не съм от този 'велик отбор'.ТУРЦИ СТЕ.

преди време им писах тук 4е рано или късно истината за Пеевски ще излезе наяве,тогава ми се смяха и ме нари4аха жълтур4ин.сега са тихи и по ниски от тревата.слагайте фесовете :(

Споко бе вече си жАлтур4ин на квадрат.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Пеевски държи 42% от Левски чрез кипърска офшорка

Мнениеот veselinsk » 18 юли 2014 17:54

Все пак има и нещо положително от цялата работа - ще може да си взимате билети за мачовете от всяка една Лафка в цялата страна 8-)
Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта